He is gone ...

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

H.o.m.i.e. - ono uz je to celkem jedno, protoze tohle forum to ma uz za sebou. Milosh dobre vedel kdy se toho zbavit.

Ano o velikosti jsme se bavili, ale uz mas nejaky brackets vyrobeny? Svody uz jsou hotovy? Trubky od IC? Nebo v jakym je to stadiu? Nikdo z tebe ze zacatku nic nedoloval, sam ses tady chlubil planama a kdyz ti vsichni rikali, ze to bude drahy a neni to tak snadny, tak si z kazdyho zacal delat debila. A od ty doby to, co ty povazujes za dolovani, je vicemene jenom vysmech....
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Mám toho víc než jenom koupený IC, ale jak už jsem řekl, nebudu tady hned všechno cpát, z toho už jsem jednak vyléčený a druhak to krmím jinde, když tady to loni, když jsem tady nebyl, čisté náhodou, úplně chcíplo.....

Co se týče plánů, tak jsem je do svého projektu nechtěl psát. Nějaký čas jsem tam nic nedával a pak tam někdo hodil nějaký dotaz k autu a zrovna ty jsi mu odpověděl s tím, že je asi projekt mrtvý a začal jsi mudrovat. Já žádné plány dopředu psát nechtěl 8) všechno to tam furt je, tak si to klidně přečti a nemel tady hovadiny.
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

Ja to tema cet. Ted se ptam v jakym stadiu to je a co uz je hotovy nebo co mas koupeny. Plany do budoucna nejsou podstatny, protoze se celkem casto meni :lol:
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Richarde tak jsi dement ? Nebo co jsi nepochopil na tom prvním odstavci v předchozím příspěvku?
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: He is gone ...

Příspěvek od Gooder »

Nechci se nikoho dotknout, ale k čemu tu jsou moderátoři?

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

Gooder - ja uz to vzdal. Co to ma za vyznam ztracet cas u mrtvyho fora? Vsak tu neni co moderovat. Nebyt tu spam, tak uz tu neni jedinej novej prispevek.
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Nerad to říkám, ale v tomhle s Ritchmou souhlasím :D
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: He is gone ...

Příspěvek od Gooder »

Já nemám na mysli nikoho konkrétního, myslím to globálně. Řekl bych, že moderatořina je dlouhodobějším problémem fóra, nemyslím jen tuhle dobu. Je pravda, že po změnách modů se to zlepšilo. Na druhou stranu, pravidla chování tu tak nějak chybí. Každopádně si ale nemyslím, že chybějící pravidla nebo nedostatek příspěvků jsou důvodem k tomu, aby tu zavládl chaos. Věřím, že někteří členové sem přestali chodit i kvůli tomu (viz Taboo). Když sem přijde někdo nový a uvidí tohle, tak se nedivím, že se sem nezaregistruje.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Když tady přišel někdo nový v posledních pár letech, tak ho zdejší komunita vždycky nějakým způsobem ukamenovala. Ať už proto, že měl moc divoké nápady, nebo že jeho projekt byl až moc nad možnosti zdejších pindalů. Však i Ero tady musel dokazovat, že si to GT-R nevycucal z prstu....
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: He is gone ...

Příspěvek od tireguy »

LiberaleMiguel píše:Když tady přišel někdo nový v posledních pár letech, tak ho zdejší komunita vždycky nějakým způsobem ukamenovala. Ať už proto, že měl moc divoké nápady, nebo že jeho projekt byl až moc nad možnosti zdejších pindalů. Však i Ero tady musel dokazovat, že si to GT-R nevycucal z prstu....
amen 8)

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: He is gone ...

Příspěvek od crocjirka »

ale prd... x lidi tu prislo a driv se tu lidi normalne bavili... i ja jsem diky foru poznal par dobrejch lidi a kamarádů, ale od doby co se forum nedokazalo vyporadat s jednim trollem, tak to zaclo umirat.....
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Jenže to bylo mnohem dřív než začal hromadný hejt na mě:D ;-) za poslední cca 3-4 roky se tady nikdo nový neuchytil ;-) a se mnou to nemá vůbec nic společného
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

niemand
Příspěvky: 217
Registrován: 18 lis 2006 13:45
Kontaktovat uživatele:

Re: He is gone ...

Příspěvek od niemand »

Jako neutrální člověk, který ani pořádně neví o co jde, musím říct jednu věc.

Je to pár dnů, co jsem v projektech procházel určité téma. Koukám na fotky, pročítám komenty. Viděl jsem tam najednou z ničeho nic narážky na Miguela aniž by on sám do toho tématu cokoli psal a celý offtopic na něj vznikl uplně z ničeho, načež se tam pak sám LM samozřejmě ozval.

Takže já bych neřekl, že by byla chyba jen na jeho straně, když i někteří z vás v tématu do kterého on nic nepsal, na něj začnete mít kecy a řešit ho tam ačkoli se to ani tématu netýkalo.
A car isn't an object, or something you own... it's a part of you!

Mercedes-Benz ML320 CDI

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.

Drive hard. Die last.

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: He is gone ...

Příspěvek od Sova »

Osobně nechápu proč tu LM chodí....
Kdyby tu do mně někdo prudil takovým stylem jako do LM tak bych sem nechodil.
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
paca
Příspěvky: 471
Registrován: 22 říj 2007 14:11

Re: He is gone ...

Příspěvek od paca »

Ale proč ne, třeba ho baví "dráždit" okolí :D

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

paca píše:Ale proč ne, třeba ho baví "dráždit" okolí :D

:potlesk: :potlesk: :potlesk:
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

niemand - sam sis odpovedel. Nevis vubec o co jde...
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: He is gone ...

Příspěvek od Gooder »

A o co teda jde? Jaký má smysl tímhle bezdůvodně zasírat různá témata? To, na co naráží niemand, tak není jen v jednom tématu ze strany anti-LM nebo od LM.

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: He is gone ...

Příspěvek od pavelini »

Gooder....... neznam nikoho z Vas, ale chapu to uplne stejne.
Vsude se resi jen LM a tim to hasne, kazdy rozumny a trosku chytry clovek, si udela nazor svuj.
Kecalu nejen zde, je na celem svete mraky.
A presne jak se rika, nejvetsi svine, vzdy nejvic jeci.
Nekdy jeci, nekdy breci a nekdy jako zde, utoci. Toz vse, z meho absolutne nezaujateho nazoru.
Richma .... prosim Te, asi jsem taky po 10ti letech zde trosku mimo, o co tedy jde?
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

To je ale to, já ani nemusím na nikoho útočit, stačí tady být a co někteří na mojí adresu vyplodí to je mazec. Samotné téma o tom proč jsme skončil ve vazbě bylo hodně zábavné čtení :lol:
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: He is gone ...

Příspěvek od pavelini »

No vidis to, pro me tato Tva zalezitost byla a je naprosto ukradena.
To je pouze Tvuj boj , ktery me absolutne na Tuning foru nezajima.
Kdyz sem vlezu, tak se rozhodne snazim zajimat o temata, pro ktere bylo toto forum vytvorene.
Rozhodne neresim, zda jeden ma 500ps, nebo druhej japonskeho veterena, kterej zadnou cenu mit nebude, jen v jeho ocich to vzdy bude modla, ktera snad nekdy zavrci.
Sam moc dobre vim, co to obnasi udelat a postavit neco, co ma smysl a hlavne uroven.
Dal uz je to jen Vas boj, jen pokud mohu trosicku poprosit, udelejte si sve, plivaci, uraceci, bo jakekoliv sve tema a tam si rozebirejte co chcete.
A ze TF jde do sracek, jak zde nekteri znalcí pisou ano, ale jen proto, ze se vsude zasira porad jedno a to same a spousta lidi sem chodi jen proto, ze je doma sikanuje manzelka a zde se za klavesnici muzou rozject.
PS pro blbecky , kteřì to nechapou, ja jsem stastne zenaty. :D :D :D
PS 2 , Kajicku a Ar166 vazne , nekecam kučì. :wink:
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

TF uz je davno na konci, uz sem ani neni duvod chodit.
Starsi clenove, co sem chodili pravidelne, vi presne o co slo.
LM sem prisel, zalozil si svuj projekt s tim, ze postavi awd 500hp hyundai. Lidi mu v te dobe jeste slusne zacli vysvetlovat, ze to bude stat daleko vic nez si mysli a vzhledem k jeho financni situaci to je uplnej nesmysl. On tu mesice vsechny nazyval dementama s tim ze on to postavi a zacal davat datumy, kdy to bude hotovy a samozrejme se to nikdy nestalo.
No a pak se pomalu rozlez do celyho fora s tema jeho rozumama a zacal vsechny presvedcovat o tom, ze on vi vsechno nejlip a vetsinu lidi to prestalo bavit a prestali sem jednoduse chodit. Jiste si tu par lidi vzpomene, jak sem natah par lidi z hyundai klubu, co se ho za kazdou cenu zastavali a po par mesicich se omluvili, kdyz pochopili co je LM zac a prestali sem chodit. Nejvtipnejsi na tom je, ze naprosta vetsina tech jeho sracek byla na jeho zadost smazana, takze on se ted tvari jako ze se nic nestalo.

Btw pro me uz je TF po smrti a nejaky pravidla uz opravdu neresim. Pokud me chce nekdo po 13ti letech smazat, tak s tim nemam problem...
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

No a přesně takhle to nebylo Richarde :D sračky byly promazané, ale na konci vlákna, když si tam Tholis a spol lecili komplexy. Ten začátek tam pořád je ;-)

A TF určitě nešlo do sraček jen kvůli mě :D to sis pěkně nasral do huby. Proč šlo TF do sraček už tu padlo, jen vypatlanci jako ty si to nechtějí přiznat ;-)

A nikoho jsem tady netahal, ti lidi tady lezli z vlastní vůle, protože prostě chtěli.
Takový Stanley tady měl projekt s kompresorem dávno předtím než já se tady vůbec registroval a pičovali jste do něho, že to nikdy nerozchodí atd. Prostě zdejší klasika, když někdo přišel s něčím zajímavým. Nahrnuly se zdejší nuly a remcali, že to nikdy neudělá apod nesmysly. Protože když to nejsou jen kola a podvozek na zem, tak je to nad jejich možnosti a nedokážou si připustit, že jsou i lidi daleko schopnější(nebo víc ve vatě) než oni.
I Brandon si tu onehdá založil svůj Turbo projekt, ale vy jste ho úplně nesmyslně ušlapali hovnama, tak to smazal a šel do háje.
Jo a byl to teda pak on kdo tady na mě plival. Už ani není na Clubu a většina lidí ho nemůže vystát. Takže to fakt nebylo mnou ;-)

Mimochodem, jeho turbo už nějaký ten rok jezdí a ten kit se teď bude převažovat do jiného Coupe. A Stanleyho kompresor jezdil asi dva roky v jeho autě, včetně blbnutí na SKringu, a teď už asi dva roky taky jezdí v jiném Coupe.....

Já aktuálně pracuju na turbu pro Coupe V6(bude to kompletní stavba asi za 250k včetně podvozku brzd atd. Na pristi sezónu dostanu i špéru a další vychytávky), turbu pro sebe a příští týden mi dorazí záloha na další turbení 2,0. V mezičase dělám na svoje auto větší Zadní brzdy.

Cos udělal za tu dobu ty Ritchma ? Dal si na Evo nesmyslně velký intercooler :D bravo :D

Takže pindání zdejších zoufalců mě fakt ani trochu nemůže rozhodit :D
Chodím sem jenom když sedím na jeřábu a nudím se :D protože většina z vás je tady těžce k smichu

Jo a taky sem chodím kvůli Allegru. Kdy se dá říct, že moje turbo mi z 2/3 zaplatili zdejší členové.
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: He is gone ...

Příspěvek od Gooder »

Myslím si, že mně, pavelinimu a niemandovi o tohle nešlo. To je pořád ta omílaná pohádka o tom, kdo je ten zlý. Tu tady všichni znají jako básničku. Mně jde o to (a asi nejen mně), jaký má smysl tohle tahat do víceméně všech témat na fóru i bez aktivní účasti LM a opačně. Na to, že tuhle situaci vedení fóra toleruje a že moderátoři se do toho i aktivně zapojovali, narážím už docela dlouho. A odpovědí není to, že už to nemá smysl a že TF jde do sraček. Aktuální situace je logickým důsledkem toho všeho.

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: He is gone ...

Příspěvek od pavelini »

Gooder , presne jsi to trefil.
Jako v zivote, vse je jen o lidech a jejich slusnosti. 8)
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

Miguel je to presne jak jsem napsal.
Muzes mi prosim ukazat, kde jsem napsal, ze je to jenom diky tobe?
Nekolik hyundai lidi sem napsalo, ze si je sem natah, tak prestan lhat.
Krasny ze "pracujes" na projektech. V cem presne to tvoje "pracovani" spociva?
Co jsem udelal na evu? Ve zkratce je v tom aute vic proinvestovano nez to auto stalo...
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Ritchma: Buď sem hoď konkrétní screeny nebo prostě přestaň plkat, vyloženě lžeš, nic jiného ;-)
A o ceně dílů to fakt není :D není uměí nakoupit díly za půl míče a pak tvrdit, že je t vomt půl míče, když je to v podstatě sériovka :D komedie s tebou, fakt ;-)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

Naprostou vetsinu si nechal smazat, takze opravdu nemam cas ani chut to hledat. Nicmene kdo sem chodil pravidelne to moc dobre vi...
Ja ty dily alespon koupil a nainstaloval. Auto funguje vyborne. Jestli to povazujes za seriovku nebo ne, je mi celkem ukradeny. Porad je to uplne nekde jinde nez ten tvuj hyper projekt plnej mokrejch snu 8)
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

No jistě, bo moje auto je vlastně sériovka :D alespoň podle vás zoufalců tady :lol:

Ne, nenechal jsme smazat nic na začátku, všechno to tam je ;-) mazaly se jenom zakomplexované srajdy na konci ;-) Takže prostě lžeš, lžeš a lžeš. A jenom tím dokazuješ jak jsi hloupý.... Jako většina zdejších plkalů
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

Co si na tom aute udelal tak uzasnyho krom laku na pojistovnu?
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Odpovědět

Zpět na „Pokec“