Hydraulická ručka

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Juray
Příspěvky: 6
Registrován: 20 bře 2014 20:25

Re: Hydraulická ručka

Příspěvek od Juray »

A to je jakej? mě každej radil že to běhá na škodováckym (120kč) neni to na auto....

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Hydraulická ručka

Příspěvek od Juraj »

jakakoli cina bude lepsi jak skodovackej. navic si muzes vybrat z vice prumeru.
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Juray
Příspěvky: 6
Registrován: 20 bře 2014 20:25

Re: Hydraulická ručka

Příspěvek od Juray »

já jen nechápu proč by novej váleček byl ihned vadnej nebo špatnej... a zrovna čína lepší boha...

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Hydraulická ručka

Příspěvek od Juraj »

8) tak si tam dej skodovackej .... me rucka brzdi krasne nepotrebuju s tim pomoc 8)
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Juray
Příspěvky: 6
Registrován: 20 bře 2014 20:25

Re: Hydraulická ručka

Příspěvek od Juray »

a ty máš teda hydraulickou ručku s čínskym válečkem? mě jde hlavně o radu o zapojení... jako laicky když dám třeba ukrajinskej spojkovej váleček funkci má snad stejnou né?....

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Hydraulická ručka

Příspěvek od Juraj »

kupodivu nemá.... :-) a zrovna skodovackej neni stavenej na to aby si skrze nej prepoustel kapalinu :-)
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Juray
Příspěvky: 6
Registrován: 20 bře 2014 20:25

Re: Hydraulická ručka

Příspěvek od Juray »

ahá a máš prosímtě odkaz na nějakej kterej bude tedy zvládat přepouštění kapaliny? třeba tu čínu ;) já s tím dneska laboroval až do tmy, padlo dost špatných slov a ml kapaliny :cry:

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Hydraulická ručka

Příspěvek od Juraj »

http://www.speedpro.eu/brzdovyspojkovy- ... 10766.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Juray
Příspěvky: 6
Registrován: 20 bře 2014 20:25

Re: Hydraulická ručka

Příspěvek od Juray »

díkyti, zítra zkusím ještě něco polaborovat co mě napadlo, jinak asi objednám ale to budou zas jiný závity kua..... njn ale dík

Uživatelský avatar
JEKL
Příspěvky: 344
Registrován: 27 úno 2007 20:47

Re: Hydraulická ručka

Příspěvek od JEKL »

Navážu na téma, který spojkový váleček zakoupit ? Není něco kvalitnějšího než ten škodovacký ? Když už budu vše vyrábět rád bych použil kvalitnější díly. Díky
Mercedes W201 a W208, ex W124

omega turbo
Příspěvky: 1
Registrován: 25 říj 2016 22:10

Re: Hydraulická ručka

Příspěvek od omega turbo »

RISAK píše:no neříkám, že to budu 100% kupovat na speedpro, ale jde mi hlavně o to připojení. Takže říkáš, že se to normálně připojí na zad. brzd. okruh a je to? Jde mi taky o to jestli mi stačí jen ten mechanismus s pákou co nabízejí, abych pak nezjistil, že musím kupovat různý ventily tlaku a nádobky za xx tisíc. Taky mi někdo říkal, že když nemám abs pumpu, tak že mi to nebude fungovat, tak to snad pravda není.
potrebujes jen nekoho kdo ti to namontuje nebo musis byt poradne precizni

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“