Fotky aut z ulic

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od LiberaleMiguel »

A jen tak mimochodem.... Nám tady tlačíš, jak na každé křižovatce jsi nejrychlejší že všech a gumy ti s tímhle stylem jízdy vydrží 4 roky ? To určitě :D

A sada nových gum za 250E ? To musí být teda kvalita 8)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od Goldies »

pravda, ja mam sadu gum kolem 12-14 dle situace na trhu a to mam blby 15ky
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od pufko »

Goldies : Ja som nikde nepísal že zakaždým 350€ to za prvé. Za druhé som jasne povedal že Legacy 2.5i s AT nie je ideálne auto na blbnutie na okruhu, to auto sa cíti dobre niekde inde a má iné prednosti ako trebárs tvoja MR2 ktorá je zameraná pre iného užívatela.
Jasné nie je problém sa vyblázniť aj so seriovým Legacy bárs na to nie uspôsobené, ale je to podobné ako sa postaviť na šprint so 7 miestnym MPV čo má dvojlitrový diesel a niečo si tam dokazovať
Nemám GULE? Skôr to definujem že mám rozum a viem že tam nebudem trýzniť auto čo na to nie je určené a niečo si tam akože dokazovať.
A vlastne prečo by som tam mal jazdiť? Len preto že som registrovaný na tuning fore? Alebo prečo?

LiberaleMiguel : Prečo by pneu nemohli vydržať aj 4 sezony? To že vyštartujem z nejakej križovatky má nejaký zásadný vplyv na opotrebenie pneu u 4x4? Som to tu každú chvílu písal v nejednom príspevku že u 4x4 tie pneu nepreklzujú, že sa mi derú rovnomerne. Za to na predošlých autách (FWD) sa predné drali podstatne viac ako zadné
A že stojí sada iba 250€? Môžem obúvať aj 215/45R17 ale jazdím klasiku 205/55R16 lebo je to komfortnejšie, už som sa nejak vyliečil z nízkoprofilových pneu. Pri cene 250€ to máš 65€ na jednu pneu, dá sa kúpiť v pohode od 50€.
Terajšie mám mierne ohoblované na hranách a zimné absolutne, ale tie mám XL = index zaťaženia 94 a je to cítiť. Keby som tieto súšasné mierne ohoblované vytiahol niekde na okruh tak čo z tých pneu ostane? Tie hrany by som tak oyebal že by boli na výmenu. A bárs by som mal aj nové pneu tak na okruhu by tie hrany dostali pekne zanrať a je jasné že 4 sezony by nevydržali ani omylom

Ako som písal Subaru mám preto že je pohodlné, tiché aj pri vysokej rýchlosti, je v nom dostatok miesta pre 4 dospelé osoby a ked idem v zime na SNB tak nemusím nahadzovať reťaze ako 95% lnávštevníkov čo ide na Martinské hole.
To je ten zásadný rozdiel medzi mojím Legacy a tvojím Hyundai Coupe, či Goldiesovou MR2 a keby si mám kupiť nejaké dalšie auto na víkendy tak to bude trebárs WRX (má prijatelnú cenu), alebo napríklad Dodge Challenger ideálne s V8(uspokojila by aj V6). Mna nahánačka na okruhu po dokonalom asfalte naozaj neláka
Naposledy upravil(a) pufko dne 17 zář 2017 18:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od Goldies »

ok, nelaka, tak prosim prestan vsem dokola tlacit ze nejlepsi je AWD a ze je lepsi koupit si lepsi auto nez upravovat stavajici, opravdu je to unavne a otravne. Nechces se radeji prihlasit na http://www.chcivsevseriiforum.sk" onclick="window.open(this.href);return false; ? fakt by si se tam citil jako ryba ve vode...
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od pufko »

Goldies píše:ok, nelaka, tak prosim prestan vsem dokola tlacit ze nejlepsi je AWD a ze je lepsi koupit si lepsi auto nez upravovat stavajici, opravdu je to unavne a otravne. Nechces se radeji prihlasit na http://www.chcivsevseriiforum.sk" onclick="window.open(this.href);return false; ? fakt by si se tam citil jako ryba ve vode...
Ja nikomu netlačím že AWD je najlepšie, len som komentoval že predpokladaných 370PS u toho Hyundai Coupe je pekná blbosť a že to je investovaných 8000€ do nevhodného základu.
Som taktiež jasne napísal že keby mám mať silné auto iba s jednou hnanou nápravou tak to bude RWD
Hned v príspevku vyššie som uviedol že ako víkendovku si viem predstaviť Dodge Challenger

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od Goldies »

a co je ti po tom kolik do toho hodla dat? jsou to tvoje penize? Nebo je to jen tvuj mindracek? At si postavi treba 500Hp FWD kdyz sou to jeho penize ktery si vydělal/dostal/našel/ukradl. Co je tobe do toho jestli se to jemu vyplati nebo ne? Vis kolik lidi mi reklo ze sem debil a narval sem 400.000,- do auta abych dostal blbych 60+HP? Ani jeden, tomu by si urcite neveril, a ted mi napises, ze sem si mel radeji koupit Rezu, ze?
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od pufko »

Bavím sa na chybách iných, ktorý chcú dokázať že sa dá hlavou preraziť múr
Jeden stavia Hyundai, další sype prachy do Felicií (tvrdí že ho to skoro nič nestojí) - sú to jeho srdcovky a o iné auto nemá záujem (akurát ako profilku ma Nissan 350Z) ako klobúk dolu pred zručnosťou, akurát nou plytve na nezmyselnom projekte

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od Goldies »

znovu: Sou to jejich penize, jejich cas, jejich usili, jejich zivoty. Rekni jednou svuj nazor, ok, je to diskuzni forum, a pak uz to muzes v klidu ignorovat a do dotycneho topicu nechodit. Nebo si tam chodis honit ego?
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Pufko kdy konečně pochopíš, že při ostré jízdě se gumy prostě víc opotřebí? A vůbec není nutné, aby u toho prokluzovaly ?

Kolik za ty 4 roky na těch gumách najedeš ?
Jakou značku gum teda kupuješ?
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od pufko »

LiberaleMiguel píše:Pufko kdy konečně pochopíš, že při ostré jízdě se gumy prostě víc opotřebí? A vůbec není nutné, aby u toho prokluzovaly ?

Kolik za ty 4 roky na těch gumách najedeš ?
Jakou značku gum teda kupuješ?
Ja som niekde písal že tomu nechápem? Aj to je jeden z dôvodov prečo na ten okruh neleziem, aby som nezničil tie pneu ktoré mám na bežné použitie. Aj preto som písal že čo by ma to jedno pojazdenie na okruhu stálo na údržbe, ktorú by som inak nemusel najbližšie riešiť
Natočím na nich čo ja viem 50tkm, nepočítam to. Neviem či vydržia ešte rok, alebo trebárs dva
Terajšie letné mám Barumky, kúpil som ich fungel nové z bazoša za 140€ (v obchode zhruba 200€). Po zodraní budú nahradené nejakými inými XL-kami - je cítiť že majú mäkké bočnice a je to vidieť aj na hranách. Inak sa nemám u nich stažovať na čo

Goldies: prečo na mna teda reaguješ , iba som ti odpovedal

Uživatelský avatar
spoon
Příspěvky: 242
Registrován: 20 črc 2014 14:44

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od spoon »

směšný......

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od Goldies »

Pucko: dokazes napsat prizpevek aniz by tam byla castka? Porad resis jen penize. Dokazes si pripustit, ze sou i lidi co penize nechcou/nemusi resit? Kdybych resil penize, tak chodim pesky nebo na koni ;-)
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od pufko »

Ja som tu napísal čiastku čo by ma stálo to pojazdenie na okruhu, vy ste to začali dalej rozoberať, čo a prečo za kolko

Pozri ja nemienim kupovať druhú sadu kolies s dalším obutím aby som ju ťahal niekde na okruh a tam menil kolesá aby som sa šiel povoziť na trebárs 30min
Rovno ti poviem že som na to darebný aby som dva krát prehadzoval kolesá!!! Raz pred jazdením a druhý krat po
Presne preto som vyššie napísal že ked jazdiť na okruh tak extra auto, z ktorého vytrepem všetko nepotrebné, nepotrebujem doklady a ani STK a keby to človek rozbije tak ho to nebude srať, ale také treba voziť na platáku
Autá sú trochu môj koníček, ale zasa nemám potrebu chodiť na šprinty, zrazy či jazdiť na okruh. Zrazov som si užil v rokoch kedy to bol najväčší boom, teda okolo roku 2000 a za nejakých 5-6 rokov som sa najedol dosť...

Niekoho baví jazdiť po okruhu, niekoho zasa jazdiť šprinty, niekto zasa driftuje, niekto nemá ani jednu potrebu z menovaných a predsa sa zaujíma o autá
Nevadí mi ked niekto stavia auto a že donho nasype groše, ked to má pre nejaký účel, trebárs špecial na drifty, ale natrepať groše (tisíce €€€) do auta čo má slúžiť na bežné jazdenie a riešiť patálie na STK, prepáč ale nie som padnutý na hlavu. To si naozaj radšej kúpim seriu s požadovaným výkonom.
Minimálne aj preto že nemáš záruku či to vydrží, toto je ako čuranie proti vetru... Ale ako si sám napísal je to každého osobná vec ako naloží so svojími peniazmi

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od Goldies »

Ale zaruku nemas ani u novyho auta, pokud to odrovnas na okruhu! A vetsi zaruku mam, kdyz si necham auto postavit u odbornika a kdyz se neco posere, tak se to v ramci zaruky vyresi...

Ad penize, tak se pokus u kazdyho tvyho hate vykaslat na argumentaci penezi, opravdu je to otravne si vsude cist, ze je lepsi (podle tebe a ty mas asi patent na rozum) koupit jine auto s podobnym vykonem...
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Goldies píše:Ale zaruku nemas ani u novyho auta, pokud to odrovnas na okruhu!
k tomu bych teda jen dodal, že třeba takové GT-R je z výroby oficiálně "track ready", takže výrobce ti garantuje, že když vyjedeeš přímo z fabriky na dráhu, tak můžeš po zahřátí jet rovnou ostré kolo a auto to vydrží a snese :-)
Samozřejmě druhá věc je, když to pošleš do zdi :lol:
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od Beaver »

Goldies píše:...A vetsi zaruku mam, kdyz si necham auto postavit u odbornika a kdyz se neco posere, tak se to v ramci zaruky vyresi...
Tím ale doufám nemyslíš Miguelovy turbokity :smich2:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od pufko »

Nechcem sa nikoho dotknúť, ale moc by som sa na tú záruku nespoliehal pri stavbe auta.
Je rozdiel dovliecť oturbené auto kde chce človek dvihnúť výkon a dovliecť atmosféru a nechať ju oturbiť.

Ruku na srdce, keby som mal takú firmu tak žiadna záruka by nebola. Akože niekomu oturbím atmosféru, lebo dotyčnému sa žiada viac výkonu, z čoho jasne vyplýva že to aj chce využívať (ked už do toho nasype také prachy). Auto mu odovzdáš funkčné, vyskúša sa a odchádza preč.
Ten človek mi zavolá po mesiaci že rozletel sa mi motor, ojnica trčí z bloku...
A ten čo to staval má akože v rámci záruky to dať do poriadku? Kde má človek istotu ako s tým bolo ten mesiac zaobchádzané?
Ja rovno vravím že žiadna záruka by nebola
Keby niekto dával záruku na také služby tak k nemu jazdia závodnici zo širokého okolia - odpálim motor - opravia zadarmo v rámci záruky.

Pochybujem že by niekto uznal záruku keby čipoval len obyčajné poondiate TDI kde by sa dvihol výkon o 15-20kW, akákolvek deštrukcia na motore by šla na triko majitela

sedloň
Příspěvky: 50
Registrován: 21 říj 2005 22:59
Bydliště: Plzen

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od sedloň »

ku*va, kde sou ty fotky aut z ulic???? jen tu furt tlacha to "zelený" hovado... :? a pipíči nic....

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od Goldies »

No vidis a ja mam uznanou zaruku na vsechno co se za ten rok a par jizdach na okruhu stalo ;-)

Holt si musis vybrat tu spravnou firmu a nevybirat to nejlevnejsi... kdyz si vyberes spravnou firmu tak nebude riskovat pokazeni povesti a radeji da vse do kupy na sve naklady...
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od Gooder »

pufko píše:Pneu nové nemám - majú druhú sezonu a vydržia možno aj dalšie dve. Jazdením po okruhu by boli zrelé na výmenu = cca 250€
Brzdy tak isto nie sú nové a na Legacy ani nejak predimenzované a to mám US verziu kde sú kotúče 294mm a nie 276mm ako u EU, takže aj tie by som už dorazil = dalších cca 100€ ak nie viac
Pneu jsem měl na autě taky druhou sezónu, brzdy na autě byly několik let a kupodivu pneu mám pořád stejné, brzdy teda jiné, ale původní někde ještě jezdí. Proč bych to měl jízdou na okruhu úplně zničit? Když budeš používat mozek, tak v tom nevidím problém... Brzdy jsem pak koupil lepší, co s okruhem problém nemají, ale zároveň je využiju i v provozu. A že to má AT, to není argument. Dojdi se někdy podívat na den otevřených dveří a asi se budeš hodně divit, co tam potkáš za auta. To, že to je okruh neznamená, že tam nesmí jezdit civilní auta. Smysl to má i u nich. Minimálně tam člověk pozná své auto podstatně víc, než v běžném provozu. Samozřejmě pokud někdo chce jezdit na okruh hodně často, lepší je na to mít auto, ale na občasné svezení stačí i civilní.
LiberaleMiguel píše:Gooder: sorry, ale nikdy nepochopím, proč si mladí kluci kupují kombíky na blbnutí. Ač je zrovna tahle S4 moje oblíbená ....
A jezdit se 4 nebo 6 válcem? Vždyť je to úplně jiné svezení.
Neříkám, že ty 4 válce, co tady pufko nahazel, jsou snad špatné, ale když je ta možnost, tak proč nevzit V6
Já na kombi nevidím nic špatného. To že to má kufr přece neznamená, že to auto je nějak degradované. Zrovna modely S/RS od Audi se mi vždy líbí více ve verzi Avant.
A pokud se bavíme o čtyřválci a šesti v jednom autu, tak asi lepší vzít ten šesti (vyjma teda M3 E30 nebo 190E EVO :D ). Ale já osobně bych asi vzal všechna auta od pufka radši než Coupe V6, ale nic ve zlém, každý má jiné preference.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Jo, mě se taky S/RS Audiny v kombajnu líbí, má to svoje kouzlo mít tuhle techniku v takové krabici.

Ale když sedneš do nízkého Coupe nebo rodinné krabice, tak ten pocit je úplně jinde. Nemluvím teď o technice, pohonu, motoru. Ale o tom pocitu v něčem takovém sedět.
I kámoš co má 600++hp S4, když sednul do mojeho auta, tak říkal, že si v tom připadá jako v závoďáku. A když můžu, tak chci ať mi auto dá tohle všechno. Nepotřebuju vozit ledničky ani nic.

a něco pro sedloně, aby tu nebyly jen kecy :D

https://www.youtube.com/watch?v=wUpRATDL6Nk" onclick="window.open(this.href);return false;
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od pavelini »

Tady vazne nic noveho. Fotky aut z ulic pecka, za par poslednich stran se nestacim kochat.
A pro zdejsi nadsence, poridil jsem BMW 1M coupe a je s nim toliko srandy, ze ani evo moooooc dlouho nevytahnu.
Tak debaty na tema vsehrab, predohrab ci zadohrab, je u me naprosto vyreseno.
Jinak vsem zucastnenym diky, ze dodrzujete v kazdem tematu, jeho zadani.
To celekem svedci, o urovni dohadujicich se. 8)
PS Kajicku vazne ne, vazne s Tebou a AR164 do trojky nejdu. :D :idea: :D :D
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
JOE_Cik
Příspěvky: 4742
Registrován: 17 srp 2008 20:56
Bydliště: Sokolov-Březová
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od JOE_Cik »

me staci do dvojky ptz zadnyho ar164 neznam .... :-D :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol:
Renault Clio 1,2 rv 97-plonkovka...SOLD
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od pavelini »

Kajicku s Tebou? Klidne na konec sveta. Ps sry za ot, ale 166. Jsem zapl pana google :D
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od Ritchma »

LiberaleMiguel píše:I kámoš co má 600++hp S4, když sednul do mojeho auta, tak říkal, že si v tom připadá jako v závoďáku.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pavelini - jestli sis nevsim, tak jediny co udrzuje tohle forum jeste pri zivote jsou off topic prispevky, jinak by tu bylo uz uplne mrtvo.
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od pavelini »

To je vlastne taky pravda. 8)
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od Ritchma »

A hlavne Pavelini, ono to neni až tak awd vs fwd/rwd ale fwd vs rwd/awd. Koupil by si 1m kdyby byla fwd?
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Ritchma ty máš asi akt problém se čtením :lol: jinak by ses tak blbě neptal.....
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od Ritchma »

Ja myslim ze problem se ctenim mas ty. Ptal jsem se te na neco?
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Fotky aut z ulic

Příspěvek od LiberaleMiguel »

intercooler13.jpg
no jo, furt jenom Hyundai :mavani:
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Odpovědět

Zpět na „Pokec“