Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Tuningová scéna v Plzni a okolí
Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

LadyImagine:Chvily cist tovoje žvejky je fakt mazec,takze kdyby tam byl nakej srac vozralej,co jezdi v BMW M3 tak atomaticky patri M3 do kopriv jo?Fakt mazec,tvoje logika a premejsleni je lepsi nez ten zadek v avataru.A kdyz jsi tak chytra a autum tak rozumis,kolik ma ta tvoje honda valcu?A ventilu?Kolik se tam vejde litru oleje?To jsou zakladni veci,mela by jsi se radsi drzet u sporaku :lol: :lol: :lol:

P.S.:psat uz sem nic nechtel,hadat sem se nechtel,ale nektery keci jsou fakt k smichu
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

FubuTomas píše:LadyImagine:Chvily cist tovoje žvejky je fakt mazec,takze kdyby tam byl nakej srac vozralej,co jezdi v BMW M3 tak atomaticky patri M3 do kopriv jo?Fakt mazec,tvoje logika a premejsleni je lepsi nez ten zadek v avataru.A kdyz jsi tak chytra a autum tak rozumis,kolik ma ta tvoje honda valcu?A ventilu?Kolik se tam vejde litru oleje?To jsou zakladni veci,mela by jsi se radsi drzet u sporaku :lol: :lol: :lol:

P.S.:psat uz sem nic nechtel,hadat sem se nechtel,ale nektery keci jsou fakt k smichu

neřeš coby kdyby, bylo tam co tam bylo tak nespekuluj, ju? A kde jsem psala, že rozumim autům, hm? Nemůžu za to, že jsem byla zvyklá nalepší fára než je nějaká škodka a jak jsem jednou prohlásila, než jezdit timhle, to radši MHD!!! Myslíš že nevim kolik válců a ventilů mam v motoru, hmmm? Podle mě seš docela omezenej, když tohle píšeš, jen proto, že jsem ženská a kecy o plotně si strč do kapsy a zkus to třeba u svojí ženský, určitě ti bude moooc vděčná.
fuck of signature...

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

LadyImagine:Nezlob se na me,ale pises tu o skodovce,jako kdyby jsi vedela o vsech chybach,vsechno o ni vedela,proste jak kdyby jsi ji znala,jak nikdo jinej a pritom o tom aute nevis vubec nic,akorat vis ze je stary a ze se ti nelibi,tak kvuli tomu to snad neni srot ne?A kdyz ji nekdo ma krasne udelanou tak nechapu co resis?
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

Až o těchto vozidlech přestanou jejich majitelé tvrdit, že nad tyto vozidla není, tak budu v klidu. Do tý doby ne, at je udělaná jak chce. Podle mě je tuning stejně k ničemu, pak je to auto prakticky nepoužitelný.
PS: kdyby se někdo chtěl navážet, do mojeho auta, tak už jsem ho takhle koupila, protože série v té době nebyla bohužel jaksi k mání.
fuck of signature...

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

LadyImagine:Ja te nechapu,tak proc chodis na TUNING forum?To je to samy,ja nesnasim fotbal a chodil bych na nej.... a TUNING neznamena jenom oveseni auta posranyma plastama atd... ale kdyby jsi necetla jen takovyhle posrany hadky,tak by jsi to tu mohla zjistit hmm? :wink:
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

fubutomas: tuningforum je o tuningu? Odkdy? :lol: :lol: beztak tu vedou spis jen vtipky, girls a kvalitni pokec.. to nema s lazenim nic spolecneho :lol:

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od kubi »

Tak jako markus jsem si pročet tohle téma, a nic mě nepřekvapilo. Klasická hádka alá TF. Jeden má rád to, a druhej ono. Ale přijde mi to trošku zcestné, já jsem sice horlivý zastánce Opela (spíše starších Opelů) a nikdo mi nenamluví, že to je mrdka, protože mám spoustu kamarádů s Opely (z fora např Berryho, Chosseho, nebo LukinaGSi a kdyby byl Opel mrdka tak ho proklínaj a nenávidí, zvláštní, že tomu tak není...) Ale podle mě jde jen o špetku tolerance...
Tunerova 120 (myslím že jsme se spolu bavili na Autotuning.cz viď, ještě spolu s Favomanem tuším ) je v moc hezkém stavu a kéž by všechny starší vozítka byly ve stavu tvého auta, třeba by se na nás "staromilce" změnil trošičku názor........ Ale že je 120ka bůhvíco bych taky netvrdil. Je to auto poplatné své době, ideologii, situaci, která tu tenkrát byla a holt tehdy byli inženýři neustále pod dohledem (jiný dobrý příklad je Tatra 603, která musela vznikat potají, protože se prostě nehodila do krámu) ale to podle mého neznamená, že se nedá postavit na základě 120 pekelně rychlé vozítko :evil: Jen to asi bude složitější, než u přeplňovaného motoru... :?: o to ale víc klobouk dolů lidem co se do toho pustí... 8)

Co se Hond týče, tak pokud si pamatuju (což je u mě relativní, jelikož nemít smartphone kde si píšu veškeré poznámky tak ani nevím své jméno :-D ) tak v Hondici jsem ještě nejel, ale proto bych je neodsoudil a třeba CRX se mi velmi líbí. Jak to jede, to posoudit nemůžu ale myslím si, že stejně jako Š120 má i ta která Honda svůj specifický okruh potencionálních zájemců/nadšenců/fanoušků kteří na ní nedají dopustit. A to je přesně ten bod zlomu když se setkají dva takoví lidé s diametrálně odličšnými postoji, názory, koníčky, a o tom je celá tato diskuze (kterou jsem z děsný nudy (nj život studenta VŠ :-D ) přečetl)

Já bych mohl taky s klidem říct, že znám několik lidí, kteří mají/měli staré dobré Kadetty GSi 16v (se starým dobrým C20XE 150PS/196nm v sérii) které mají bez problému skoro 200 PS a že by to při váze slabě přes 900 KG a na svou dobu velmi příznivému koeficientu Cx podělalo kdejaké VW, Hondu, Škodu, ale to já si prosadit nepotřebuju, stačí že vím, že je to pravda a to, že mnoho lidí nadává, že je Opel mrdka tak se vždy zeptám, který konkrétně motor to je (často řeknou diesel a neuvědomí si že mluví třeba o TD od Isuzu nebo TDS který do Omeg dodávalo BMW...) Každý má prostě svou značku a pokud ji má opravdu rád a je ochoten se za ní bít, je to hezký, ale trochu zbytečný, protože pochybuju, že by někdo z vás na základě diskuze na TF změnil svou oblíbenou značku :-)

To je asi tak vše, co jsem vypotil (sakra já se ale musím nudit, už aby zase bylo zkouškový :-D ) snad mě neukřižujete, že jsem z druhé strany této nádherné (ironie) země :-D

PS: Gizmi, poslal bys mi do SZ foto tvého auta, toho veterána? Onehdá nám tady, ještě když jsem byl na Hotelovce jezdila stará CRX a bydlela nedaleko školy asi, páč jsem ji tam párkrát viděl, tak mě zajímalo zdali je to ten samý typ 8)
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 63
Registrován: 05 pro 2005 07:03
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od MATTESS »

gizmi píše: Auto na ktere se nemusi sahnout = nove auto, nikoliv 25let veteran..takze nechapu kde tohle beres.. 8)
dovolím si ještě jednu poznámku - takže mam nový 21 let starý auto ? To mi těší :D

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

Tys to nepochopil kluku, viď? :) Bylo to myšleno tak, že na nové auto se sáhnout nemusí. Na veterána ano, protože nikdy nebude jakoby sjel z linky, žeeee :lol:
Na škodovku bych sáhla taky, ale úplně jinak... :lol:
fuck of signature...

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 63
Registrován: 05 pro 2005 07:03
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od MATTESS »

LadyImagine : nee, to Ty jsi to nepochopila. Protože ani nevíš, jak může vypadat starý auto, když je o něj pečováno
Přesně tuhle reakci jsem čekal. Ještě jsi málo viděla :lol:

Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Hondzik »

Co třeba trabant? Taky komunistický, zastaralý... Půjdeme ho taky drbat? Nebo má jenom někdo komplex ze škodovky?

Gizmi, bez urážky- tys teď nějak znalec na veterány? Zní to tady jako kdybys seděl v komisi a každej den domů posílal 100 lidí s razítkem ZAMÍTNUTO

Kupte si s drahou polovičkou jeden kus toho komunistickýho šrotu ( seženete to grátis), a udělejte si hezkej víkend, rozeberte to, poznáte kus historie, zasmějete se jak to v AZNP neuměli, jak je to nepoužitelný, jak (ne)funguje pseudo auto, jak to maj ostatní oproti tomu vychytaný a v důsledku zmizí jedna z těch věcí co tak nesnášíte. Pomůžete týhle planetě, zachráníte strom a potencionálně až 5 lidských životů. Nebo to nejdřív ještě hoďte ze skály- slečně se splní sen a pak to můžete fotit a dokumentovat, jak tady prdla podlaha a tady se zbortil práh...
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa romeo 155 V6 by Engstler
Espasitel

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

gizmi: Fotku takhle zespoda bohužel nemám, ale v galerii mám fotku přední nápravy před renovací a nikde ani známka rzi...

L.A.M.A. To ale nebyla hádka, nevím proč za jiným názorem hned vidíte hádku a mrzí mě, že mě osobně píšeš něco jiného než sem?

Jediný s kým se tady hádám je gizmi, ale s ním to trvá už pěknou řádku let a "mám s ním problém už z autohifi", kde dělal chytrého jak s motorama, tak s TV a ani v jednom neměl pravdu... A to že ho tady přišla hájit jeho slečinka, tak to je mega mazec a těm názorům se fakt jen směju stejně jako MATTESS, který raději nereaguje, neb kdyby napsal to co si myslí, tak by dostal BANán :lol:

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

Kubi: JJ pamatuju. problém je, že všichni zanají jen 120cku na OR6 a nebo OR 34 v zuboženém stavu, ale nikdy nejeli třeba jen ve 130 (má jinou nápravu, jiné brzdy, silnější motor) a na pořádných gumách. Ono obout OR 34 na CRPixlu, tak to rozvěsíš v 50 v první zatáčce.

Hondzik: Pokud je takový znalec na veterány tak jako na motoory a TV, tak další debata je zcela o ničem.

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

MATTESS píše:LadyImagine : nee, to Ty jsi to nepochopila. Protože ani nevíš, jak může vypadat starý auto, když je o něj pečováno
Přesně tuhle reakci jsem čekal. Ještě jsi málo viděla :lol:
Takže znova, nový auto je nový auto a starý je starý a jestli nevíš, jak to poznat, podívej se na rok výroby. Můžeš si o auto pečovat jak chceš, ale roky plynou a auta stárnou ať chceš nebo nechceš :lol: Čas nezastavíš...
fuck of signature...

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

Já se nikoho nezastávam, jesli sis nevšim, mam totiž svojí hlavu :lol:
fuck of signature...

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 63
Registrován: 05 pro 2005 07:03
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od MATTESS »

LadyImagin: pro nechápavou kikinu znova:
LadyImagine píše:Bylo to myšleno tak, že na nové auto se sáhnout nemusí. Na veterána ano, protože nikdy nebude jakoby sjel z linky, žeeee :lol:
Asi jste museli na Hondě udělat dost věcí, pokud máš takový pohled. Já jen čistím a jezdím. O morálním stárnutí nic nepíšu, to sem nepleť :nono: Prostě jsi nikdy neviděla starý auto v nálezovým stavu, který je jako když to auto bylo nové. V tom je ten problem. Znáš jen opotřebovaný auta zralá víceméně na GO

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

Laskavě mě nenazývej kikinou, to si nech pro jiný. Mě osobně je celkem fuk jak auto vypadá třeba po dvaceti letech, i když je to třeba libovka, furt je to starý auto... Tvá věta o tom, že znám jen opotřebovaný auta zralý na GO je trochu zcestná. Myslíš, že zánovní Mercedes nebo Volvo je zralé na GO? Víš prd, v jakejch autech jsem jezdila, tak mě nepoučuj a fakt mi přijde směšný jak si tu furt obhajujete ty vaše opečovávaný plečky. Mimochodem, do Hondy jsem zatim krom benzínu nenarvala ani kačku, a krom věcí jako rozvody, výměna oleje apodobně, do ní taky peníze cpát nebudu, protože je to vcelku zbytečný.
fuck of signature...

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

LadyImagine píše:Já se nikoho nezastávam, jesli sis nevšim, mam totiž svojí hlavu :lol:
To sice máš, ale je otázka zda i něco v ní - zatím to tak nevypadá a buď ráda, že Tě nazval MATTESS kikinou. Taky mohl použít samičku od toho čím jsi mě Ty nazvala na straně dvě a myslím si, že by to bylo výstižnější. :lol:

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 63
Registrován: 05 pro 2005 07:03
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od MATTESS »

LadyImagine: a Ty můžeš ostatní titulovat?
Bavíme se o starých autech, potažmo veteránech, ne o zánovních. Nemíchej rozdílný věci, nic nepíšu o tom, v čem jsi jezdila. A na mysli jsem měl gizmiho crx

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

Hele,tohle je fakt debata o nicem slecna Lady je akorat tak ukecana trubka,takovej clovek jako ona,nemuze odsuzovat stary auta,ktery sou v krasnym stavu,krasne udelany,protoze ona tohle vubec nezna,nevi co to da prace,nevi totiz vubec nic...

ono kdyby sis tim prosla,tak by jsi treba mluvila jinak a taky jinak by ses chovala k lidem co dokazou z vraku udelat krasny auto v krasnym stavu,novy auto si muze koupit kazdej dement,nejni nic jednodusiho nez prijit,vysolit prachy a odjet,to dokaze kazdej lempl... ale skus si nekdy misto malovani pred zrcadlem vyvarit shnilou hondu a oni te ty blby kecy prejdou....
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Jeeee..banda skodovkaru si zde udelala hnizdo :lol: :lol: Bavim se dobreeee.. :o) :lol: :lol:

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

joooo, já totiž nedokážu pochopit proč rvát prachy do humusu, když si za ně můžu koupit lepšííííí novějšííí pohodlnějšíííí... I takový by měl člověk rád. to zase nechápete vy. Šáde nikdy nebude krásná, i kdyby ste se potentovali, tak prostě neee a tohle mi nikdo nevymluví tak si říkejte co chcete a jezděte v těch komančskejch keplech. Já mam ráda nový pohodlný a luxusní káry a né starý podělávky... Starejte se o to jak chcete, to, že to je komunistickej kepl už tomu stejně neodpářete :lol:
fuck of signature...

Uživatelský avatar
miveccolt
Příspěvky: 355
Registrován: 09 bře 2009 09:18
Bydliště: Praha

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od miveccolt »

Názornej příklad "tolerance"...
Mitsubishi Colt CJ0 1.3 12V
Ronal R46 7x16 ET37
Pirelli PZeroNero 195/45 R16

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

jenže to bude furt do nekonečna, jedni nepochopí to a druzí ono...
fuck of signature...

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

Proc rvat prachy do humusu?Ne,to fakt nejde,vetsi aroganci a demenci jsem nevidel,takovou trubku jako jsi ty sem jeste nevidel :smich2: :smich2: :smich2: :smich2: fakt se tomu musim smat,protoze to nejde jinak,ani kdyby ses tam posral :smich2: :smich2: :smich2: milovnik skodovek zrovna nejsem,nereknu,kdyby jsi nadavala na vraky,ktery jsou shnily,ale ty tu nazivas vrakem neco,na cem nekdo dela treba dva roky,neprijde ti to aspon trosku sprosty?Zajimalo by me,co reknes treba na tuhle skodovku?
Přílohy
skoda-rapid.jpg
skoda-rapid.jpg (81.51 KiB) Zobrazeno 7836 x
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 63
Registrován: 05 pro 2005 07:03
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od MATTESS »

Někdo má rád holky, někdo zase vdolky, praví staré pořekadlo. Stejný to je s auty. Průměrně inteligentní člověk pochopí, podprůměrně inteligetní imbecil to nepochopí nikdy :lol:

Zamčeno

Zpět na „Plzeň“