StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze

Pouze informace o srazech, fotky ve vedlejším tématu.

Moderátoři: Jord, Rudi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neluška
Příspěvky: 1359
Registrován: 03 bře 2005 16:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neluška »

vasek píše:Kdo vi o nejakem podniku, kam bychom se mohli vsichni usadit po SCH, a oslavit tam moje narozky? Cil udelam v tomto podniku, tam budou vyhlaseny i vysledky, ale je potreba, aby se tam take dalo zaparkovat. Navrhy posilejte bud sem, nebo do SZ nebo na e-mail. Diky. Me opravdu nic nenapada...
Jinak co se týká těch hospod, tak vím o jedné hodně dobré, ale ta je až na Suchdole což je dost z ruky. Pak vím o jedné v centru (u náměstí Míru), tam je problém s parkováním kvůli modrým zónám a pak mě ještě napadla pizzerie Galaxie na Hájích. Ale to by chtělo rezevovat asi. Jinak ten Radotín není špatnej :wink: můžeme dát závody na motokárách, já na tom nikdy nejela takž eby ste měli i šanci vyhrát :lol: :lol: :lol:
Audi 80 cabrio

Uživatelský avatar
Werunka
Příspěvky: 47
Registrován: 02 srp 2008 02:19
Bydliště: Praha

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Werunka »

Neluška píše:Spíš proto že se pořádně nevlezeš do tý mini pidi motokáry
Ta motokára není zase tak malinkatá. Je tak akorát. Je fakt, že já nejsem ani moc vysoká ani moc široká, takže pro mě je to v pohodě.
když nechcete, tak to nečtěte

Uživatelský avatar
Werunka
Příspěvky: 47
Registrován: 02 srp 2008 02:19
Bydliště: Praha

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Werunka »

Eiffel píše:Nebrzdil jsem, ale každá zatáčka boki dost, protože vážím 130 kilo :lol:
Vážně nezávidim lidem, co si nemůžou naplno užít motokáry. A taky je mi líto těch, co si to můžou užít, ale bohužel narazí na nějakýho blbce, který ani neumí tu motokáru řídit. A je slepej. :(
když nechcete, tak to nečtěte

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

řščqř

Příspěvek od thomaswilliams »

co takhle restaurace na hvězdě a potom je tam diskotéka na kolejích na hvězdě myslím že by tam bylo v patře místo i pro nás

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: řščqř

Příspěvek od vasek »

thomaswilliams píše:co takhle restaurace na hvězdě a potom je tam diskotéka na kolejích na hvězdě myslím že by tam bylo v patře místo i pro nás
Napis odkaz, pokud jsou na netu.
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od thomaswilliams »

to asi nejsou ale jako BMW klub tam máme srazy v neděli večer po strahově...
a jinak johnny by to mohl vědět


Uživatelský avatar
Werunka
Příspěvky: 47
Registrován: 02 srp 2008 02:19
Bydliště: Praha

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Werunka »

thomaswilliams píše:http://www.klubhvezda.cz/
Hehe, ve Hvězdě??? Když jsem tam byla naposled, tak se tam pohybovali náctiletí a nikdo starší tam nebyl, no příšernost.
když nechcete, tak to nečtěte

Uživatelský avatar
Neluška
Příspěvky: 1359
Registrován: 03 bře 2005 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Neluška »

Werunka píše:
thomaswilliams píše:http://www.klubhvezda.cz/
Hehe, ve Hvězdě??? Když jsem tam byla naposled, tak se tam pohybovali náctiletí a nikdo starší tam nebyl, no příšernost.
Od nás ze školy z kolejí tam chodili na diskotéky, a strašně se jim to líbilo. Já osobně jsem tam nebyla nikdy.
Audi 80 cabrio

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od thomaswilliams »

já tam byl jednou pajzl je to docela dobrej a myslím že o víkendu tam moc vysoko školáků nebude

Uživatelský avatar
Werunka
Příspěvky: 47
Registrován: 02 srp 2008 02:19
Bydliště: Praha

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Werunka »

thomaswilliams píše:já tam byl jednou pajzl je to docela dobrej a myslím že o víkendu tam moc vysoko školáků nebude
To si piš, že tam vysokoškoláci nebudou, co by tam dělali, když je to disko trisko pro náctiletý (12-17). No ale jak chcete, pak se nedivte, když si budete připadat pěkně starý :lol:
když nechcete, tak to nečtěte

Uživatelský avatar
&Enuka
Příspěvky: 58
Registrován: 22 črc 2008 14:10
Bydliště: Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od &Enuka »

thomaswilliams píše:já tam byl jednou pajzl je to docela dobrej a myslím že o víkendu tam moc vysoko školáků nebude
No já tam taky nikdy nebyla, ale zkusit se má všechno a já osobně mám docela ráda adrenalinové sporty 8)
(1/2 DM racing - samozřejmě ta lepší :) )

Kde blb, tam nebezpečno. - J. Werich

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vasek »

Adrenalin muzeme zazit v tom kravine, jak rikal eiffel. Zrovna 25.10 by tam podle programu na jejich strankach meli mit nejakou show silenci z prahy co si rikaji jackass. Treba se od nich budeme inspirovat, a budeme vam davat ukoly typu: zabalte se do koberce a skutalejte se v nem po schodech, anebo vysypte si do sebe plnou peprenku, pak to zapijte vodou, a tvarte se jakoby nic :lol:
...jen skoda ze z mukarova nejezdi nocni tramvaje, takze se tam nemuzem vozrat, coz bych si ale moc pral, at poradne zaparime! Bylo by dobry to udelat nekde, kde si nebudete bat nechat auto do rana, anebo aby to nebylo moc drahy nechat se odvezt andelama...
....a nepocitejte s tim ze v nedeli vstanete :lol:
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

Uživatelský avatar
Neluška
Příspěvky: 1359
Registrován: 03 bře 2005 16:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neluška »

vasek píše:Adrenalin muzeme zazit v tom kravine, jak rikal eiffel. Zrovna 25.10 by tam podle programu na jejich strankach meli mit nejakou show silenci z prahy co si rikaji jackass. Treba se od nich budeme inspirovat, a budeme vam davat ukoly typu: zabalte se do koberce a skutalejte se v nem po schodech, anebo vysypte si do sebe plnou peprenku, pak to zapijte vodou, a tvarte se jakoby nic :lol:
...jen skoda ze z mukarova nejezdi nocni tramvaje, takze se tam nemuzem vozrat, coz bych si ale moc pral, at poradne zaparime! Bylo by dobry to udelat nekde, kde si nebudete bat nechat auto do rana, anebo aby to nebylo moc drahy nechat se odvezt andelama...
....a nepocitejte s tim ze v nedeli vstanete :lol:
Já rozhodně nepiju, protože tramvají domů nejedu a andělům svoje auto nepůjčím.
Ale paní nela s váma pít může pokud chce.

EIFFEL
Audi 80 cabrio

Uživatelský avatar
Werunka
Příspěvky: 47
Registrován: 02 srp 2008 02:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Werunka »

vasek píše:Adrenalin muzeme zazit v tom kravine, jak rikal eiffel. Zrovna 25.10 by tam podle programu na jejich strankach meli mit nejakou show silenci z prahy co si rikaji jackass. Treba se od nich budeme inspirovat, a budeme vam davat ukoly typu: zabalte se do koberce a skutalejte se v nem po schodech, anebo vysypte si do sebe plnou peprenku, pak to zapijte vodou, a tvarte se jakoby nic :lol:
...jen skoda ze z mukarova nejezdi nocni tramvaje, takze se tam nemuzem vozrat, coz bych si ale moc pral, at poradne zaparime! Bylo by dobry to udelat nekde, kde si nebudete bat nechat auto do rana, anebo aby to nebylo moc drahy nechat se odvezt andelama...
....a nepocitejte s tim ze v nedeli vstanete :lol:

Já vstanu. Alkoholu se musím hodně velkým obloukem vyhýbat, takže smůla. Jackess jo??? Hmm...... no nic, zkuste si vybrat něco, co bude v pohodě. Což půjde docela těžko.
když nechcete, tak to nečtěte

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

aer

Příspěvek od thomaswilliams »

no já bych zde jenom uvedl že eště fakt nevím jestli pojedu protože mám k tomu osobní důvody ale možná že osobní důvody skončí a nenechám se někým vydírat....a přijedu se na vás podívat...zaregistrováno už je dost posádek myslím že to byde velice pěkné finále

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Eiffel »

já se vydírat nenechal a Nelu beru s sebou :lol:

Tome, my jedeme rovnou z pohřbu, snad se stihneme ještě převlíct a nepojedeme za kravaťáky :lol:
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: aer

Příspěvek od vasek »

thomaswilliams píše:no já bych zde jenom uvedl že eště fakt nevím jestli pojedu protože mám k tomu osobní důvody ale možná že osobní důvody skončí a nenechám se někým vydírat....a přijedu se na vás podívat...zaregistrováno už je dost posádek myslím že to byde velice pěkné finále
Take se nenechavej vydirat, jednoduse ji vem s sebou na zadni sedacku, at zazije jaky to je, jedine tak pochopi proc na SCH jezdis. :wink:
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od thomaswilliams »

game over moje malá kadeřnice už není..dala mi košem

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Eiffel »

aspoň můžeš v klidu jet, no ne? Ber to pozitivně :lol:
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od thomaswilliams »

sem z toho akorát v pérdeli...

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vasek »

Nové oznámení na stránkách StreetChallenge... >>číst<<
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vasek »

Tak je to zase trochu jinak... Jelikož mi nikdo z vás neposlal během včerejška žádný mail (myslím ohledne jídla), tak jsem usoudil že se nechcete k ničemu zavazovat... Uvažoval jsem nad tím, a asi bych také nedokázal teď říct konkrétně, jestli budu chtít jíst, nebo ne... I když si myslím, že od sedmi do jedenácti asi vyhladovíte. Proto jsem ukecal provozovatele restaurace, že kuchař tam zůstane, a bude přijímat objednávky do dvanácti. StreetChallenege bude pro první posádku končit přesně v jedenáct (tedy v jedenáct bude muset byt v cíli, a pokud přijede později, tak za každou minutu ztrácí body). Při dvaceti posádkách tedy, ta poslední bude muset být v cíli ve 23:20, takže všichni budou mít dost času pro objednání jídla... Tak teď jen doufám, že to vše není zbytečné...

A ještě jedna věc, o které jsem se zapomněl před tím zmínit: vzhledem k počtu přihlášených posádek bude déle trvat spočítání výsledků, proto vyhlášení výsledků proběhne mezi 00:00 až 01:00. Nejdříve vyhlásíme výsledky finálové soutěže, a po kratičké pauze výsledky nejlepších posádek letní sezóny 2008.

... a zde, na fóru, očekávám vaše reakce a konkretnější otazky...
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od thomaswilliams »

no to sem z toho roščarovanej...

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od thomaswilliams »

a navíc držím smutek

Uživatelský avatar
david
Příspěvky: 524
Registrován: 19 srp 2004 21:02
Bydliště: Praha 10 - Hostivař,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Vašku,jen k tý rybářský baště,nevim jestli už jsi tam někdy byl,ale na fotkách to vypadá velký jenže jestliže bude dejme tomu 20 posádek tak to vychází min. 40 lidí a tolik se jich k tomu prostřednímu stolu pohodlně nevejde.Já už tam párkrát byl a k tomu stolu se nás vešlo tak kolem 20ti.

www.doplnkynaauto.cz
Příspěvky: 18
Registrován: 23 čer 2008 02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

www.doplnkynaauto.cz

Příspěvek od www.doplnkynaauto.cz »

Nevim jestli budu mít auto... :( .. přinejhorším pojedu dodávkou 8) ...aspoń mě nikdo nenařkne z rychlé jízdy :?: :?: :?: :x

Uživatelský avatar
Neluška
Příspěvky: 1359
Registrován: 03 bře 2005 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: www.doplnkynaauto.cz

Příspěvek od Neluška »

www.doplnkynaauto.cz píše:Nevim jestli budu mít auto... :( .. přinejhorším pojedu dodávkou 8) ...aspoń mě nikdo nenařkne z rychlé jízdy :?: :?: :?: :x
dodávka je super 8) 8) 8) klidně bych jí vyměnila za to naše....
Audi 80 cabrio

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vasek »

2david: jj, byl jsem tam take, sice asi pred dvema nebo trema lety, a vi jak to tam vypada. Vim ze nas bude cca 40, a majiteli jsem to rikal... On rikal ze se tam vejdem (ze to snad nejak zvetsi), tak spoleham na jeho slova. A myslim, ze i kdyz se nevejdem, tak tam jsou ty kupecka, a kdo se nechce mackat tak si sedne tam. Stejne se nedovolame z jednoho konce stolu k druhemu, a kdyz nekdo bude neco po nekom chtit, tak je jedno jestli pujde k druhemu konci stolu, nebo ke kupecku...

2doplnkynaauto.cz: i s dodavkou se da porusovat :nono:
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

Uživatelský avatar
Werunka
Příspěvky: 47
Registrován: 02 srp 2008 02:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Werunka »

vasek píše:2david: jj, byl jsem tam take, sice asi pred dvema nebo trema lety, a vi jak to tam vypada. Vim ze nas bude cca 40, a majiteli jsem to rikal... On rikal ze se tam vejdem (ze to snad nejak zvetsi), tak spoleham na jeho slova. A myslim, ze i kdyz se nevejdem, tak tam jsou ty kupecka, a kdo se nechce mackat tak si sedne tam. Stejne se nedovolame z jednoho konce stolu k druhemu, a kdyz nekdo bude neco po nekom chtit, tak je jedno jestli pujde k druhemu konci stolu, nebo ke kupecku...

2doplnkynaauto.cz: i s dodavkou se da porusovat :nono:

Ale sice tam jsou ty kupé, ale ty budou obsazený. Bude sobota večer, kdy lidi táhnou ven si užít a i když se to nezdá, tak tam chodí spousta lidí. No co, v nejhorším si půjdou sednout jen navigátoři a řidiči zůstanou u svých aut :lol:
když nechcete, tak to nečtěte

Odpovědět

Zpět na „Srazy“