Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Tuningová scéna v Plzni a okolí
Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 63
Registrován: 05 pro 2005 07:03
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od MATTESS »

MATTESS píše:gizmi: to je bohužel Tvůj případ
Tuner#2 píše: gizmi: ... vadí mě ignoranství a netolerantnost našeho národa......
Každý má nějaký zájmy, nějakou srdeční záležitost. Lidi kolem aut by se měli navzájem chápat, pro někoho, kdo si nelibuje ve starých autech, může být Tvoje auto křáp stejně jako Ty označuješ jiný.
koukam, samý ignorant :|
gizmi: svoji pověsti jsi nezůstal nic dlužen, skutečně
LadyImagine: nevíš zřejmě, co je srdeční záležitost. Auto ostatních začal napadat gizmi aniž by o nich něco věděl. Tak pak nediv reakce.
Nic, tady končím. Mějte se

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

Hosi,tak se nehadejte,kazdej mame radi svy auto,je hnusny tady nekoho napadat ze skodovky sou srace a ze hondy sou srace,ja mam skodovky radsi nez hondy a nehucim tady do nikoho,jde o to jak je to auto udelany a v jakym je stavu,neznamena ze kdyz je to skodovka,ktera je zocelena komunismem a je buhvi kolik let stara,ze je to srac,to nejni pravda... kolikrat sem videl hondy ktery sou v 1000x strasnejsim stavu nez jeste stovka a u jednoho CRX sem jeste asistoval s vyndanim motoru,bylo to shnily jak svine
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

najel sem na toto tema nahodne a ani vlastne poradne nevim o co tady jde,nemel sem sem list :lol:
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Takeshi »

na most psal balík někde termíny, stačí klidně příští sobota :lol:

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

MATTESS: povest na TF..tak to je megarofl!!!!! to je jak kdyby jsi odsoudil Lamika, Maraudera, Bleatche a jine dle TFka..loooool..tady je to proste jedna velka prdel a stim se musis smirit.. :D

FubuTomas: opet souhlas.. vetsina CRX jsou zbastleniny a zrezle ospoilerovane hujdy co huli..Bohuzel je to tak a nenadelame stim nic.. Vsak me dalo pace ukecat noveho majitele jedne z mych CRX at opusti sve plany ji spoilerovat :( A to je dalsi duvod proc seriova pekna se v Nemecku prodava uz kolem 6t ecek.. 8) Jinak o co tady jde? O srandu, na TFku nikdy o nic vic neslo :lol: A taky o to ze 120aca je nejslepsi auto na svete 8)

Lama: mou opravdu nepujcim, beztak bych porusil zakon, protoze meho veterana mohu ridit jen ja 8) A pujcit nekomu vystavni kousek co 10let stal ve vyloze opravdu NE 8) A znas me, ja nebudu nekde jezdit vnoci neco ilegalniho abych ohrozil zivoty nebo materialni hodnoty..Holt v tomhle jsem uz jinde 8) Jinak kdyz jsme u toho fiata..ja to nejak nechapu v posledni dobe..Ty jsi ho prodal? Nebo neprodal? Nebo mas jineho? Jak teda ta tva stavba zavodaka? Pokracujes, nebo jsi to opet zabalil? Ono je tezky se vyznat kdyz na pirates ma fiatka vice lidi 8)

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Lama: s autem ktere je z 90% jedine na svete ? Ukaz mi seriovou CRX 1g v takovem stavu jako mam a navic v original dobovem bodykitu.. Fakt nejsem blazen abych ho nekde tejral 8) Veteran je o jinem pristupu k autu.. 8) Takze ma odpoved: NE

Jeeee..tak alespon mam prehled..jinak proc jsi prodal bileho? Nejak jsem ten krok nepobral kdyz uz jsi tolik na nem maknul :o)

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Lama: zijeme v Evrope.. 8) Jinak ty jsi taky nikdy nic ofiko jeste nezajel, takze nepindat 8) Ahaaa..takze zmena planu :o) Hod vice informaciii!!! A gratuluju! 8)

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Tak to gratuluju! 8)

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

gizmi: Když jsem byl na podzim v Mostě, tak tak bylo třeba nádherné veteránské Maserati a neříkal žádné výmluvy že to je veterán a narozdíl od Tebe já jsem byl v Mostě a když je hezky beru auto za vesnici do zatáček a ne abych o tom psal na netu, jak je super a přitom s tím ani neuměl jezdit. :lol:

Jinak opravdu tolerance a úcta k druhému je Tobě asi úplně cizí - no nedivím se, že Plzeňáci na tebe mají takový názor jaký mají :D

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

LadyImagine píše:jinaaak...Pochopila bych, že by mi řek týpek co má nový fáro, že crxa je pixla, okej, neřeknu slovo, ale někdo kdo jezdí v komunistickym vozítku a tohle tvrdí, to je u mě vykleštěnej samec od kravičky Obrázek Obrázek
Blondýna a nebo zhrzená bruneta? Pokud ani jedno, tak stejně nechápu logiku Tvojí odpovědi. Jen borec s novým fárem může hodnotit auta? To je mě novinka...

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Tuner: tady uz se to nehada frajere..prisel jsi s krizkem po funuse :lol: Jinak zatacky za vesnici..jasny..az potkas nejake dite na kole nebo babku, tak taky budes tak drsne hustej? Takovehle frajirky mam fakt nejradeji, protoze o takovych se pak toci ty reklamy na smrt.. 8) Jinak na obhajobu me partnerky: vis, az si vydelas na poradne auto, tak pak muzes soudit..do te doby soupej nohama a tahej za sytic.. 8)

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

gizmi:Tady vubec nejde o to,co mas za auto,kolik je porizovaci cena,ale co s tim dokazes udelat,kolik do toho nasipes a ver,ze takova skodovka muze bejt nekolikrat drazsi nez novejsi auta,nedavno sem jen tak koukal na prodej Skody LR a padla mi brada,kolik chcou za obouchanej zavodak,proste ma svoji cenu,kterou si drzi.A uz me fakt zacina srat jak tu furt hucite kvuli tem skodovkam jakoby to byl vrak,videl sem fotky Tunera a jeho zluty skodovky,je na tom mraky prace,mraky hodin a nejakej ten peniz to taky spolklo,chtel bych videt vase srace,co jste na nich udelaly,kolik hodin prace jste do toho daly!!! :x
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

gizmi: Hranu jedu pouze tam, kde vidím daleko přes sebe a v žádném případě neriskuju svoje zdaví/auto a zdaví ostatních. Z toho jsem vyrost a děkuji že jsem se před 12ti lety nezabil, neb když si zpětně promítnu jak jsem jezdil v mokrým razítkem na řidičáku, tak mě běhá mráz po zádech (ale tím si prošel asi každý s kým se o tom dá rozumě mluvit a nechytá za slovo)

A to že tady ta slečna/paní, která se Tě zastává je ještě ke všemu tvoje baba, no tak to je to tvý megarofl :lol:

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

tuner: az na to ze mlada ma svoji hlavu a rozhodne nepapouskujem SVE nazory..coz je na tom vztahu nejlepsi.. 8) Nemohl bych mit doma putku co vse odkejve 8)

FubuTomas: pockej az vyjede Egi se svou 120acou..to je tak jedina 120aca a jedinej clovek, ktereho ja uznam 8) Ten clovek by nikdy nerekl ze to je super kara a presto vlastni nejhezci 120acu co kdy kdo slozil..vsak se posadis na zadek i ty (ver mi..jen co jsem tam zbezne mel sanci videt, tak naprosta pecka a je to presne ten pripad jak jsi rekl - auto drazsi pomalu nez suprsport..) ... 8)

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

Tuner rofl jako... Nevim co má společnýho to co píšu s barvou vlasů, ale budiž... Názory, že blondýnky jsou hloupý faaakt žeru, tohle si podle mě může myslet jen doooost dobrej omezenec :lol:
fuck of signature...

Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Hondzik »

Brečím tady z toho...

A s tím Egim to je totál rozstřel, osobně nevěřím tomu že to auto kdy vyjede... Aneb 2 roky nalakováno, vím co je to složit škodovku, dovedu si představit za jak dlouho jí dokážu složit já...

a jedna věc, proč by nemohla být škodka veterán? nevidím jedinej důvod- že je to tuctovka? blbost.. 100vka taky byla před 15 lety běžná věc, najdi mi zachovalou, Tisícovka? pěkný jsou na veteránskejch srazech, na závodech...

Gizmi- máš rád hondy, koupil sis 1g ( btw, v japanu to bude asi něco jako u nás štochle), splnil sis sen. Pocaď vše ok. Ale ne*er se do snů ostatním, nešlapej jim na jejich auta, ať je to co chce. Není to o značce, ceně... Mám starou Alfu, pro někoho starej hranatej kýbl, mě se to líbí, poslední poctivá alfa, pro mě to má charisma, duši. Asi to samý co pro tebe CRX, pro Tunera jeho škodka. Můžu bejt spokojenej, každým rokem mi to leze na ceně nahoru, je to vzácnější a vzácnější, z technickýho hlediska je to úplně jinde než crx, škodka.. O tom že to tu crx na silnici rozmetá nemluvě. Ale co z toho? Pro tebe je to furt divno auto, to samý jako já nic necítím k Japanu, Tuner k ... Taky co z toho že jí můžu mít jako veterána, nevidím v tom terno. ( Kdyby se ti chtělo rejt, znám půlku plzeňskýho veteran car klubu a myslím že u nás v rodině o veterány nouze není - Abarth, spider..) Beru, cero prošlo atestací, vozí si V, tudíž asi bude fakt pěkná ( neviděl jsem) , ale nedělá to z ní nad auto nad mým autem, nad tunerovo škodovkou, nad čímkoliv jiným. Nejde říct já mám cero na Véčku a ty jebku komunistickou :kladivo:
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa romeo 155 V6 by Engstler
Espasitel

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

Hondzik: 8)
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

spyker
Moderátor
Příspěvky: 1125
Registrován: 24 dub 2006 16:01
Bydliště: Bílina

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od spyker »

ach jo zas pindy ... já mam lepšího angličáka než ty páč ho mam z japonska a ty na něm máš napsáno made in CZech :roll:
spyk eR a taky mame Goofy cabRio dost

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od matt »

Hondzik
predem se omlouvam za OT, ale nebyl si dnes s alfou u dajbycha ?
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Hondzik:
1. Egi pokud vim ma hotovo a ceka jen na sezonu..ono vyjet v pulce souteze by nebl rozum..ale pokud nevyjede letos, tak uz verim jako ty ze NIKDY, protoze pokud ma dva roky lakovano, tak uz to asi zacne zase i hnit a praskat.. (ikdyz nemusi, ale oba vime jak je to se skodovkama)

2. 120acitka veteran? To uz je fakt haluz, to se na me nezlob.. Kdyby jsi slysel co se denne ozve lidem od testaci majitelu techto skvostu a jak jsou z nich na prasky uz, pac nemaj soudnost.. :nono:

3. Tuner nema original vozidlo z vyroby, ale slozeninu a bastla..rikejme tomu tuning..a srovnavat historicke vozidlo s tuningovym? O to me slo a o nic jineho.. Ikdybych mel trebas starou filcku na Vckach, tak proste majitel zbastleniny fakt bez naroku pindat.. A Hondziku mrkni co se tu taky pise..vsak ja trebas Mattessa uplne vklidu beru, vsak je na tom stejne jako ja a myslim ze je to i pohodar.. 8) Rozhodne si nemyslim ze Japan auta jsou best (ikdyz pravda ze golf me dal za usi strasne a dneska vim ze VW uz nikdy) Taky se vsimni ze se tu nikdo nehadal a Tuner zase prisel a zacal pindat.. 8) Mam jednoho kamarada a fakt me ho Tuner pripomina.. Nova auta hadr, veterani hadr, sportaci hadr..120aca nejvic.. :lol: proto mozna tak i reaguju divne..:o) Mlada dosvedci, je to clovek od ni.. 8)

4. Co se tve alfice tyce, ani nevim co mas pod kapotou..nejak to nesleduju a na pirates je to zabite..(jen vim ze mas HOOODNE dilu z aukra)..tot jedina informace.. O tatim vim (ikdyz zadnou fotku do dneska jsi nehodil, coz me taky mrzi)..a o pavouckovi nevim vubec..(taky nahod fotooo).. :o)

Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Hondzik »

jestli má Egi hotovo tak sedím na pr**li, nevím o nikom kdo by to seskládal... Myslím že to hotovo není a nikdy nebude. Poslední co jsem za 2 roky viděl bylo že jsem mu vyndal přední nápravu a on jí za rok a půl nabarvičkoval. dál nevím nic

ano, 120 není teď veterán, ale přijde její doba, jako za 25 let bude veterán fáčko ač tomu můžeš věřit nebo nemusíš...

pořád nechápu že on je něco míň tím že upravuje škodovku. Proč by nemohl pindat, nechápu to. Ano vydal se jinou cestou, neudržuje jí v původním stavu, ale investovaný peníze a čas tam jsou, tak to chce on. Ty chceš origo stav, jezdi si s tím třeba maximálně 30km/h když je venku 25.6 stupně. To je čistě tvoje věc a každýmu je do toho *****. Ale on není nic míň než ty a já tím že má škodovku, i kdyby z tý škodky udělal chop top, nebo já nevím co.

Co se týče alfy, je to 2,0TS, má to variabilní sání ještě z doby kdy v Hondě o tomhle nevěděli, ale to je naprosto mimo mísu. To samý může bejt každýmu jedno že na ní chci podvozek, že chci pár performance kravin a že budu tohodle youngtimera držet pod krkem co to půjde, protože k tomu to auto je
dílů pár mám, jsou z aukra, ale neříkal bych tomu hromada. Prostě se jen povedlo

Od kdy je pirates zabitý? Na tak úzkou skupinu lidí si myslím že to je rozjetý až dost, stačí se podívat na příspěvky atd, tohle nemělo 3Dčko ani náhodou

Nebudu sem tahat tátovo auta, nejsou moje, řídil jsem to jen pár km...
I když jednu jo- abys viděl na co je dobrej veterán-
Obrázek
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa romeo 155 V6 by Engstler
Espasitel

Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od BALI »

L.A.M.A. píše:Tak gizmi CRX jedna poznam... ver mi. A i sem v ni jel ale neridil, odhaduji, ze mi tvou nepujcis co? Tak kdyz je CRX tak rychla a Sade tak nahovno tak si to dejte... rovne je to pro loosery. Tak vrsek, RZ, den otevrenych dveri v Moste? Uvidi se ne?

Ja se svezu svama s Fiatem...
dneska? mam postavit na kafe? spek

13.03.2009 09:00 - 12:00 hod. 13:00 - 17:00 hod. AUTO/MOTO
17.03.2009 09:00 - 12:00 hod. 13:00 - 17:00 hod. AUTO/MOTO
21.03.2009 09:00 - 12:00 hod. 13:00 - 17:00 hod. AUTO/MOTO
22.03.2009 09:00 - 12:00 hod. 13:00 - 17:00 hod. AUTO/MOTO
26.03.2009 15:00 – 18:00 hod. AUTO
29.03.2009 09:00 - 13:00 hod. 14:00 – 18:00 hod. AUTO/MOTO
30.03.2009 09:00 - 11:00 hod. 13:00 – 16:00 hod. AUTO/MOTO
31.03.2009 10:00 - 16:00 hod. AUTO/MOTO

Cena vč. DPH:
AUTO: 900,- Kč / 30 min
MOTO: 720,- Kč / 30 min


DUBEN 2009

03.04.2009 09:00 – 13:00 hod. 14:00 – 18:00 hod. AUTO (jen pro jezdce s licencí)
časový harmonogram ve formátu .xls ke stažení zde
Cena vč. DPH:
1.200.- Kč / 30 min


09.04.2009 09:00 – 13:00 hod. 14:00 – 18:00 hod. MOTO
Cena vč. DPH:
800,- Kč / 30 min




Při společném testování se vždy střídají automobily a motocykly. Rezervace nejsou možné.
Pořadatel si vyhrazuje právo tyto termíny změnit nebo úplně zrušit, proto si pro jistotu zavolejte, zda termín platí.

Od 1.1.2009 je každý účastník povinen mít při jízdě nasazenou přilbu
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

Hondzik píše:pořád nechápu že on je něco míň tím že upravuje škodovku. Proč by nemohl pindat, nechápu to. Ano vydal se jinou cestou, neudržuje jí v původním stavu, ale investovaný peníze a čas tam jsou, tak to chce on. Ty chceš origo stav, jezdi si s tím třeba maximálně 30km/h když je venku 25.6 stupně. To je čistě tvoje věc a každýmu je do toho *****. Ale on není nic míň než ty a já tím že má škodovku, i kdyby z tý škodky udělal chop top, nebo já nevím co.
Díky za zastání a přesně to je to o čem píšu hned v prvním příspěvku. Vadí mě netolerance a odsuzování jen proto, že to je "obyčejná" 120cka. Nic víc, nic méně.

Co se týče Egiho, tak se sice na našich stránkách ukázal, ale auto mu už pomalu začíná kvést protože má vlhkou venkovní garáž a nic jiného krom přední nápravy neudělal, ale gizmi ho jako jediného se 120ckou uzná - no to mě po*er záda :lol:

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od posero »

to je zas nářez tohle :rock:

ve většině souhlasim s Hondzikem

jinak crx 1g neni zas takovej unikát klidně bych to s tou škodovkou srovnal jelikož sehnat dneska pěknou škodovku taky neni lehký, jen aby crx nedopadla jako ta integra 1g taky jediná na světě a nakonec se objevila další v sekci "daruji díly" :lol:

jestli můžu poprosit tak bych si dal ještě pár stran tohodle komiksu, v práci se občas nudim tak ať mam co číst :lol:
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Zamčeno

Zpět na „Plzeň“