Ukažte svoje auta!!!!!oživime to tady???

Tuningová scéna v Hradci a okolí
Mikau.
Příspěvky: 62
Registrován: 12 říj 2008 18:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte svoje auta!!!!!oživime to tady???

Příspěvek od Mikau. »

Mr_xx píše:Blázen v dobrym slova smyslu..... s těma plaminkama :o)
chci vidět :lol: :?:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
TOMIK__007
Příspěvky: 407
Registrován: 13 zář 2005 13:22
Bydliště: Hr. Kr. - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte svoje auta!!!!!oživime to tady???

Příspěvek od TOMIK__007 »

Mr_xx píše:Blázen v dobrym slova smyslu..... s těma plaminkama :o)
Tak sranda musí bejt a občas vystrašit lidi na přechodě nebo zastávce, popřípadě v Carfu dole, není ke škodě :D

Uživatelský avatar
TOMIK__007
Příspěvky: 407
Registrován: 13 zář 2005 13:22
Bydliště: Hr. Kr. - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte svoje auta!!!!!oživime to tady???

Příspěvek od TOMIK__007 »

Mikau. píše:
Mr_xx píše:Blázen v dobrym slova smyslu..... s těma plaminkama :o)
chci vidět :lol: :?:
Není problém, o víkendu jdu zkusit zda mě pujde fávo postavit na plecháče a než ho dám ke klempířovi, tak mužem něco zkusit na cvičáku, už je dřív tma tak to bude hezky vidět, ale nesmí napadnout sníh, jinak nejedu s Fávem :D

Uživatelský avatar
Žigi
Příspěvky: 278
Registrován: 01 pro 2005 17:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žigi »

Trochu vzpomínka na konec léta, než nasněží.
Jinak je na prodej:D Kdyby měl nějaký východočech zájem. Fotka jí přidává, je to 23 let starý klasický auto. Ale vše je origo a původní. A svezení s ní je pořád lepší než velká hromada aut vyrobených dnes.
Důvod prodeje je stejný auto, jen s malou turbínkou navíc:D Láska je láska:D

Obrázek
Mini Cooper 1,3 SPi & Mini Cooper S
+ some daily cars

Uživatelský avatar
Brozik
Příspěvky: 51
Registrován: 24 lis 2007 13:01
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte svoje auta!!!!!oživime to tady???

Příspěvek od Brozik »

TOMIK__007 píše:
Mikau. píše:
Mr_xx píše:Blázen v dobrym slova smyslu..... s těma plaminkama :o)
chci vidět :lol: :?:
Není problém, o víkendu jdu zkusit zda mě pujde fávo postavit na plecháče a než ho dám ke klempířovi, tak mužem něco zkusit na cvičáku, už je dřív tma tak to bude hezky vidět, ale nesmí napadnout sníh, jinak nejedu s Fávem :D
Ty jo ty plameny můžou bejt docela dobrý, hele myslíš že bych se mohl přidat? Že by jsme na ten cvičák o víkendu zajeli, rád se k vám přidám třeba v neděli by to bylo ideální co říkáš? Ty diody už mám,, a vypadá to docela dobře :) dokonce jsem si to dal i do interieru, dnes už konečně jedu do revillo shopu pro filtr :D jsem na to hrozně moc zvědavý jaký to bude,,díky za icq, hned si tě přidám, no na sraz bych taky rád příští sezonu vyjel, už jsem na nějakym tom srazu byl, ale bez auta, tak snad to dám přes zimu to auto do kupy, to by bylo fakt skvělý. :)

Mikau.
Příspěvky: 62
Registrován: 12 říj 2008 18:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikau. »

tak to já určitě jedu na příští sezonu....musim stihnout papíry...a nějak poupravit golfíka...aspon laďák a kožku :lol:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2005 09:02

Příspěvek od Milda »

Tak sem teda take prihodim, 17 let stare, ale jezdi cim dal lip :lol:

Obrázek

Uživatelský avatar
TOMIK__007
Příspěvky: 407
Registrován: 13 zář 2005 13:22
Bydliště: Hr. Kr. - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte svoje auta!!!!!oživime to tady???

Příspěvek od TOMIK__007 »

Brozik: Uvidíme co jak bude, se nějak domluvíme, já jedu v sobotu nějak zkusit zda se mě na fávo vejdou plecháče s balonama z pašíka, abych mohl pře zimu dát dokupy RSLka. Třeba bude o víkendu hezky, uvidíme podle počasí kdyžtak. No já doufám že já sezonu stihnu, zatím je toho dost před náma no.

Mr_xx
Příspěvky: 992
Registrován: 26 kvě 2005 16:05
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte svoje auta!!!!!oživime to tady???

Příspěvek od Mr_xx »

TOMIK__007 píše:Brozik: Uvidíme co jak bude, se nějak domluvíme, já jedu v sobotu nějak zkusit zda se mě na fávo vejdou plecháče s balonama z pašíka, abych mohl pře zimu dát dokupy RSLka. Třeba bude o víkendu hezky, uvidíme podle počasí kdyžtak. No já doufám že já sezonu stihnu, zatím je toho dost před náma no.
NA ten srazik se ti ozvu ;-) neni to špatny napad. :o)

mc_el
Příspěvky: 2
Registrován: 05 lis 2008 23:01

Fávo - Felda

Příspěvek od mc_el »

Cau Tome vzal jsem si tvoje icq neva?:-)....Brozik je muj spoluzak, a hodne se spolu zajimame o tuning, obcas k nemu k baraku zajedu, a obdivujem spolu tu tvoji karu.....nechces nekdy dat spicha a pokecat, rad bych se seznamil, moje Felda je cervena, tvy Favo taky....psal jsem ti soukromou zpravu ale asi jsis ji neprecetl....pridal jsem si te na icq pod nickem Atlííí . Mas zajem se seznamit, mam jen 2 kamose ktery mi s autem obcas pomuzou...mam Felicii 1.3 MPi r.v. 97, 50 kW, a jel sem s ni max 162 podle GPS na dlouhe rovince bez sport. filtru a bez ladaku....Kdyztak mi napis, by bych rad, diky moc, mej se AtleT :idea:

mc_el
Příspěvky: 2
Registrován: 05 lis 2008 23:01

Re: Ukažte svoje auta!!!!!oživime to tady???

Příspěvek od mc_el »

TOMIK__007 píše:Brozik: Uvidíme co jak bude, se nějak domluvíme, já jedu v sobotu nějak zkusit zda se mě na fávo vejdou plecháče s balonama z pašíka, abych mohl pře zimu dát dokupy RSLka. Třeba bude o víkendu hezky, uvidíme podle počasí kdyžtak. No já doufám že já sezonu stihnu, zatím je toho dost před náma no.
Jinak mam naky fotky ohledne me Feldy - ma najeto 64000 - mam ji po mame a sestre, je kupovana jako nova v roce 97, takze jezdi jako z praku, jsou menene 5. dvere, jestli mas zajem tak napis Tomiku_007, bavilo by me to mnohem vic, nez kdybych na to byl sam...Diky kamo!

Uživatelský avatar
TOMIK__007
Příspěvky: 407
Registrován: 13 zář 2005 13:22
Bydliště: Hr. Kr. - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Fávo - Felda

Příspěvek od TOMIK__007 »

mc_el píše:Cau Tome vzal jsem si tvoje icq neva?:-)....Brozik je muj spoluzak, a hodne se spolu zajimame o tuning, obcas k nemu k baraku zajedu, a obdivujem spolu tu tvoji karu.....nechces nekdy dat spicha a pokecat, rad bych se seznamil, moje Felda je cervena, tvy Favo taky....psal jsem ti soukromou zpravu ale asi jsis ji neprecetl....pridal jsem si te na icq pod nickem Atlííí . Mas zajem se seznamit, mam jen 2 kamose ktery mi s autem obcas pomuzou...mam Felicii 1.3 MPi r.v. 97, 50 kW, a jel sem s ni max 162 podle GPS na dlouhe rovince bez sport. filtru a bez ladaku....Kdyztak mi napis, by bych rad, diky moc, mej se AtleT :idea:
čau čau, jo jo vpohodě, vím že mě někdo s červenou felicií psal zprávu na icq, ale bylo toho nějak moc a já se připojil na mobilu a nějak se mě to kouslo, takže jsem si tě nemohl přidat. Není problém, někdy mužem určitě pokecat, ale nevím jak to teď pujde u fáva, páč to se bude odstavovat. Tak si mě kdyžtak přidej znova...

Mr_xx
Příspěvky: 992
Registrován: 26 kvě 2005 16:05
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte svoje auta!!!!!oživime to tady???

Příspěvek od Mr_xx »

Srazek asi nebyl..... Kola se nevešli, Tome?

Uživatelský avatar
TOMIK__007
Příspěvky: 407
Registrován: 13 zář 2005 13:22
Bydliště: Hr. Kr. - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte svoje auta!!!!!oživime to tady???

Příspěvek od TOMIK__007 »

Mr_xx píše:Srazek asi nebyl..... Kola se nevešli, Tome?
srázek nebyl, kola nešli sundat, bylo blbé náčiní tak se kolo akorát odřelo, tak jsem se pak jel s přítulkou jen trochu projet a protáhnout fáva :wink: kola se sundala až v úterý, vešli se a jsou trochu zalezlý a vzadu zapadlý :D
Přílohy
a tady jak si občas 8x14" škrtly :D
a tady jak si občas 8x14" škrtly :D
4_105_3063__2008-11-12_07-55-29_27.jpg (60.21 KiB) Zobrazeno 7227 x
:-)
:-)
3063_2008-11-12_07-53-18_51.jpg (101.28 KiB) Zobrazeno 7227 x

Uživatelský avatar
TOMIK__007
Příspěvky: 407
Registrován: 13 zář 2005 13:22
Bydliště: Hr. Kr. - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMIK__007 »

a při úklidu jsem našel jednu památku na léto :D
Přílohy
7_545_94627__2008-11-15_10-41-29_90.jpg
7_545_94627__2008-11-15_10-41-29_90.jpg (60.31 KiB) Zobrazeno 7210 x

Mikau.
Příspěvky: 62
Registrován: 12 říj 2008 18:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikau. »

ty prase .... ve městě 71 :lol:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
TOMIK__007
Příspěvky: 407
Registrován: 13 zář 2005 13:22
Bydliště: Hr. Kr. - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte svoje auta!!!!!oživime to tady???

Příspěvek od TOMIK__007 »

stane se :D

Uživatelský avatar
Brozik
Příspěvky: 51
Registrován: 24 lis 2007 13:01
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brozik »

Jo jo to znám bodová tíseň co? :)

Odpovědět

Zpět na „Hradec Králové“