Vaše postřehy a připomínky k DRAG CUP 2009

Forum pro SAS a DRAG CUP 2009

Moderátor: Ivan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Vaše postřehy a připomínky k DRAG CUP 2009

Příspěvek od Ivan »

Přátelé,

první ročník DARG CUPu je za námi a za vedení SVAZU AUTOMOBILOVÉHO SPRINTU se Vás ptám na Vaše kritické potřehy a připomínky k tomuto ročníku, abychom se mohli do nového ročníku poučit (pokud se ovšem DRAG CUP 2010 bude konat). Takže se nebojte - chvalte, kritizujte, nadávejte :D Když nic nenapíšete, nebudeme mít možnost věci měnit...

Díky.

Uživatelský avatar
Eso
Příspěvky: 152
Registrován: 29 kvě 2006 08:31

Re: Vaše postřehy a připomínky k DRAG CUP 2009

Příspěvek od Eso »

jako loni opet apeluju, aby se pravidla prevzala po vzoru madarskych....zajedte se tam nekdy podivat a pochopite, kde vsude ma drag cup slabiny...pokud zmenite pravidla, verim ze tim natahnete mnohem vic ucastniku a nemusite si stezovat, ze jste to museli dotovat...vic radsi nerikam, nebot na HC jsem si pouze povzdechl nad dodrzovanim pravidel a uz jsem byl narcen maratem za pomluvy a ze akurat prznim nasi scenu :roll: ...to nebudu komentovat, ale jak rikam, pokud chcete aby se nase scena priblizila te evropske, udelejte si na jare vylet do madarska, (u nich se zacina jezdit uz v breznu) a pochopite o cem mluvim....preju hodne stesti
sannycars-dovoz automobilu z EU
Autocentrum Sannycars
nase garaz: accord type-R, civic turbo, prelude vti, civic vti

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postřehy a připomínky k DRAG CUP 2009

Příspěvek od Ivan »

Já jsem rád za každou kritiku, pokud je konstruktivní. Faktem je, že jsme do toho s MarAtem zainvestovali mnoho peněz a času a snažíme se, co to jen jde. Ono je velmi snadné říct, že v Maďarsku to funguje super a DRAG CUP by se tomu měl přiblížit - ale to my právě děláme a snažíme se o to. Sjednotili jsme kategorie, zajistili jsme dragsterový stromeček a kvalitní časomíru, vybíráme kvalitní dráhy (v rámci možností). Dej nám chvilku času, nebo ještě lépe - přilož ruku k dílu a za chvíli to tady budeme mít jako v Maďarsku.

Uživatelský avatar
Eso
Příspěvky: 152
Registrován: 29 kvě 2006 08:31

Re: Vaše postřehy a připomínky k DRAG CUP 2009

Příspěvek od Eso »

pomocnou ruku jsem nabizel uz loni-to bylo hodne penez, i celkem cas a chut, nyni uz je penez malo a casu jeste min :(
i kdyz jsem si to nechtel pripustit, i ja jsem podlehl natlaku hesla: postavit dum, zasadit strom a zplodit syna :D
proto me popravde spis zajima pouze projekt stredoevropske sprint ligy, o kterem se nyni jedna, tam to bude asi vazne masakr...moje auto se navic bude prestavovat, aby vyhovovalo podminkam na jine souteze, takze sprint se posune do pozadi...
ale pokud to bude cas dovolovat, urcite se prijedu na nejake sprinty pod drag cupem podivat...
kazdopadne kdyz se vratim jeste k te "kritice"...jako nejdulezitejsi vidim dodrzovani jasne napsanych pravidel, to co bylo v milovicich se nelibilo dost lidem a to podle mne kazi reputaci celeho podniku...a pak ta pravidla: stale nemuzu pochopit, proc je nesjednotite s madarskyma? slovaci to tak udelali a jak krasne spolupracujou s madarskou asociaci (madarska profi casomira, pozvanky, vybavene vstupenky do madarska atd atd) proc by to casem nemohlo fungovat i u nas tak?
zacatky jsou vzdycky vsude tezky, ale vy mate vyhodu , ze se muzete poucit od sousedu, kteri jsou o krok dal....ale kdyz se zacne spatnym smerem, je to pak jen horsi, drazsi...
tak hodne stesti
sannycars-dovoz automobilu z EU
Autocentrum Sannycars
nase garaz: accord type-R, civic turbo, prelude vti, civic vti

Uživatelský avatar
UDO BIERHANZEL von RS
Příspěvky: 155
Registrován: 26 črc 2005 18:46
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postřehy a připomínky k DRAG CUP 2009

Příspěvek od UDO BIERHANZEL von RS »

Bylo by škoda nepokračovat... Akce typu jdm meeting již neabsolvovat. Proti poslední akci v Milovicích snad ani nemám připomínky (jen chyběli bleskurychlé informace ohledně časů z každého kola, na které jsme byli z Hoškovic tak zhýčkale zvyklý). Myslím, že jestliže myšlenka DC má pokračovat i v příštím roce, měli by již co nejdříve známi pravidla a kategorie. :pifko:
Škoda 130RS Turbo .... 12.9s

Uživatelský avatar
reproboy
Příspěvky: 946
Registrován: 20 zář 2006 16:41
Bydliště: Vesnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postřehy a připomínky k DRAG CUP 2009

Příspěvek od reproboy »

JDM Meeting by byl dobrej kdyby byl dobře organizovanej.

Na Hoškovicích mi nevadilo nic, tam to bylo zmáknutý.
Na Tuning Parties a to snad na každý kde byl Drag Cup to byl děs. Ale ve většině případů ne Vaše vina.

Pravidla jako Maďarsko jsou taky pěkný, ale i to, co se jezdilo letos bylo zajímací.

Každopádně určitě lepší, než kdyby nic nebylo.
Snad jen, Hoškovice by mohly být víckrát do roka.

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postřehy a připomínky k DRAG CUP 2009

Příspěvek od m.artty »

Existují internetové stránky DRAG CUPU, kde by se člověk dozvěděl pravidla, jaké kde byly časy atd?
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postřehy a připomínky k DRAG CUP 2009

Příspěvek od Ivan »

m.artty píše:Existují internetové stránky DRAG CUPU, kde by se člověk dozvěděl pravidla, jaké kde byly časy atd?
Zcela překvapivě to je http://www.dragcup.com" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postřehy a připomínky k DRAG CUP 2009

Příspěvek od m.artty »

Výborně, čekal jsem to spíš s koncovkou .cz ale nevadí :wink:
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
UDO BIERHANZEL von RS
Příspěvky: 155
Registrován: 26 črc 2005 18:46
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postřehy a připomínky k DRAG CUP 2009

Příspěvek od UDO BIERHANZEL von RS »

[quote="Ivan"] DC2010? Jak to vypadá?
Škoda 130RS Turbo .... 12.9s

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postřehy a připomínky k DRAG CUP 2009

Příspěvek od Ivan »

Stále v řešení...

Odpovědět

Zpět na „SVAZ AUTOMOBILOVÉHO SPRINTU“