!!! BOJ PROTI FAKERŮM !!!!

Tuningové úpravy na PC.
Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

Taboo: Já jsem svůj postoj popsal, ale z tvé odpovědi je vidět, že jsi ho buď nečetl nebo nepochopil.........škoda..... :roll:

ad. WRC videa: nevím, jak přesně se k tomu staví americké autorské právo, ale samotným vystavením dílo zveřejňuješ - a tím porušuješ právo. udělal jsi přesně to co co kritizuješ na nás. Stal jsi se "rozširřovatelem ukradených a přepracovaných děl".
To že tam není napsáno 2002 (c) XXX YYYY, je naprosto irelevantní. Autor není povinnen tento údaj uvádět, je to jeho právo takto své dílo označit. Takže copyright jsi porušil a ne že ne! Stejně irelevantní je to, jestli jsi je tam měl 1 den nebo 1 rok.... :lol:



Ad. avatar: např. já tam zmenšeninu fotky, kterou sem si udělal sám, navíc je to logo mojeho serveru, takže mi dovol se v tomto případě rozčilovat
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

Anonymous píše:To ale neni o mne, o nejakych wrc videech,
ale je, je to o tvém postoji k právu a jeho konzistenci... na jedný straně nechápeš naše naštvání když někdo profituje na našech protiprávních činech
a na druhý straně ti připadne OK "profitovat" na protiprávním činu někoho jiného

....a o tom to je.... :lol:
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Lamer
Příspěvky: 136
Registrován: 08 říj 2004 23:04

Příspěvek od Lamer »

OMG... Vam uplne alebo len ciastocne jebe v tych hlavach?

Si uvedomte co za ****inu rozoberate uz na dvoch strankach...
Víte co je to obřízka?? Nééé?? Tuning žaluda:)
AVATAR = PIRACY COPY!

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Příspěvek od Taboo »

Smazano
Naposledy upravil(a) Taboo dne 09 srp 2014 21:09, celkem upraveno 1 x.
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

@ Taboo: a můžeš mi bod po bodu projít mojí 1. odpověď v diskusi s tebou a rozebrat co se ti na ní nezdá. Myslel jsem, že jsem ti to tam jasně vysvětlil, ale stále se nemůžu zbavit dojmu, že jsi to ani nečetl.....
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Felix
Příspěvky: 38
Registrován: 15 zář 2004 16:29
Bydliště: Lhenice...kousek od CB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felix »

heh tohle je teda diskuze:

to Taboo: jak si rikal ze ukradnem fotku auta...tak vetsinou si bereme fotky ze servru s wallpaperama...a na tech neni nikde napsano ze se to nesmi brat...a kola beru taky z wallpaper webu .... a jak si se ohanel s body kitama tak ty se snazim malovat :lol: .... ale kdyz se nad tim normalni clovek zamysli tak me by ani nenapadlo proste vzit si neci VT a vydavat ho za svuj...ten clovek musi bej asi sahlej nebo co... :( ... fakers asi zavidi :lol: :lol: :lol: :lol:

vittorio
Příspěvky: 851
Registrován: 05 úno 2004 08:15
Bydliště: United Kingdom Věk: 234
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vittorio »

tabo ty si asi vubec nepochopil cem se tady bavime...jednak ty fotky co tady vsichni upravuji jsou z verejne pristupnych free galerii na kterych si muzes stahovat fotky a delat si s nimi co chces...mimochodem tvuj postoj k virtual tuningu je jiz od pocatku jasny jelikoz z mnule si tady neco prohlasoval o patlalech...nevim co mas proti lidem co maji hold jiny zajem nez ty...trosku ujety...jinak kradez je podle me trosku neco jineho nez stahnuti volne pristupne fotky, jeji RUCNI upraveniv programu(to uz je kazdyho vec jak ho ziskal) a nasledne uverejneni...clovek co to dela si dela narok na ty upravy ktery delal sam a osobne...pak prijde nekdo a drze proste tu upravu vyda za svoji, to je trochu divny ne?bavime se tady o uprave ty fotky...ne o fotce samotny...myslis ze kdyz udelas z normal auta cabrio a dokonce ho propagujes na serveru auto.cz s jejich vyslovenym souhlase a nekdo to druhy den jen prebarvi a vydava CELOU podotykam celou praci za svou ze to neni padly na hlavu?to pak ten co si s tim dal praci musi byt zakonite nastvanej...

trochu bych rek ze tvuj problem je jinej...trosku si nepochopil o co nam tu jde...my nikomu copyright na fotku nebereme...az se nekdo ozve ze se mu to nelibi tak proc ne...jo jinak VT delaj i americani aby sis nemyslel ze jen tupy zamindrakovani cesi kteri skoro nicemu nerozumi...to jen tak na okraj

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

vittorio píše:tabo ty si asi vubec nepochopil cem se tady bavime...jednak ty fotky co tady vsichni upravuji jsou z verejne pristupnych free galerii na kterych si muzes stahovat fotky a delat si s nimi co chces...mimochodem tvuj postoj k virtual tuningu je jiz od pocatku jasny jelikoz z mnule si tady neco prohlasoval o patlalech...nevim co mas proti lidem co maji hold jiny zajem nez ty...trosku ujety...jinak kradez je podle me trosku neco jineho nez stahnuti volne pristupne fotky, jeji RUCNI upraveniv programu(to uz je kazdyho vec jak ho ziskal) a nasledne uverejneni...clovek co to dela si dela narok na ty upravy ktery delal sam a osobne...pak prijde nekdo a drze proste tu upravu vyda za svoji, to je trochu divny ne?bavime se tady o uprave ty fotky...ne o fotce samotny...myslis ze kdyz udelas z normal auta cabrio a dokonce ho propagujes na serveru auto.cz s jejich vyslovenym souhlase a nekdo to druhy den jen prebarvi a vydava CELOU podotykam celou praci za svou ze to neni padly na hlavu?to pak ten co si s tim dal praci musi byt zakonite nastvanej...

trochu bych rek ze tvuj problem je jinej...trosku si nepochopil o co nam tu jde...my nikomu copyright na fotku nebereme...az se nekdo ozve ze se mu to nelibi tak proc ne...jo jinak VT delaj i americani aby sis nemyslel ze jen tupy zamindrakovani cesi kteri skoro nicemu nerozumi...to jen tak na okraj
Vitto naprostej souhlas 8)

vittorio
Příspěvky: 851
Registrován: 05 úno 2004 08:15
Bydliště: United Kingdom Věk: 234
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vittorio »

vdaka mattoni :lol:

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

Reseni je napsat na webzdarma, a rict jim ze tam prezentuje cizi prace, udelal to jednou kamos kdyz nekdo z jeho kamos ze tridy dal na tridni svoje tridni stranky a o kazdym tam neco napsal, proste jak ho vidi trida, nelibilo se mu to tak jim napsal, a oni ho pozadali aby ho ihned odstranil, jinak ze zablokujou web
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
Georgerob
Příspěvky: 424
Registrován: 24 dub 2004 14:17
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgerob »

Laconi píše:
vittorio píše:tabo ty si asi vubec nepochopil cem se tady bavime...jednak ty fotky co tady vsichni upravuji jsou z verejne pristupnych free galerii na kterych si muzes stahovat fotky a delat si s nimi co chces...mimochodem tvuj postoj k virtual tuningu je jiz od pocatku jasny jelikoz z mnule si tady neco prohlasoval o patlalech...nevim co mas proti lidem co maji hold jiny zajem nez ty...trosku ujety...jinak kradez je podle me trosku neco jineho nez stahnuti volne pristupne fotky, jeji RUCNI upraveniv programu(to uz je kazdyho vec jak ho ziskal) a nasledne uverejneni...clovek co to dela si dela narok na ty upravy ktery delal sam a osobne...pak prijde nekdo a drze proste tu upravu vyda za svoji, to je trochu divny ne?bavime se tady o uprave ty fotky...ne o fotce samotny...myslis ze kdyz udelas z normal auta cabrio a dokonce ho propagujes na serveru auto.cz s jejich vyslovenym souhlase a nekdo to druhy den jen prebarvi a vydava CELOU podotykam celou praci za svou ze to neni padly na hlavu?to pak ten co si s tim dal praci musi byt zakonite nastvanej...

trochu bych rek ze tvuj problem je jinej...trosku si nepochopil o co nam tu jde...my nikomu copyright na fotku nebereme...az se nekdo ozve ze se mu to nelibi tak proc ne...jo jinak VT delaj i americani aby sis nemyslel ze jen tupy zamindrakovani cesi kteri skoro nicemu nerozumi...to jen tak na okraj
Vitto naprostej souhlas 8)
taky s tim naprosto souhlasim....i to co psal mr.modema...
sem zvedavej jak tahle cela diskuze dopadne
Grafický servis | www.georgerob-design.cz

Uživatelský avatar
1c
Příspěvky: 38
Registrován: 17 úno 2005 18:46
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od 1c »

Řekněte jen v kostce co je v těch SLOHOVEJCH cvičeních ? já to číst nechci

Uživatelský avatar
barbucha
Příspěvky: 822
Registrován: 25 dub 2004 13:34
Bydliště: Praha

Příspěvek od barbucha »

1c píše:Řekněte jen v kostce co je v těch SLOHOVEJCH cvičeních ? já to číst nechci
Ale Taboo si asi našel další skupinu lidí, kterou chce obrátit na správnou cestu :?:

2 Taboo: Já opravdu uznávám že o autech víš nejvíc z nás všech a pokud bych potřeboval poradit, tak se obrátím na tebe. Ale na druhou stranu by nezaškodilo trochu tolerance k ostatním. :wink: Naznačovat klukům co dělají VT, že jsou zloději je zcestný.

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

barbucha píše:Ale na druhou stranu by nezaškodilo trochu tolerance k ostatním.
Tolerance, to je věc která tady na Foru chybí spoustě lidí, bohužel :(

vittorio
Příspěvky: 851
Registrován: 05 úno 2004 08:15
Bydliště: United Kingdom Věk: 234
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vittorio »

me spis prijde ze si proste nemoh pomoci a musel zacit nekoho poucovat, sorry ale prijde mi to tak...

Uživatelský avatar
boy ms
Příspěvky: 170
Registrován: 01 črc 2004 21:15
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boy ms »

ja se k tomu radsi nebudu vyjadrovat, protoze bych musel zase nadavat :x, fakeri debilni

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

Musím přiznat, že mě Taboo vyprovokoval.....
zkusil jsem naspat Vittoriovu zaměstnavateli, jak se na to z právného hlediska dívá, a zda lze takovou činnosti povolit. Uvidíme jak se k tomu vyjádří.

-------------------------------------------------------------------

Chci vás upozornit na jednu ! kouzelnou ! záležitost :lol: .....to když začnou úřadovat právníci/studenti :lol: .....

..... jde o to, že každý výrobek - jeho vzhled - může být chráněn 3 zp. ochrany:

#1 - obecná ochrana autorského díla - autor/designer/designerský team + automobilka
#2 - průmyslový vzor - vzhled výrobku - nevztahuje se na dovoz, opravy,... motorových vozidel
#3 - ochranná známka - klasický příklad - lahev coca coly, u automobilů o takovém případu nevím

Takže nám vypadává 2+3, ale zůstává 1.

Tuning* + Styling + Tuzing = nelegální činnost z pohledu autorského práva

* za určitých okolností

Ptali jste se při lepení spoileru autora designu auta na jeho svolení? Děláte to samé jako VTuneři, jen v reálu.
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Uživatelský avatar
barbucha
Příspěvky: 822
Registrován: 25 dub 2004 13:34
Bydliště: Praha

Příspěvek od barbucha »

mr.modena píše:
Ptali jste se při lepení spoileru autora designu auta na jeho svolení? Děláte to samé jako VTuneři, jen v reálu.

No tak se domluvíme. Já budu na tunery podávat žaloby a ty je pak budeš obhajovat. Tak jako tak na tom vyděláme balík :lol:

Felix
Příspěvky: 38
Registrován: 15 zář 2004 16:29
Bydliště: Lhenice...kousek od CB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felix »

mr.modena píše:Musím přiznat, že mě Taboo vyprovokoval.....
zkusil jsem naspat Vittoriovu zaměstnavateli, jak se na to z právného hlediska dívá, a zda lze takovou činnosti povolit. Uvidíme jak se k tomu vyjádří.

-------------------------------------------------------------------

Chci vás upozornit na jednu ! kouzelnou ! záležitost :lol: .....to když začnou úřadovat právníci/studenti :lol: .....

..... jde o to, že každý výrobek - jeho vzhled - může být chráněn 3 zp. ochrany:

#1 - obecná ochrana autorského díla - autor/designer/designerský team + automobilka
#2 - průmyslový vzor - vzhled výrobku - nevztahuje se na dovoz, opravy,... motorových vozidel
#3 - ochranná známka - klasický příklad - lahev coca coly, u automobilů o takovém případu nevím

Takže nám vypadává 2+3, ale zůstává 1.

Tuning* + Styling + Tuzing = nelegální činnost z pohledu autorského práva

* za určitých okolností

Ptali jste se při lepení spoileru autora designu auta na jeho svolení? Děláte to samé jako VTuneři, jen v reálu.
8) dobra stirka :lol:

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

Ja nic nelepil... :lol:
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jord »

Zemi píše:Ja nic nelepil... :lol:
:smich2:
...

Lamer
Příspěvky: 136
Registrován: 08 říj 2004 23:04

Příspěvek od Lamer »

Ako vas tak citam, tak zistujem ze toto forum ma velikansky talent urobit z dost velkej k0k0tiny, k0k0tinu este vacsiu.... GRATULUJEM :D :lol::smich:
Víte co je to obřízka?? Nééé?? Tuning žaluda:)
AVATAR = PIRACY COPY!

Taboo_z_prace

Příspěvek od Taboo_z_prace »

vittorio píše:tabo ty si asi vubec nepochopil cem se tady bavime...jednak ty fotky co tady vsichni upravuji jsou z verejne pristupnych free galerii na kterych si muzes stahovat fotky a delat si s nimi co chces...mimochodem tvuj postoj k virtual tuningu je jiz od pocatku jasny jelikoz z mnule si tady neco prohlasoval o patlalech...nevim co mas proti lidem co maji hold jiny zajem nez ty...trosku ujety...jinak kradez je podle me trosku neco jineho nez stahnuti volne pristupne fotky, jeji RUCNI upraveniv programu(to uz je kazdyho vec jak ho ziskal) a nasledne uverejneni...clovek co to dela si dela narok na ty upravy ktery delal sam a osobne...pak prijde nekdo a drze proste tu upravu vyda za svoji, to je trochu divny ne?bavime se tady o uprave ty fotky...ne o fotce samotny...myslis ze kdyz udelas z normal auta cabrio a dokonce ho propagujes na serveru auto.cz s jejich vyslovenym souhlase a nekdo to druhy den jen prebarvi a vydava CELOU podotykam celou praci za svou ze to neni padly na hlavu?to pak ten co si s tim dal praci musi byt zakonite nastvanej...

trochu bych rek ze tvuj problem je jinej...trosku si nepochopil o co nam tu jde...my nikomu copyright na fotku nebereme...az se nekdo ozve ze se mu to nelibi tak proc ne...jo jinak VT delaj i americani aby sis nemyslel ze jen tupy zamindrakovani cesi kteri skoro nicemu nerozumi...to jen tak na okraj
Mas uplnou pravdu, ze nechapu o co vam tady jde - a proto jsem slusne pozadal o logicke a inteligentni vysvetleni. Namisto toho se mi zatim dostalo obvineni, jak nic nechapu, nicemu nerozumim, jak vas odsuzuji, co si o vas myslim, co vsechno proti vam mam a jak vas chci poucovat a obratit na spravnou cestu, ale opravdovych odpovedi na me otazky jen velice malo. Na druhou stranu jste zase vy nepochopili, ze ja vas neodsuzuji za to, jak travite svuj cas, co vas bavi anebo jestli si nelegalne stahnete nejaky program anebo fotky (a nerikejte mi, ze vsechny ty fotky tech aut a doplnku jako treba kola, kridla anebo jmena firem vzdycky pochazeji z nejakych verejnych serveru a nikdy nespadaji pod zadne copyright, protoze sami vite, ze to proste neni pravda. O to mi ale tady nejde.), protoze mne to opravdu nezajima.
Zatim jen velice malo lidi se mi snazlo vysvetlit, co vas odlisuje od tech "fakeru", kteri jen vezmou to "vase" auto, prebarvi ho a vydavaji ho za "svoje". Ty auta nejsou "vase" uz od samotneho zacatku, protoze pouzivate fotky uz hotovych aut nekoho jineho. Ani ty fotky nejsou "vase", protoze jste je nevyfotili. Jakoliv ty fotky upravite, tak ty upravy nejsou skutecne, a proto jsou "fake" taky. Cely "virtual tuning" je "fake", protoze ty auta v realite nemate a neupravujete. Jak je potom uprava jedne fotky vic "fake", nez uprava druhe fotky? Kdyz vy upravite neupravenou fotku skutecneho auta, tak to "fake" neni, ale kdyz nekdo upravi uz upravenou fotku, tak to najednou "fake" je? Kdyz date nejake kola na fotku nejakeho auta v Photoshopu, to auto s tema kolama v realite neexistuje, ta uprava se neodehrala realne, a proto ta uprava a auto je "fake" taky. Vy rikate, ze vam nekdo ukradne "celou" vasi praci, ale nikdo z vas nezacina s prazdnym papirem a nekresli ty auta od zakladu. Kde je potom ta "cela" prace - kdyz zacinate uz s celym autem nekoho jineho? Jaky je pak rozdil v tom, ze nekdo zacne s autem, na ktere jste "virtualne" dali jine kola vy a vami, kteri zacinate s autem, na ktere dal nekdo jiny jine kola v realite - kdyz vy a i ti "fakers" zacinate uz s hotovym autem (at uz seriovym, upravenym v realite anebo "virtualne").
Co mne zajima je, jak vy muzete pokladat nejake auto, ktere jste od zakladu nenamalovali a jen na nem treba "virtualne" vymenili kola za "vase" a "skutecne" i presto, ze vam to auto nepatri a v realite neexistuje - a soucasne pak odsuzovat nekoho, kdo to auto pak prebarvi a rikat, ze vam ukradl "celou" vasi praci i presto, ze jedinou vasi praci na tom aute, ktere jste ani sami nenamalovali, byla nejaka "vyrtualni" vymena kol. Co vas dela potom min "fake", nez ty "fakers"?
Kdyz potom na ty vytvory date "Tuned by XXX", neni to taky "fake", protoze to auto v realite zadnym XXX tuned nebylo, protoze se ho ten XXX v realite ani nedotknul?
Mne jenom zajima, jak vy rozlisujete co je "fake" a co neni v "virtual tuning", ktere je samo o sobe uplne cele "fake". Kdyz nekdo zacne s autem, z ktereho vy jste "virtualne" udelali cabrio, tak to je "fake". Kdyz vy ale zacnete s autem, z ktereho udelal nekdo cabrio v realite, tak to "fake" neni. V obou pripadech nekdo z toho auta udelal cabrio - at uz v realite anebo "virtualne", ale vam jde o to, ze nekdo pouzil vasi praci, zatimco vam nevadi, ze vy pouzivate praci nekoho jineho? Jaky je v tom rozdil - kdyz potom oba dva vysledky jsou nakonec "fake"? Na jednu stranu vy mate "pravo" si delat co chcete s praci nekoho jineho, ale na druhou stranu vam vadi, kdyz uplne to same pak nekdo dela s vasi praci?
To je to, cemu se tady snazim porozumet a co se mi jeste nikdo tady nesnazil nejak logicky objasnit bez nejakych osobnich urazek a obvineni, ktere jsou uplne zbytecne a nic mi pochopit stejne nepomuzou (krome toho, ze jejich autori nedokazou inteligentne odpovedet ne nektere me otazky, tak, jak jsem o to prosil).

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

OT: kde to zije tam je Taboo

az se tu objevi nejakej FAKER tak bych ho normalne na tvrdo zablokoval
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

sic
Příspěvky: 1064
Registrován: 04 kvě 2004 10:49

Příspěvek od sic »

jo tabo fake,virtual tuning,digimod,photoshoping... je jedno jak to nazves ...
de o to , ze kdyz narysuji nejaky naraznik na aute ... a nekdo ho zkopiruje .. tak to nasere :D protoze som ho delal ja a na PC ... to neni to samy jak kdyz zajedes do kramu a koupis si tuzing naraznik ...:lol:
kdyz si nekdo kresli obrazek nejakeho auta a da ho do souteze , tak je
zlodej a majitel ho zazaluje , spravne ? :smich: takze v TM maji zlodejskou rubriku dle Taba ...
"nedokazou inteligentne odpovedet " ? nemyslim si ..
when I grow up, I want to be a racing driver

Taboo_z_prace

Příspěvek od Taboo_z_prace »

sic píše:de o to , ze kdyz narysuji nejaky naraznik na aute ... a nekdo ho zkopiruje .. tak to nasere :D protoze som ho delal ja a na PC ...
A kdo udelal ten zbytek toho auta, ktery ty jen zkopirujes taky - pokud nenakreslis to auto od zakladu, ale jen pouzijes fotku auta, kterou jen upravis? Jak se pak lisis od nekoho, kdo zkopiruje ten naraznik - kdyz ty zkopirujes z te puvodni fotky tu strechu, blatniky, kapotu, sklo a proste vsechno to, co neupravis a nevytvoris od zakladu sam? Na zaklade ceho se rozhodnes, ze to, co ty jenom zkopirujes z te puvodni fotky nekoho jineho je OK, a to, co nekdo zkopiruje z te fotky, kterou ty jsi upravil, OK neni? Kdyz ty zkopirujes neco, co vytvoril nekdo jiny, tak to je OK, ale kdyz nekdo zkopiruje to, co jsi vytvoril ty, tak to OK neni?
sic píše:kdyz si nekdo kresli obrazek nejakeho auta a da ho do souteze , tak je
zlodej a majitel ho zazaluje , spravne ? :smich:
Rozdil je v tom, ze nikdo z vas ty auta nekresli. Vy jen upravujete fotky aut, ktere nekdo jiny vytvoril. Neni to to same, jako by nekdo jen upravil barvu oci na obraze Mona Lisy - a pak tvrdil, ze ten cely obraz namaloval? Jak nekdo muze tvrdit, ze "kresli obrazek nejakeho auta", kdyz nezacne s prazdnym papirem, ale fotkou uz hotoveho auta, kterou jen upravi? Neni to jako tvrdit, ze ty jsi postavil dum - jen proto, ze jsi nejaky uz hotovy dum jen prebarvil na jinou barvu anebo na nem jen vymenil okna?
sic píše:"nedokazou inteligentne odpovedet " ? nemyslim si ..
Kdyz si nemyslis, proc mi teda nedas ty inteligentni odpovede na me otazky? :? Predstav si, ze ty se mne zeptas nejake konkretni otazky o nejakem motoru - a ja, namisto abych ti dal konkretni odpovedi, ti zacnu vykladat, jak ty nicemu nerozumis, nic nechapes a zasypal te kupou blbostma, ktere by ti stejne tve otazky neodpovedely a nijak ti nepomohly. Jaky to ma smysl? Pokud na me otazky dokazes inteligentne odpovedet, tak to udelej. Pokud to nedokazes, nic z toho, co napises mi nijak nepomuze a je proto naprosto zbytecne.

Lamer
Příspěvky: 136
Registrován: 08 říj 2004 23:04

Příspěvek od Lamer »

Pockaj taboo pockaj, tu sa mylis v jednej zakladnej veci.... Ja [a takysto aj vsetci ostatni]ked sa pohram a virtualne urobim styling nejakemu autu, a uverejnim tu svoju prace, tak tu uverejnim aj obrazok originalu[vacsinou je original s "(c)"kto ho vytvoril alebo z akej stranky pochadza...]
Víte co je to obřízka?? Nééé?? Tuning žaluda:)
AVATAR = PIRACY COPY!

chjetjov
Příspěvky: 1495
Registrován: 21 bře 2004 19:39
Bydliště: Earth-Europe -CZE-Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chjetjov »

presne jak rika lamer a jak si psal ze kdyz my si vezmem nejakou fotku tak to nikomu nevadi a kdyz si nekdo vezme nasi tak nam to vadi samozrejmne protoze my jsme si s tim dali nejakou praci a v pravidlech VT je napsany ze se to nesmi kdyz ty fotky ktery my bereme a nasledne je pak upravujem jsou volne pristupny vsem a nikde neni napsany ze si je nesmis vzit...

cely virtual tuning je fake?? jak si na to prisel? a ze ty auta v realu nemame a neupravujeme proto je to Virtual Tuning... :snooty:
Seat Leon Cupra Look... in progress...

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

Pokus č XX.
- problém je možná v chápání významu slova fake
- srovnávat cabrio VT a reálné VT nejde, protože každý tvůrce k cíli došel jinou metodou a za základě jiných ideových základů
- netvrdím to na 100%, ale myslím si že Vtuneři i ostatní dobře ví, že ukázaná úprava je pouze virtuální - nehmotná - proto se to taky jmenuje VIRTUAL tuning a ne REAL tuning
Fake
- zkus to chápat jako odcizení myšlenky? nápadu?
- celým obrázkem se samozřejmě myslí sourhn nápadů již užitých jiným VTunerrem


PS.1.
- když ve firmě lepíte na reálné auto samolepky firem, od kterých jsou v autě nové části máte od nich povolení k užití loga? Máte povolení od výrobce původního auta a jeho designera?
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

sic
Příspěvky: 1064
Registrován: 04 kvě 2004 10:49

Příspěvek od sic »

tabo puvodni fotky sou vzdy stahovany z download, wallpaper ... nebo XY sekci , vzdy! se zevernuje taky puvodni obrazek kde mas to "©"
sou dva spusoby jak se dela "vt" copy/paste a brushing ...
c/p... ano mohl by vzniknout nejaky spor o "©" ale zatim to krome tebe nikoho nenapadlo ....protoze nikdo nema cas se zaobirat s takovyma banalitama
brushing... je kdyz nekdo dela cele auto "stetcem" + jiny nastroje (nekdy v cetne kol) .. takze tam neni nic krome toho puvodni serioveho! auta na cem je "©" , ktere je pak uverejnene spolu s "vt" te same kary na ktorou spada taky "©" autora ktory to vytvoril/pretvoril
tady nejde jenom o vymenu kol , zabarvit ,snizit .... poradni prace se kresli i par tydnu.

pisu zas to samy a naposled ;)

a kdyz stale nechapes jdi si po to ku fellow americans nebo i do francie :lol:
www.magicmanu.com
www.photo-chop.com
www.digimods.co.uk
www.photoshopchop.com
www.photoshopjunkie.com
when I grow up, I want to be a racing driver

Odpovědět

Zpět na „Virtual Tuning - VT“