Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů TDi

Jak se stát Partnerem tohoto webu najdete zde

Moderátoři: Berry, Admins

all4net
Příspěvky: 14
Registrován: 30 říj 2011 13:06

Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů TDi

Příspěvek od all4net »

Chiptuning: U motorů 1.9TDi nárust výkonu až 35ps a 80nm točivého momentu.

Koncernové motory TDi MSA11,12,15 3.000Kč

Koncernové motory TDi EDC15 3.500Kč

Koncernové motory TDi EDC16 4.000Kč

Většina atmosferických motorů 2-3.000Kč

Škoda Favorit/Felicie (10%) 1.200Kč

all4net
Příspěvky: 14
Registrován: 30 říj 2011 13:06

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od all4net »

http://www.chiptuning.all4net.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
xciba
Příspěvky: 1694
Registrován: 30 pro 2010 22:12
Bydliště: Praha

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od xciba »

a jak mi dokazes ze tam tech 10% navic mam? :?
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI

Uživatelský avatar
rallik
Příspěvky: 1594
Registrován: 14 črc 2005 15:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od rallik »

Tojo, za tu cenu je to těžko s brzdou před a po. A pokud u nějaký úpravy neni brzda před a brzda po, tak je to skoro k ničemu. :?:
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
R32
Příspěvky: 313
Registrován: 06 pro 2011 08:31
Bydliště: v zimě u krbu...... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od R32 »

xciba píše:a jak mi dokazes ze tam tech 10% navic mam? :?
10% musíš poznat ne ? co bys to byl jinak za šoféra :D
www.R32.cz

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od pufko »

Ale len vtedy ak vymení vzduchový filter za hrušku, ktorá bude vydávať muhutnejší
zvuk a pridá taktiež + dalších 5% :lol:

Uživatelský avatar
xciba
Příspěvky: 1694
Registrován: 30 pro 2010 22:12
Bydliště: Praha

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od xciba »

a jeste budes vyrabet benzin potom :lol:
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI

MAXCHIP
Příspěvky: 5
Registrován: 26 úno 2012 15:56

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od MAXCHIP »

rallik píše:Tojo, za tu cenu je to těžko s brzdou před a po. A pokud u nějaký úpravy neni brzda před a brzda po, tak je to skoro k ničemu. :?:
Máš pravdu jak není buď brzda nebo válcová zkušebna před a po, tak to asi těžko dokáže... A navíc, každé austo by měli nastavovat originál a né házet mapy jen tak na určité motory.

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od Rudi »

xciba píše:a jak mi dokazes ze tam tech 10% navic mam? :?
to cejtíš hnedka sám, jak to tahá líp a hlavně míň žere 8)
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

all4net
Příspěvky: 14
Registrován: 30 říj 2011 13:06

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od all4net »

No po dlouhé době jsem se sem přihlásil a vidím tu opravdu sofistikované názory lidí, kteří nemají ani páru o čem vlastně mluvím, jak motor a jeho řízení funguje atd. Ano, moje úpravy jsou neověřené brzdou, ale jsou prováděné podle přesných algoritmů, které jsou odladěné na brzdě pro daný typ motoru. Pokud upravuji motor na TDi z 81KW na 105KW, tak to podle algoritmu udělám úplně stejně jako kdokoliv jiný. Jediný rozdíl je, že dodám graf s 5% tolerancí, který vychází ze skutečnosti, že motor je naprosto v pořádku. To si samozřejmě ověřím předchozí diagnostikou a měřením. Pokud dělám nějakou extrémní úpravu, tak z algoritmu daného typu motoru lze vycházet jen do určité míry a někdy dokonce vůbec, když úpravou HW dojde ke konstrukci zcela nového typu motoru. V těchto případech se vychází opět z podrobných logů a měření všech důležitých veličin.

Jako všechno se dá chiptuning dělat dobře i špatně, ale vadí mi, že mne tu hodnotí, kdo mne vůbec nezná a hlavně nezná moji práci. Notabene když ten člověk ani neví, že změřit výkon motoru se dá objektivně mnoha různými způsoby a nejen na brzdě!

Chiptuningem se zabývám víc než 5 let a nemám jediného nespokojeného zákazníka!

Reference např zde:

http://www.audi-club.cz/forum.php?prispevek=55260" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.audi-club.cz/forum.php?prispevek=53337" onclick="window.open(this.href);return false;

Navíc na veškeré úpravy dávám doživotní záruku a je tu možnost vyzkoušení a v případě nespokojenosti vrácení do původního stavu ...

Více info http://www.autoelektronika-chiptuning.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od gizmi »

1. "Pokud upravuji motor na TDi z 81KW na 105KW" .... mam tu civica 1.3 16V - upravis mi motor na TDI za udavanou cenu? :D:D:D:D
2. "jsou prováděné podle přesných algoritmů, které jsou odladěné na brzdě pro daný typ motoru" .... vis ty vubec neco o vyrobe ? Co jsou to povolene mezni hodnoty, atd? Proto kvalitni upravce ma brzdu a odladuje kus od kusu.
3. "ověřím předchozí diagnostikou a měřením"...to by me zajimalo, co na TDicku chces merit :)
4. " když úpravou HW dojde ke konstrukci zcela nového typu motoru" .... ladim, ladim a najednou zjistuji, ze jsem vynalezl neco uplne noveho...ale neeeeeeeeeeeeee :lol:
5. "změřit výkon motoru se dá objektivně mnoha různými způsoby a nejen na brzdě!" A jak to meris teda? Nezlob se na me, ale bez simulace protivzduchu kvuli chlazeni turba a brzdy objektivne nameris HOVNO :lol:
6. "reference" ... tak pokud bych mel brat referenci nejakeho joudy co napise: "Ta Audi nejdede, ta letí jak hovado! :-)", tak bych byl asi slusne hovadko :lol:

no asi bez komentare .... ladime...ladime...a najednou je treba koupit nove turbo (v lepsim pripade) :D

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od Jord »

all4net píše:No po dlouhé době jsem se sem přihlásil a vidím tu opravdu sofistikované názory lidí, kteří nemají ani páru o čem vlastně mluvím, jak motor a jeho řízení funguje atd. Ano, moje úpravy jsou neověřené brzdou, ale jsou prováděné podle přesných algoritmů, které jsou odladěné na brzdě pro daný typ motoru. Pokud upravuji motor na TDi z 81KW na 105KW, tak to podle algoritmu udělám úplně stejně jako kdokoliv jiný. Jediný rozdíl je, že dodám graf s 5% tolerancí, který vychází ze skutečnosti, že motor je naprosto v pořádku. To si samozřejmě ověřím předchozí diagnostikou a měřením. Pokud dělám nějakou extrémní úpravu, tak z algoritmu daného typu motoru lze vycházet jen do určité míry a někdy dokonce vůbec, když úpravou HW dojde ke konstrukci zcela nového typu motoru. V těchto případech se vychází opět z podrobných logů a měření všech důležitých veličin....
To si děláš srandu??? :smich2: :smich2: :smich2:

Klobouk dolů před tvou odvahou..Co daný motor, to 100% shoda s "papírovejma" hodnotama?
...

Uživatelský avatar
menyjak
Příspěvky: 144
Registrován: 14 bře 2011 18:12
Bydliště: Český Krumlov

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od menyjak »

on vám něco provedl že mu takhle dáváte pokouřit?? :smich2: :smich2:
Mitsubishi Colt 2.0 4G63
Mitsubishi Colt Gti -->>project 4G63T AWD
Mitsubishi Eclipse 1G LPG - daily car

jezdit s dieselem je jako být gay, je to čím dál běžnější ale nikdy to nebude dobré :P

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od blázen »

Taky jsem nechal vočipovat universální mapou 81kw tdi. Ale stalo to 5piv Večer v hospodě a víc bych za to nedal

Chudák taboo , toho odnesou až si to tu přečte :lol:
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od Takeshi »

klasický přehrání sw,zvýší se tlak turba na bomby a pak to jede no :rock:

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od Lukinho »

Nevim jak vy kucííí, ale ja byl zde http://www.abctuning.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; a po cyptuningu to jede jako splaseny, mechanik byl tak sikovnej, ze to mel za 10min. hotovo ! :rock:

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od BIGPAPA »

tak tam si bejt nemohl, protože ho neumí :lol:
http://www.abctuning.cz/?id=11&lang=cs&pid=18&aid=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od Lukinho »

Vsak tam je, nevidis snad to GTR ? :? :lol: :lol:

all4net
Příspěvky: 14
Registrován: 30 říj 2011 13:06

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od all4net »

No joo, když on tady každý ladí a mění turba a ve skutečnosti nedokázal vůbec nic a nesahá mi ani po kotníky, naštěstí každý člověk má svůj vlastní rozum a udělá si vlastní úsudek a píše do SZ nebo přímo na mail, protože tohle vlákno je díky pár slabším jedincům zabité. Chtěl jsem sice původně napsat nějakou dojemnou slohovou práci, ale když mi někdo napíše, "co bys chtěl na TDičku měřit" ... to snad néé, to půjdu radši spát.

Myslím, že lidi, který tomu nerozumí a nenaladili aspoň pár aut, by měli šoupat nohou, pokud se nechtějí třeba něco dozvědět, ale na téhle úrovni já se s nikým bavit nehodlám.

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od Jord »

s tímhle přístupem běž prodávat rohlíky do alberta 8)
...

all4net
Příspěvky: 14
Registrován: 30 říj 2011 13:06

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od all4net »

Opravdu duchaplná odpověď "alberte" :D :D

Uživatelský avatar
FOG
Příspěvky: 1852
Registrován: 30 říj 2004 13:14
Bydliště: Kopeček Příspěvky: 13654

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od FOG »

all4net píše:No joo, když on tady každý ladí a mění turba a ve skutečnosti nedokázal vůbec nic a nesahá mi ani po kotníky, naštěstí každý člověk má svůj vlastní rozum a udělá si vlastní úsudek a píše do SZ nebo přímo na mail, protože tohle vlákno je díky pár slabším jedincům zabité. Chtěl jsem sice původně napsat nějakou dojemnou slohovou práci, ale když mi někdo napíše, "co bys chtěl na TDičku měřit" ... to snad néé, to půjdu radši spát.

Myslím, že lidi, který tomu nerozumí a nenaladili aspoň pár aut, by měli šoupat nohou, pokud se nechtějí třeba něco dozvědět, ale na téhle úrovni já se s nikým bavit nehodlám.

ebleble... tohle je moje oblíbený... výblitky by ti šly...

já auta neladím, občas piána... takže na mě nereagujte, nemám právo nic říct, jenom procházím...
štyrykrátštyry tédéí

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od Jord »

all4net píše:Opravdu duchaplná odpověď "alberte" :D :D
na co bych měl odpovídat, když se chováš jak 15ti letej namachrovanej blb? :D myslíš, že s tímto přístupem můžeš nabízet solidní služby?
...

all4net
Příspěvky: 14
Registrován: 30 říj 2011 13:06

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od all4net »

Jasný, takže bych si měl nechat srát na hlavu, abys byl spokojený? Hele já bych zakopal válečnou sekeru, kvůli tomu jsem to vlákno nezaložil a nedal jsem si odkaz na stránky, abych se tu s někým hádal. Když myslíš, že nejsem seriozní, OK. Já ti to neberu, nikomu to neberu, moje služby nikomu nenutím. Já se tím živím už dost dlouho, celkem slušně a neměl jsem jediného nespokojeného zákazníka. Jen nechápu, proč někde se můžou bavit lidi normálně a někde to prostě nejde? Jestli jsem se ještě někoho dotkl, tak se omlouvám, ale nikdo se mi nemůže divit, že jsem se trochu rozjel, po vašich příspěvcích. V žádném kšeftě není jednoduché prorazit, všechno se dá dělat dobře a špatně. I kdybych byl patlal, tak mě mrzí, že jste mě odsoudili, aniž by jste mě znali nebo znali moji práci a to jen na základě toho, že nemám brzdu? To přeci neznamená, že dělám špatně ne? Hlavně nikoho nenutím, nepřemlouvám k nachipování auta od mne. Kdybych byl patlal, tak už by mi možná někdo zakroutil krkem nee?

Takže bych chtěl poprosit všechny mé protivníky zde, aby už nechali toto vlákno žít. V jiných fórech to funguje tak, že když někdo něco chce, tak napíše co a já mu odpovím. Nechci se s nikým hádat a řešit tu žabomyší války ... děkuji za pochopení.

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od tholis »

Nemam nic proti tobe, ale seriozni upravce by mel narovinu rict jak se veci maji:

Nemas prachy tam ti naleju o neco lepsi software nez serie co neni presne vylazenej ma konkretni motor..ale diky ...(pridani plniciho tlaku, vylazeni palivovyh mam atd..pridava o fous vic...

Pokud mas prachy zaplatis si chip na miru s grafem pred a po atd..

Keci typu: brzdy netreba atd...to je mimo..jak dosahujes tech parametru?? Co kdyz je auto v neporadku? Zatuhla regulace...nic moc vstriky...poddimenzovane fmic??? Nalejes to tam trada??
" www.autowerks.cz "

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od Takeshi »

motor se musí odladit na brzdě když tam něco ladíš,protože jinak nezjistíš co jsi s tim provedl a proto většinou po nějaký algoritmizaci nebo přehrání sw to nesedí na každý auto,musí se to odladit individuálně
Prostě to je jak kdyby jsi byl profesionální kuchař a měl restauraci,ale místo trouby by jsi to vařil na táboráku,tak výsledek je stejný,bud to vyjde nebo ne
Prostě a jednoduše, k upravování je potřeba brzda, nase

all4net
Příspěvky: 14
Registrován: 30 říj 2011 13:06

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od all4net »

Ano ano, je to hrozný šlendrián, dělat to bez brzdy, máte pravdu, ve fabrice taky ladí každý vyrobený motor na brzdě, protože je každý jiný a každá řídící jednotka je originál, tak už mě nechte prosím žít a provádět ten můj šlendrián. Děkuji, děkuji. Je to na každém jak se rozhodne.

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od Jord »

z výrobny je ten motor novej, ano, tam se předpokládá, že každej kus bude mít stejný parametry a sw se to pak dá naladit. Ale když ti někdo přijede s 5tis km a 200tkm, tak jim zaručíš stejný parametry????? Asi ano..
...

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od Laconi »

all4net s tímhle přístupem nevim nevim jak chceš podnikat :(

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Chiptuning za velice rozumné ceny, řešení teplých startů

Příspěvek od tholis »

Prave diky tomu ze u noveho motoru se dava univerzalni software ma smysl chiptuning i u serioveho vozu..protoze se da snizit ta tolerance a rezerva z vyroby. Ale pokud neznas parametry konkretniho motoru..tezko ses schopny urcit kde ma rezervy.. O tom ze muze mit nejakej HW problem ani nemluvim..ten je kolikrat problem odhalit i na brzde..
" www.autowerks.cz "

Odpovědět

Zpět na „Partnerská sekce“