Diablo III
Moderátor: Eiffel
-
MartyCZe
- Příspěvky: 1020
- Registrován: 10 říj 2011 18:15
Re: Diablo III
Dneska mi to na chvilku pujčil kámoš a zrovna udělanej jsem z toho nebyl 
Škoda RAPID 1.2 TSI 77kw
Škoda Fabia I. - Hromada Technických Problémů
- bejvávalo :/
Škoda Fabia I. - Hromada Technických Problémů
-
FOG
- Příspěvky: 1852
- Registrován: 30 říj 2004 13:14
- Bydliště: Kopeček Příspěvky: 13654
-
Butcher
- Příspěvky: 3186
- Registrován: 15 říj 2006 23:48
- Bydliště: Sodom and Gomorrah
-
Ritchma
- Moderátor
- Příspěvky: 9432
- Registrován: 11 úno 2004 21:38
Re: Diablo III
Zkoušel to někdo na PS3? Jestli je to hratelný na gamepadu....
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form
Function > Form
-
j3ykobim
- Příspěvky: 579
- Registrován: 05 srp 2011 08:28
Re: Diablo III
já to na konzoli ještě neviděl a podle tohoto článku není vůbec jisté zda uvidímeRitchma píše:Zkoušel to někdo na PS3? Jestli je to hratelný na gamepadu....
http://www.gamasutra.com/view/feature/1 ... php?page=5" onclick="window.open(this.href);return false;
Trabant, VW Golf, MX 5
-
Ritchma
- Moderátor
- Příspěvky: 9432
- Registrován: 11 úno 2004 21:38
Re: Diablo III
Kruci, jsem měl dojem že jsem o tom někde viděl článek. Tak super, ušetřil jsem 
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form
Function > Form
-
Berry
- Moderátor
- Příspěvky: 8395
- Registrován: 30 kvě 2005 20:05
- Bydliště: Prague
Re: Diablo III
Co vim, tak diablo na PS nebylo a neslysel jsem ze by se to k PS3 melo zmenit 
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange
-
Butcher
- Příspěvky: 3186
- Registrován: 15 říj 2006 23:48
- Bydliště: Sodom and Gomorrah
Re: Diablo III
Hraje to teda nekdo?
Muzete sem kdyztak hodit svoje battle.tagy
LateRiser#2486
LateRiser#2486
KEHO rennsport
-
Jarbi
- Příspěvky: 539
- Registrován: 24 zář 2008 12:57
Re: Diablo III
Zatím jen "startér edici"
, čekám až budou na skladě normální verze.
-
Butcher
- Příspěvky: 3186
- Registrován: 15 říj 2006 23:48
- Bydliště: Sodom and Gomorrah
-
Jarbi
- Příspěvky: 539
- Registrován: 24 zář 2008 12:57
Re: Diablo III
Normální krabicová (za normální cenu
).
-
Globus
- Příspěvky: 1561
- Registrován: 07 srp 2005 10:45
- Bydliště: Praha 6
Re: Diablo III
To zas někdo "vymyslel" s tim demem :-/ 
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence
-
Jarbi
- Příspěvky: 539
- Registrován: 24 zář 2008 12:57
Re: Diablo III
Já sem stejně nevydržel a koupil z aukra 
-
Butcher
- Příspěvky: 3186
- Registrován: 15 říj 2006 23:48
- Bydliště: Sodom and Gomorrah
-
j3ykobim
- Příspěvky: 579
- Registrován: 05 srp 2011 08:28
Re: Diablo III
já na to nemám skoro čas
, teď jsem teprve u Diabla na normál.
Palecek#2663
Palecek#2663
Trabant, VW Golf, MX 5
-
Butcher
- Příspěvky: 3186
- Registrován: 15 říj 2006 23:48
- Bydliště: Sodom and Gomorrah
Re: Diablo III
Ja taky ne(posledni 3 dny ani minutu), ale zrovna zabijim sebe na Hell 
KEHO rennsport
-
Johny_X
- Příspěvky: 1182
- Registrován: 26 zář 2005 15:59
- Bydliště: Mělník
Re: Diablo III
Butcher píše:Ja taky ne(posledni 3 dny ani minutu), ale zrovna zabijim sebe na Hell
johnyperez#KEHOrennsport
-
LuckyR
- Příspěvky: 2621
- Registrován: 09 čer 2005 22:34
- Bydliště: Teď už Beroun
Re: Diablo III
Kémoši se kterejma hraju Heroes of Newerth to kalej furt, už jedou na nightmare, až se divim, že je to ještě baví 
Španělští hřebci zemřeli..teď jezdím na německých konících
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
-
Jarbi
- Příspěvky: 539
- Registrován: 24 zář 2008 12:57
Re: Diablo III
Ta prává hra začína až na inferno 
-
denit93284
- Příspěvky: 5
- Registrován: 11 zář 2025 21:38
Re: Diablo III
Zdravím všechny z CZ. Já jsem na Mostbet Casino narazil díky reklamě během sledování MMA turnaje. Normálně tyhle bannery přeskakuju, ale tentokrát jsem měl dlouhou chvíli, tak jsem kliknul. Překvapilo mě, že stránka působila docela přehledně a nebyla pomalá ani večer. Začal jsem jen s malým vkladem a říkal si, že maximálně za hodinu skončím. Jenže pak přišla jedna větší výhra a úplně mi změnila náladu po dost špatném dni. Nejvtipnější bylo, že jsem si chtěl mezitím udělat čaj a voda v konvici se stihla ohřát třikrát, protože jsem pořád říkal „ještě jednu hru“. Od té doby tam chodím hlavně ve chvílích, kdy si chci na chvíli vyčistit hlavu.
