Nedrží volnoběh - chcípe

Máš nebo jsi měl problém s autem? Zde ti ho pomůžeme vyřešit :)

Moderátor: Idaho

Uživatelský avatar
Fifi
Příspěvky: 657
Registrován: 15 lis 2006 20:20
Bydliště: Ostrava

Re: Nedrží volnoběh - chcípe

Příspěvek od Fifi »

Aspoň že tak, hadičku bych dal pro jistotu novou, protože tuhle jsi už čistil a stejně to pomohlo jen na chvíli... 8)
Když někomu řekneš že je blbec, chytrého to z tebe neudělá!

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedrží volnoběh - chcípe

Příspěvek od bóďa »

tak je to ok. byla to ta co jsem myslel, jakoby mezi tlakovym regulatorem (ktery je za palivovymi listami) a mezi dlouhou plastovou hadickou co jde od predu az dozadu skrz pumpu do nadrze. je to proste takova gumova prodluzka mezi tu hadicku co jde od nadrze a mezi motor. bylo to ucpany nejakejma extra srackama. vzpomnel jsem si, ze kdyz byl motor venku, tak v ty hadicce byly nejaky srajdy a ja jsem je vystoural dratkem a z hadicky jakoby vyklepal... takze tohle byl asi jeste pozustatek, kterej tam celou dobu byl a ted se tam nejak sprajcnul. myslel jsem, ze se na to podivam, tak jsem si dal pred jeden konec hadr a druhym koncem fouknul kompresorem ale mel sem blbec moc velkej tlak, takze ty nejvetsi hovna vylitly a hadr byl jenom hnedej :lol:.

tuhle hadicku jsem predtim necistil, to co predtim pomohlo (buhvi jestli to nebyla shoda nahod a neopravilo se to samo) byla vymena restriktoru pred palivovymi listami. ta hadicka je puvodni a nic ji neni, uz je cista. je jakoby dvojita (jedna benzin od pumpy a druha k pumpe) a je kratka, cca 25cm, takze jsem se skrz ni i podival. pro jistotu jsem profoukl i tu dlouhou plastovou, ale ta byla ok.
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

fb_jindřich
Příspěvky: 1
Registrován: 04 zář 2021 01:59

Re: Nedrží volnoběh - chcípe

Příspěvek od fb_jindřich »

Dobrý den myslíte že stejný problém může mít i moje cz3 1.1?

Odpovědět

Zpět na „Poruchy, závady, rady, tipy“