sraz plzenaku?

Tuningová scéna v Plzni a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od BALI »

v úterý jedu do prahy na E30 sraz
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Uživatelský avatar
zdenda_pirat
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 12:58
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenda_pirat »

gizmi nevim co to zas plácáš..dělat bordel na kruháči je protebe asi lepší něž dělat bordel na uzavřenym místě..ale já vim sem přeci najivní puberták..co nemá svuj názor..jemi to jasný..ale muj názor je takovej u normy na druhym konci parkoviště si dělej co chceš..ale na kruháči za provozu si taky dělej co chceš ale umně si magor!!
Mám Peugeota ale chová se jak Honda..taky má velkou spotřebu oleje..ale jen stou vyjímkou že to neni normálníh :-D

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 752
Registrován: 10 dub 2005 12:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Mirda »

V ÚT 21. nemohu..., to budu zrovna v práci, více by se šikla spíše ST :D
G3 Variant 1,9 TDi Fratelli Bosio Sprint 764, EGR off Obrázek

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

zdenda_pirat: slysel jsi vse jen z doslechu a vis prd..proto jsi naivni pubertak... ;) Ale jinak super jsem se pobavil..bylo tam aut jak sracek, bylo to za plneho provozu, kolem 15te zajiste, ne? A hlavne ten autobus plnej lidi kterej jsem sejmul a zemrela vic nez polovina lidi.. looool.. Nejprve si zjisti jak to bylo a pak argumentuj.. ;) Jinak pri trosce stesti na netu najdes i novinove clanky ;) Chce to jen hledat a neposlouchat babske tlachy, verit tomu a jeste tim argumentovat.. :o)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
anyana2
Příspěvky: 266
Registrován: 28 led 2008 19:45
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od anyana2 »

takže úterý se nehodilo .. padlo návrh středa .. kdo teda je pro a kdo proti ? (já třeba nemůžu čtvrtky, to jsem vždy v nemocnici a pak nepoužitelná )

Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od BALI »

středa klidně :wink:
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Uživatelský avatar
Geri_007
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2008 15:22

Příspěvek od Geri_007 »

takze streda??? ja jsem taky pro

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

Geri, Bali..tez souhlasim se stredou..;)
Mirda: prijedes? Potrebuju se te na par veci zeptat jak jsem uz psal..;)
Lama: v cem menim nazor? Rad bych si to vyslechl, protoze na VTicko nedam stale dopustit..A dve hondy me stoji pred barakem..A to ze jsem koupil sporive auto mladej? No a co? Jezdi to za levno a line to opravdu neni..;) A pokud narazis na mou vetu "nafta se tuni levneji nez benzin" tak za tim si stojim a to jsem rikal i pred koupi naftaka..;) Mimochodem stale cekam az mi ukazes nejake umisteni z vrchu jak jsi sliboval.. Stavel jsi hypersuper fiata a ted je nejak ticho po pesince :D Ja se na tu zbesilost co si da CRXko na 400m k veceri moc tesim :) (ted cituji tebe) 8)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
zdenda_pirat
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 12:58
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenda_pirat »

gizmi chceš dostat na prd***od litru :D fiat stojí protože červ nemá čas na to aby tam hodil motor..a fiat si tu tvou crxu dáv klidu a ještě k tomu bude i zatáčet 8)
Mám Peugeota ale chová se jak Honda..taky má velkou spotřebu oleje..ale jen stou vyjímkou že to neni normálníh :-D

Uživatelský avatar
anyana2
Příspěvky: 266
Registrován: 28 led 2008 19:45
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od anyana2 »

u mně teda tuta středa také není problém .... :wink:

Uživatelský avatar
anyana2
Příspěvky: 266
Registrován: 28 led 2008 19:45
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od anyana2 »

nechci prudit .. ale když si tady občas člověk pročte ty vaše dohady, co hážete na sklo ... tak jen kroutí hlavou, jaké jste schopni řešit kraviny ......... hahaha ........ probůh je někdo z vás okolo třicítky nebo tu je to jen samé pubertální kuře ....... hahahaha ...... pak že ženský jsou slepice a nasypat zrní pod sklo ... chlapi chlapi ... mam skleněnej konferenčák .. dovalim dom pšenici a pozvu vás na kávu ........ hahahahahaha



wo co gou ... klídek .......

Uživatelský avatar
Geri_007
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2008 15:22

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od Geri_007 »

anyana2 píše:nechci prudit .. ale když si tady občas člověk pročte ty vaše dohady, co hážete na sklo ... tak jen kroutí hlavou, jaké jste schopni řešit kraviny ......... hahaha ........ probůh je někdo z vás okolo třicítky nebo tu je to jen samé pubertální kuře ....... hahahaha ...... pak že ženský jsou slepice a nasypat zrní pod sklo ... chlapi chlapi ... mam skleněnej konferenčák .. dovalim dom pšenici a pozvu vás na kávu ........ hahahahahaha



wo co gou ... klídek .......
:smich2: :smich2: :smich2: :smich2:

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

zdenda_pirat: mou CRX tezko a to se vsadim o cokoliv.. :o)Muhehehhe.. Jinak nejak jsi uz neodpovedel na to tema co jsi tak hrde otevrel a vis kulovy.. A s tou CRX dalsi kravina co jsi vypustil z ust :o) Kam ty na ty kraviny chodis, to by me zajimalo..ale nekdo te dobre zasobuje a krmi ... looool .. :o)

L.A.M.A.:
1. prohlasil jsi ze das CRXko na 400m uplne vpohode s fiatem az ho dodelas..tak ted necouvej..;)

2. ja nemam co ti ukazovat .. ja mam auto ted na jezdeni z A do B a hlavne na co nejnizsi spotrebu v kombinaci s pohodlim ;)

3. kde jsem napsal ze mam TDi na vrchy? Lamiku opet menis me vety? Proc? Mas to za potrebi? Viz bod 2 ..

4. sam vis ze ja nikam "zavodit" nepujdu.. Ja alespon priznam ze je me doma u krbu s mladou dobre..kdezto ty porad litas nekde ve snu se zavodnim volantem v ruce a vencem na krku..Zatim jsi se neprihlasil nikde a ja stale cekam na ten moment..a ver ze budu jeden z prvnich kdo ti pogratuluje k splneni snu..zatim jen reci typu udelam tohle auto, udelam tamto auto, pojedu tamto, Korab za tolik a tolik..hmmmm..pekny..

5. kazdy na necem zacinal a 120aca byla dobrej zacatek..ani jedno z mych aut co jsem kdy mel nebyl vrak ..vzdy peknej stav a nemusel jsem se za to stydet.. 120acitka 39t nalitano, Facko 30t nalitano.. na zacatek myslim hooodne pekny.. Jako pro mladyho kluka pro me byl fakan proste best off..viz Jarin..viz Hondzik..vsak kazdej z nas mel toho sveho fuckera rad a ne ze ne..a nad ne nebylo..!!! :o) jenze pak prisla prvni honda a ja zjistil jak velkej propad mezi nima je a uzivam si toho do dneska..;) Dnes mam jiz opet ale rozum a vim ze nezalezi na kasli, nezalezi na tom jak rychle..ale za kolik..jak bezpecne a jak pohodlne.. a proto jsem koupil paradoxne auto ktere jsem nikdy nechtel a hanil. Vzhledove zadna slava, ale nikdo z Vas nevi kolik jsem za nej doopravdy dal a proc jsem jej koupil.. ;) Ono jezdit 1.8T 20V je mazec..Jede to pekne, ale taky to papa..a tak mlada dostala golfinku..;) Nestydim se za to a proto i ten napis na zadnim skle..,Je mi jedno co si kdo mysli, pro me je ma budouci zena vsim a na nicem vic nezalezi. Lamiku zestarnul jsem a az budu mit zajistene bydleni a dobrou praci, tak pak zacnu cpat prebytecny penize do weekendoveho auta..ale jsem realista a myslim ze tak se nestane..asi to sam znas..vysere se lednice, TV, bla bla bla..penize asi tisknout nebudu..;)

K narozkam ... ja se omlouvam a to moc.. hlavne ze jsem si to napsal do kalendare:(

anyana2: myslim ze to nejsou dohady..spis jsou tu lidi vyplesknuty z toho ze jsem dostal rozum a zestarnul.. Uz nechci kravnout a mam jine priority.. A to ze nekdo neco nakecal Zdendovi a on tomu veri jsem proste nemohl nechat bez total steru..;) Jinak me je 25 :o) a rozum? No myslim ze jsem jej sebral pomerne nedavno teprve... :o) Jinak musim si rejpnout------) takze to kafe je u tebe doma na konferencnim stolku? Jupiiiii! :o)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

jinak aby to nekdo nepobral nejak spatne.. Pojem "vzhledove zadna slava" znamena ze se me nelibi design! Golfina je auto bez skrabanecku, nebourana a predchozi majitele jsou starsi pan v DE a kolega z prace v CR.. (nyni stastny majitel diesloveho zanovniho BMW)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
anyana2
Příspěvky: 266
Registrován: 28 led 2008 19:45
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od anyana2 »

takže jsme domluvení na středě ... Geri nahodila čas 18.30- 19h jestli se nepletu ... tak teď pořešit .. kde ??

Uživatelský avatar
Geri_007
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2008 15:22

Příspěvek od Geri_007 »

No tak panove, dame to v ty solidce bo kde??? :D

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

Geri: me je to fuk..rekni si :o) a hlavne rekni jakou stredu :o)
Lamik: vis, ja kazdemu nerikam jak postavim tohle a tamto a jak to podela tohle a tamto..mozna proto tolik lidi na tebe remca..;) Jinak myslim ze u tebe je problem ze nikdy nic nedotahnes..Mas hafo projektu a zadnej neukoncenej. Proc zase cabro? Akorat prichazis o cas a penize co by potreboval fiat.. To same supra.. Ale jinak je to tva vec, jen me to prijde divny ..

Helet to ze nekdo musi radit vice neni preci zavada..a vynahradis to tim kroutakem..;) Ty jedine co jsi opet pouzil je system rozdeleni na kterej se odvolavas.. Ja jen rikam ze nafta je levnejsi na upravu a to je proste fakt. Mas taky ropaka, takze verim ze jsi se na upravy koukal a sam vis ze mam pravdu..;) Pomalu ale jiste zacina i nafta v aute nabejvat na popularite pri vyberu sportovniho auta a to je dalsi fakt..;) Nevidim duvod proc by naftak nemohl konkurovat a opravdu se mrkni i na sprinty co dokaze nafta zajet..bohuzel je to realita, ale nafta dokaze zajet lepsi cas nez benzin kdyz na to koukam ve financni sfere co bylo do auta vlozeno..
Jinak co se fiatka tyce, opravdu jsi se chvastal ze pojebes s fiatem jak mou CRX, tak Mr.Blue-ovu CRX a jine..Stale je spousta lidi co se tesi na to az vyjedes ;) Jen aby to nebyla Eginovina.. :o)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Takeshi »

tak uděláme ve středu závod :obchod:
a já to natočim,zdokumentuju a uložim na youtube abyjste už přestali remcat

Uživatelský avatar
anyana2
Příspěvky: 266
Registrován: 28 led 2008 19:45
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od anyana2 »

gizmi: bavíme se o této středě

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

Takeshi: ja mam pomerne nadupanou kameru, rad natocim ja :o) O me je zname ze nezavodim.. ;)

anyana2:ooooki.. :o)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
zdenda_pirat
Příspěvky: 51
Registrován: 19 črc 2008 12:58
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenda_pirat »

gizmi přestal sem to řešit :wink: páč od člověkam co si myslí že všichni co maj zadokolu a je jim míň jak 25 sou hloupý najivní atd..(mně je sice 18 a co?musim tedy protobýt puberták?zadokolu nevlastnim a ani mně to kní ntahne mam radši auto který sedí..za ručku sem ještě za jízdy nezatáh :wink: je fakt že sem párkrát zahrabal ale to je špatnýma gumama..)tak ted sem zvědavej co se dozvim :lol:
víš tu tvou frajeřinku na kruháči sem viděl na vlastní oči 8) a ne z doslechu a až po nějaký době co sem poznal kluky..sem se dozvěděl žes to byl ty..
Mám Peugeota ale chová se jak Honda..taky má velkou spotřebu oleje..ale jen stou vyjímkou že to neni normálníh :-D

Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od BALI »

MHD na vás... :o)
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

zdenda_pirat: ne a ted pises jak Lama..totalne pekrucujes co jsem psal predtim..;)

Jinak na kruhaci jsi nemohl byt, protoze ani nevis kdy to bylo :o) A nechapu proc lzes :o) Protoze kdyby jsi tam byl, tak nereknes takove kraviny jako jsi rekl ... looool..

Jinak to se k tobe mam modlit, nebo co cekas? Je snad v poradku ze jsi slusnej ridic, ne? A nebo dobra, hladim po vlaskach a chvalim..jen tak dal Zdendo, jen tak dal.. Tohle jsi cekal? :o)


Lama: nekdy ukazes..nevim co je to za cabro, kazdopadne rad uvidim co te tak uchvatilo..;) a mezi nama chapu tohle nadseni..vsak jsem sam koupil tu Integru 1g..proste laska na prvni pohled a musel jsem ji mit..;)

Eeeehmm..a to mam kupovat skladacku? Nebo snad vrak a davat do kupy? Ono je spis bezne koupit funkcni a pekne auto, ne? Alespon tak to beru ja.. :o)

Jenze i nafta lze upravit aby tahala lepe..nebo me chces tvrdit ze kazda nafta ma tak nizke rozpeti? Proc 2.0 od BMW taha celou dobu? A po uprave jednotky, vstrikovani, pumpa, turbo se necha leccos..a porad budes na minimalnich nakladech oproti benzinu..;)

Lamiku, Lamiku...opet jsi si musel rejpnout do Hond..ale proc? Ted mam golfa a skodovku..tak si uz zvykni a zpet ze me udelej fanatika do koncernu, ju? Z Hond me zbylo max tak hodne dilu..;)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od BALI »

gizmi píše: Proc 2.0 od BMW taha celou dobu?
protože je to to nejlepší na celym světě a vy dvě paka to nedokážete pochopit že máte blbý auta oba dva a můžete si podat ruce :lol: :lol: :lol: :lol:
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: sraz plzenaku?

Příspěvek od gizmi »

Bali: :o) muheheheh.. No musim uznat ze kdyz se tomu slapne, tak to jede jak pitome, zere to po nachipovani pakatel a kdy se vypne ESP, tak je stim i sranda.. :o)

Lama: Ano, ale kolik to stoji u jinych aut a kolik u TDi :o) Porad mluvim o financich, tak to pochop!!

Mergl je draha mrdka pro snobaky..loool..

Nikoliv, ty jsi chtel opet jen prudit.. :o)

Vidis a ja chci funkcni a pekne auto..a nechci ho upravovat :o) Auto je od toho aby dovezlo z A do B, ne? :o) Jin ak pokud auto na zavod, tak toho Landerovo (snad nekomolim nick) swifta..;) to je pecka..;)

Pujc si..jinak zvlastni, me golf jede od 1500 otacek a tahne az do 3500 otacek..asi je rozbitej, vratim ho.. :o) Jinak vitezem neni ten co toci vetsi otacky, ale ten co ma velkej kroutak, vykon a malou vahu.. :o)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Odpovědět

Zpět na „Plzeň“