Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Tuningová scéna v Plzni a okolí
Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

gizmi: Neboj, informace mám dobré. Co se týče strejdy, tak to si najdi sám, já na to čas doma nemám, ale když píšu strejda, tak myslím strýce a ne tátu jak si si chorobně vymyslel.

Co se týče TV, tak až budeš v nějakém oboru přes 11 let, tak se můžem začít bavit. Na fakultě se učí leckteré blbosti (co mě vyprávěl kamarád za story to jsem vždy padal ze židle), ale asi jsi nekoukal na ten graf jinak si nedokážu vysvětlit Tvojí reakci. Tam je jasně ukázáno jakou má plazma reálnou spotřebu vůči stejně velkým LCD. A co se týče kvality obrazu, tak před 2 lety tristní, dnes už se trochu na plazmu dotáhli, ale neduhy s prodlevou, mihotáním, slabším pozorovacím úhlem a nerovnoměrným podsvětlením u větších úhlopříček jsou stále.

Co se týče CRX, tak přesně tohle jsi za mlada říkal o Fávu, najednou je to jinak, taky si říkal, že ropu nikdy a najednou je to jinak - není to tím, že vše co máš je nej a ostatní mají jen nebezpečné křápy? Když chceš, tak se v tom ukájej dál, ale beze mě. :D

P.S. JJ sportovní jízda v autě co je jak "papír", má 90 koní, bez posilovače a pohonem zadních kol - to je ten pravý požitek, to s předohrabem nikdy nezažiješ.

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Tuner: lidske oko to co pises fakt nevidi, takze je to fuk..a ta tabulka? Promin, ale kdyz ti ted napisu neco na papir a hodim na net, budes verit? Ja fakt ne.. :o) Tim nerikam ze je to pravda, nebo neni..ale tohle bych rad videl jako vysledek nejake nezavisle spolecnosti.. 8) Osobne jsem si ted koupil od LG LCDcko TV/monitor a proste spokojenost.. 8)

K autum: lidi starnou a meni se..jen ty stale jezdis ve stejnem keplu :lol: Navic jak rika memu autu kamarad - kvetinac :o) Ja golfa zrovna nemusim, vysejrava se to neustale a najit cloveka co vymyslel par vychytavek, tak dostane mlaskanec.. 8) Ted kdyz jsem v nem uz za x, tak zkratka jezdim a jezdim..Nekdo me pres noc udelal na nem metrovou rejhu od dveri pres blatnik az dozadu..myslis ze me to trapi? ROFL..tomu se rika spotrebak..proste auto na bezne jezdeni 8) Zere to malo, jede to, je to bezpecne auto uz, nejaka ta vybava..proste neresim.. 8) Golf byl od zacatku lidove auto zkratka na nakup a tak mi take slouzi 8) :lol: Beztak 90% jizdy je ve sluzebaku, nebo v 6g civicovi, coz vidim jako super pomer sviznosti, bezpeci a libivosti (jen muj nazor a nikomu ho necpu)

90 koni v serii fakt tva skodarna nema :lol: a za ty prachy a peci co v tom mas by jsi mel sprintera jako krava :lol: Jinak co to vazi? 90PS na 1200 ?? Nudaaaaa.. :lol:

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Lamik: nikdy jsi CRX 1g nezazil :o) 800kg vahy na mejch 101PS nebo 130PS v silnejsi verzi..po vykuchani jsi na pul tune 8) A ta vaha je opravdu znat 8) Jinak muzes klidne smazat az kolega TUNER odpovi 8) co se zazitku tyce, tak ja si dneska max uzil fungl noveho oplika combo 1.4 benzin..nehorazne to taha a hafo lidi/vcetne me nechapalo.. 8)

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 63
Registrován: 05 pro 2005 07:03
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od MATTESS »

gizmi píše:
90 koni v serii fakt tva skodarna nema :lol:
kde psal, že to má v serii? 1200 kilo? Vedle jak ta jedle. Co že máš za golfa? III nebo IV?
Proč by nemohla být 120 veterán? Pokud bude v originálu, bude mít na to věk, nevidím problem

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Mattess: 120aca v CR NIKDY nebude veteran,protoze nesplnuje podminku vyjimecnosti.. 8) Jezdi jich mraky a vyrobeno jich bylo taky mraky..vyjimkou by byl nejaky ATYP 8) a v tomhle opravdu vim co rikam.. 8)

proto je u tech 1200 otaznicek..ja se ptam, nebo odhaduji.. tak povidej :)

mam GIVko, proc? :D

Jinak k te serii...napsano schvalne, protoze pak muzu napsat ze Colt je pecka auto, protoze Bezouska ho mel zabavneho .. fakt kravina, nemyslis? Po CR trebas lita civic 5g s motorem z TypeR.. taky masaz.. 120aca s motorem z EVA..proste zbastleniny.. 8)

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 63
Registrován: 05 pro 2005 07:03
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od MATTESS »

gizmi: když je 100ka nebo eRko na Véčkách..............Mraky jich jezdí, většinou vraky
On popisuje radost jízdy ve svém konkrétním autě s konkrétním výkonem, jako Ty. Jinak v serii má 870kg. Nuda je s předohrabem, zadokolka, to je jiné kafe
Pokud má někdo rád určitý auto, má ho skutečně v srdci, se všemi klady a nedostatky, navždy, tak je to pravý fanda. Pokud někdo svoji oblíbenost střídá jak ponožky, tak to je povrchní fanda.

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Mattess: najdi me fotku v CR 100vky nebo Rka na veteranskych spz.. 8)

Jinak 120aca dle wikipedie: Celková hmotnost 1255 kg ... chci videt kde vezme kolos jako je 120aca v serii 870kg, kdyz CRX 2g (proti 12Oace fakt pidizvik ma 900kg a CRX 1g ma 800kg a je cela krome skeletu z plastu.. Ted jsi musel fakt ustrelit, protoze to neni mozne 8) a v pripade Tunera tam bude jiste jeste tlumici material, kterej vazi fakt hafo.. (tedy pokud jak pise ma kvalitni zastavby) 8)

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

Prej jezdi snad BMW Rally? :smich2: dravec jako svine :lol: http://www.youtube.com/watch?v=NkQBD3eY ... L&index=17" onclick="window.open(this.href);return false;
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 63
Registrován: 05 pro 2005 07:03
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od MATTESS »

gizmi: uváděl jsem pohotovostní hmotnost. To co jsi našel, je pohotovostní + užitečná = celková :wink:
jedna 100: http://gallery.tuningy.com/albums/2008/ ... y-0003.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
eRko jsem fotil v Běšinech, to najdu
FubuTomas: jo, jezdí, ale kolik jich jezdí (jezdilo) ? Ale kolik oproti jiným? Pár

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 63
Registrován: 05 pro 2005 07:03
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od MATTESS »

323.Hans.626 píše: ... takový rozumy mám fakt nejradši... :kladivo:
nápodobně, ani neví kde to má znak, ale je hoooodně chytrej. Na Tebe jsme čekali :smich:
Za mě - japonská skodovka :lol:

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

gizmi: To že jsi slepej za to já nemůžu, rozdíl pozná každý laik, když jsem to ukázal MATTESSovi, tak nechápal jak lidi můžou kupovat LCD a raději zůstal u CRT. Co se týče spotřeby, tak ta je měřena dle normy, rozhodně bych netrávil čas kvůli Tobě abych tvořil graf.

Škodovka má od 850 - 870kg, neumíš hledat a ani číst a v CRPixle jsem seděl a nikdy více a to jí třeba Jágr z Ro má taky vymazlenou. Má to prostě pohon na špatné nápravě a zážitek z jízdy proti Škodovce je nula.

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Tuner: :D :D roooofl.. co vic dodat.. LAMBO hadr proti 120ace :lol: Ty jsi vazne nemocnej.. Nejvic je kdyz jsem poslouchal jakej jsem nadutec ohledne jedne znacky..v tom pripade ty uz jsi zralej na leceni :lol:

Co jsi ukazal Mattessovi je me kluci vazne jedno.. :lol: :savle: ...rooofl...

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

Ty jo gizmi, naházíme naše hondy ze skály a nutně si musíme koupit škodovku roooooooooooofl...tywoe chlape prober se, když už prdelohrab, tak bawko ale nikdy ne takovej kepl jako je škodka...zážitek z jízdy je taky nula, prostě tohle u mě něni auto...a nesnaž se srovnávat hondy a škodky podívej se, jak na tom byla honda z 85 a kde třeba škodárna...prostě... to nelze Obrázek
fuck of signature...

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Lady: mnojooomnooo.. Holt skodovka byla v te dobe tak dokonala, ze pro ne automaticka prevodovka, klima, ele vybava a jine zbytecnosti znamenalo holt kapitalismus :lol: spek

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

MATTESS:To je jasny,delal se si srandu,ale kdyz sem naky videl,tak to byla vzdy parada 8)

Jinak myslim ze se tu bavite o srackach,osobne sam za sebe musim rict,ze hondu bych nechtel,protoze se mi proste nelibi,nevidel sem ani jeden peknej model,mozna tak stary CRX,ale to je asi vse,kdyz japonce tak naky Nismo a rozhodne ne hondu!!!To ze je honda vyrobena v japonsku z ni jeste nedela skvosty jako je skyline,supra atd.... jinak skodovka kdyz je udelana,tak je pekna,sice nema takovej vykon jako treba motory japonsky,ale neni nad poradny karbecy pod zadnim deklem :D sice by me nebvavilo do skodovky sypat takovejch penez,ale jsou lidi,ktery to auto maj proste radi a je fakt husty tady cist jak jeden na druhyho tady nadava ze skodovka je mrdka,honda je mrdka atd.... to se na me nezlobte,ale to nema zadnou uroven...
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

FuBuTomas: S tím BMW to je jako tvrdit, že i Ferrari jezdí rally. Ano když byla skupina B, tak se o to pokoušeli, ale sám musíš uznat, že priorita BMW byli a jsou okruhy, potom podpora vrchařských jezdců a teď naposled F1, ale rally fakt ne. Tak jsem to myslel i s tím Porsche, ale bohužel tady se hned každý chytně nějakého slovíčka, ale asi nečte celé moje příspěvky, které jsou myšleny jinak než z čeho vznikne reakce viz. gizmi, který se nevyzná ani v motorech, ani v TV a pořád si bude tvrdit tu svou už dva roky, byť mu předložím jasné fakta o spotřebě z čehož plyne, že píše kraviny a ještě se jim směje... To normální člověk opravdu nedělá.

No nic pánové a dámy. Každý máme nějakého koníčka, někdo má rád holky, jiný vdolky a vo tom to je...

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

Tuner#2:To je jasny,psal sem ze sem si delal prdel,ale to video je husty :D Je jasny,ze kazdy auto ma svoje jinde,ale je fakt ze BMW je nejcasteji videt na okruzich a samozrejme vrchy.

jinak to co sem tu napsal,tak sem tim nechtel nikoho urazet,kazdy ma tak nejak to svoje,nekdo hondy,nekdo skodovky atd... a byla by to nuda kdyby vsichni jezdily ve stejnych autech 8) to je to samy jako nekdo nadava na Opely,ze to sou srace,jak pro koho,pro me treba ne,to je vec nazoru,ale kdyz to nekdo tvrdi a ani to auto nevlastnil,nebo ho mel a bylo v zubozenym stavu uz od predchoziho majitele a tvrdi toto,tak je to DEMENT :lol: :lol: :lol:
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

FubuTomas: souhlas..a diky, potoze ja mam prave to prvni CRX..Co se tyce BMW, jednou si taky poridim, ale az jako rodinne vozitko 8)

Lamik: vzdyt rikam ze jsi v tom nejel..loool..ono 2g a 1g je opavdu rozdil Lamiku..obavam se ze je ani nerozeznavas 8) A jeste neco nerozeznavas a to motory, protoze jsi jel vzdy jen v D16Z5 (ac obcas poladena)...ale ono srovnavat 130PS a 160PS na 900kg nebo 101PS v plastovem aute opravdu NELZE.. 8)

323.Hans.626: vsak ja uz pozadal Lamika at to smazne 8) Demence nekterych Skudkaru je bezedna..

Jinak ted jsem koukal na upoutavku Kuryra3 a ten zmetek me pekne zklamal :( Vymenil BMW za Audi :( Chjoooo.. (pro Tunera: nic pro tebe, ve 120ace se mozna dockas ve 4ce.. :lol: )

Lamik: myslim ze muzes smazat.. 8) co se tyce tech rozdilu co jsem ti tu psal, tak ICQ.. 8)

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

2Lamík... já jet v autě takovou rychlostí, tak už bych asik dostala infarkt :rock: neni to o rychlosti, já se rychle bojim (občas) ale prostě...

jinaaak...Pochopila bych, že by mi řek týpek co má nový fáro, že crxa je pixla, okej, neřeknu slovo, ale někdo kdo jezdí v komunistickym vozítku a tohle tvrdí, to je u mě vykleštěnej samec od kravičky Obrázek Obrázek
fuck of signature...

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

gizmi píše:Jinak ted jsem koukal na upoutavku Kuryra3 a ten zmetek me pekne zklamal :( Vymenil BMW za Audi :( Chjoooo.. (pro Tunera: nic pro tebe, ve 120ace se mozna dockas ve 4ce.. :lol:
heeej, moje hláška...no já se divila, že jezdí v audi a ne v "supersportu" komunistické škodě...no lol prostě...
fuck of signature...

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Lejdítko: tyjo..vidis..tohle me nenapadlo..to je presne to co me mozna i stve.. rict me to Barbarez (nove BMW), Marauder (asi kazdej zna), nebo proste nekdo takovej, tak si v duchu reknu OK, maj pravdu...mam plecku usmudlane GIV a veterana od Hondy ala trabant z bakelitu..ale nekdo s fackem a 120acou fakt bez naroku.. :lol:

PS: ted me prislo na ICQ od mlady: "jak může týpek se šáde tvrdit o céru že je pixla..to můžu jen já :-d" :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

Stejne porad nechapu o cem se tu dohadujete a jak to vubec vzniklo?

LadyImagine:Pokud je ta fotka v avataru tvoje vozidlo,tak chvalim,musi bejt pekny svezeni :D :D :D
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

fubu: mlada tu ma sve auto vystavene v originalnim tematu..jinak to co ma v avataru, tak na tom sjizdim JA.. 8) :D :D

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

gizmiAha,tak to se omlouvam,kurva..... zas budu muset hledat jinou karu na jezdeni :smich2: (Delal sem si prdel) 8)
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

fubu: hihihih...jasnyyy :pifko:

Zamčeno

Zpět na „Plzeň“