BMW 325i E30

Moderátor: T-O-M

Uživatelský avatar
Jiříček
Příspěvky: 49
Registrován: 03 úno 2009 19:55

Re: BMW 325i E30

Příspěvek od Jiříček »

[quote="máca"]ale trica od alpiy vyhizdela na 16 a dokonce predek 7 a zadek 8 palcu, jinak ja mam v TP 16x9 , balik me 7.5 a 9 x 16 a ted zjara se chystam nechat napsat 8.5 a 10x17, vsechno jde, ale je to spis o tom jak jsi drzej a jaky mas znamy, a nebo jakyho pitomce potkas za prepazkou, balik mel ty kola v nemeckym tp, podvozek a jiny picoviny, ale urednici byli lini to prepsat do CZ TP, tak se tam vratil a trval na svem a nakonec to dopadlo, u me se to resilo trosku jinak..... :pifko: a taky to slo, ale jak pisu, jiny kraj, jiny mrav[/quote]Přesně, jinak když je auto z Německa a má to tam už napsaný tak jim to je u nás jedno. A u nás na Moravě máme na úřadě takové chuje to ani není možné, nic nejde ukecat ani podplatit, chtěl jsem protekční SPZ a co jsem dostal? No přece nasrato :)
BMW 318is E30 M-technic II

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Re: BMW 325i E30

Příspěvek od máca »

tak SPZ jsou kapitola sama pro sebe, ja nastyesti mel na ne stesti, a trosku si an ne potrpim, ikdyz na daily caru sou obyc a nejak mi to nesere, ale znacky u nas je vetsi problem jak treba kola a nebo tazny...proste znacky chce kazdeja holt zas nejsem magor, abych daval...tisic za hezky cisla, mam dobre zapamatovatelny za .....dekuju vicemene a to mi staci, ale mit treba 0000 by se mi libilo vic, ale proste jeste nemam takovy auto na ktery by mi to nebylo lito dat :lol: a samozrejme zaplatit.... spek
cabrio bukvice

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Re: BMW 325i E30

Příspěvek od máca »

jinak zkus se zeptat jek by to bylo kdybys privezl ukazat technicak kde ty kola jsou zapsany a ze si je od toho typka koupil, tak jestli ti to prepisou k tobe 8)
cabrio bukvice

Uživatelský avatar
Jiříček
Příspěvky: 49
Registrován: 03 úno 2009 19:55

Re: BMW 325i E30

Příspěvek od Jiříček »

máca píše:jinak zkus se zeptat jek by to bylo kdybys privezl ukazat technicak kde ty kola jsou zapsany a ze si je od toho typka koupil, tak jestli ti to prepisou k tobe 8)
No myslím že by to nešlo ale můžu to zkusit. Jinak mám ještě jedno eso v rukávu, kamarád ma na ůřadě známého ale nějakou dobu s ním nebyl uvidíme zkusím to nějak spáchat kdyžtak budu jezdit na plecháčích nabo načerno na Kesinech :D
BMW 318is E30 M-technic II

Uživatelský avatar
Jiříček
Příspěvky: 49
Registrován: 03 úno 2009 19:55

Re: BMW 325i E30

Příspěvek od Jiříček »

Tak problém vyřešen zjistil jsem že tam mám M podvozek a tudíž si můžu zapsat 16 :D
BMW 318is E30 M-technic II

Uživatelský avatar
Jiříček
Příspěvky: 49
Registrován: 03 úno 2009 19:55

Re: BMW 325i E30

Příspěvek od Jiříček »

Takže asi tak, leštěné límce nebudou ani černé středy nechám to jak jen je přední podložky nechám stočit moc to čouhá ven
Přílohy
Photo282.jpg
Photo282.jpg (101.15 KiB) Zobrazeno 5647 x
Photo281.jpg
Photo281.jpg (108.77 KiB) Zobrazeno 5647 x
Photo280.jpg
Photo280.jpg (118.81 KiB) Zobrazeno 5647 x
BMW 318is E30 M-technic II

Uživatelský avatar
Jiříček
Příspěvky: 49
Registrován: 03 úno 2009 19:55

Re: BMW 325i E30

Příspěvek od Jiříček »

Dne 1 listopadu auto vjelo do garáže a začaly se měnit silentbloky na nápravách, podvozek ložiska a brzdové trubky, po 7 měsících je hotovo. http://black325i.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Po 7 měsíčním trápení a řešení mnoha problému jsem se rozhodl že si zajedu do Frýdku-Místku do MC Donaldu na kávičku. Tak jsem včera vyrazil a že to vezmu přes Frýdlant-Pržno atd.. jenže v Bašce jsem stál na semaforech protože tam něco lepili na cestě. Jak skočila zelená tak jsem přejel most a hned za mostem je takový nepříjemně vystouplý kanál, předemnou jel nějaký střelec v staré Alfě a vůbec se toho nebál a urval celou vanu :lol: já jsem na tom nebyl o nic lépe jak jsem se vyhýbal té italské vaně co se kutálela po cestě tak jsem trochu škrtnul o ten nepříjemný kanál. Tak jsem hned zastavil lehli jsme pod to a nikde nic neteklo, tak jsme si řekli že cajk a pokračovali jsme dál. Po cca hodince jsme dopili kávu a jeli domů tak se mi rozsvítila kontrola na checku Motoroil. Rychle jsem zastavil a pod autem byla loužička :( , byl jsem kousek od Frenu tak jsem volal otci aby mě odtáhl bylo tam sice ještě asi 2L oleje ale nechtel jsem riskovat. Dneska jsem si pod to lehl a ke štěstíčku jsem nemusel sundávat vanu, vana byla v cajku a odnesl to jen šroubek ufff :) Takže to jen slzeno kolem šroubu. :D
http://2i.cz/06030d27f4" onclick="window.open(this.href);return false;
http://2i.cz/05303e14c7" onclick="window.open(this.href);return false;
BMW 318is E30 M-technic II

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 325i E30

Příspěvek od kubi »

Máš to moc hezký, jen co je pravda 8)
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
Jiříček
Příspěvky: 49
Registrován: 03 úno 2009 19:55

Re: BMW 325i E30

Příspěvek od Jiříček »

Pravda to je, vana proražená není to bych nedojel do Frýdku a skoro zpátky 8) pomalu to kapkalo až to vykapkalo na minimum a rozsvítila se mi kontrolka
BMW 318is E30 M-technic II

Odpovědět

Zpět na „BMW Cars“