Černý bonbónek - VW Polo

Představte svojí káru ostatním členům ;-)

Moderátoři: Bohuš, Kane13

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Černý bonbónek - VW Polo

Příspěvek od milosh »

Obrázek

Když se řekne Polo tak si většina lidí jako první vybaví kulaté bonbóny s dírou, nebo slavného cestovatele a dobrodruha Marca Pola. Ale lidem co se pohybují okolo aut se pravděpodobně na první místo zařadí VW Polo.

Polo na automobilovém trhu není žadný nováček, jeho první generace se na trhu objevila už v roce 1975, Tomášovo Polo bylo vyrobeno v roce 1995, takže rok poté co se představila tato generace. Když se Tomáš před lety rozhodoval mezi Golfem a Polem tak rozhodl špatný lak na Golfu a domů se tak stěhovalo o kousek menší Polo. Ale jak Tomáš říká, kdybych tenkrát věděl že u Pola příjde na řadu i nový lak bral bych toho Golfa. Myslím si že by to bylo jedno, protože by ho určitě upravil stejně dobře jako Polo.

Tomáš na mě působil dojmem člověka který dokud není vše podle jeho představ tak nepolevý a jde si za svým. Toho dojmu jsem nabil když mi líčil proměnu přední části svého krasavce, přesněji spoileru. Když se na Polo nastěhoval první kousek tak po opadnutí nadšení Tomáš zjistil že se směrem od předních kol zvedá, takže se po krátké době se pakoval pryč. Tomáš taky zjistil že někteří lidé víc slibují než plní, ale díky jeho kamarádovi objevil toho správného člověka který jeho nákres převedl do reality. Přední spoiler mu na zakázku zhotovila firma Kb Project. Je to jediný spoiler u nás. Na přední část vozu můžeme ještě najít decentně zamračenou kapotu. Sportovní přední masku dodal Mattig. Když se pomalu přesuneme podél vozu směrem dozadu narazíme na zrcátka alá BMW M3 po dalším kroku zjistíme že chybí kliky u všech dveří. Mezi 15 palcovými koly značky Alessio F1 obutá do pneumatik Pireli (195/45) jsou uni. prahy které často vídáme na Golfech. Zadní části vozu dominuje spoiler, který je upraven dle předlohy na IV Golfy. Zadní světla s čirou optikou dodala firma FK Automotive, aby těch úprav na zádi vozu nebylo málo ještě se Tomáš zbavil prolisu na spz a když byl v tom zahlazování poroučely se i blinkry na předních blatnících. Díru po zadním stěrači vyplnila laminátová záslepka. Aby Polo nepůsobilo na kolemjdoucí jako off-road, Tomáš namontoval podvozek značky HR a poslal tak svůj bonbónek k zemi o rovné 4 cm. Když byl Tomáš pod autem rovnou nainstaloval modré neony aby byl v noci jeho mazel pěkně modře podsvícen.Když se naše zraky upřou směrem na interiér vozu tak nejvíce
zaujme sportovní volant Victor a k „lepšímu“ řazení pomáhá řadička Momo. Hudba se zatím dodělává, ale ani za tu se určitě Tomáš stydět nebude. Celý vůz potom dostal černý perleťový lak, který si dopřává luxusní VW Phaeton. Dokonalou tajemnou tvář vozu dodávají společně s lakem černé okení folie. Snad jen na motor jsme zapomněli jedinými úpravami jsou vzduchový filtr a celé nerezové výfukové potrubí které je zakončeno oválnou koncovkou DTM. Myslím že styling se Tomovi povedl na výbornou, no posuďte sami.

Jinak Polo půjde cca do 14 dní do světa, protože Tomáš pokukuje po jedné Hondě Prelude………

Parametry:

VW Polo 1.6N

Zdvihový objem cm3 1598
Výkon kW při ot/min 55/5 200
Výkon PS při ot/min 75/5 200
Točivý moment Nm při ot/min 128/2 800
Vrtání válců průměr v mm 76,5
Zdvih pístů v mm 86,9
Komprese 10
Vstřikování Mono-tronic


Toom & Wilda


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

moc se mi nelibi ten zadni naraznik, ale jinak cely auto z pohledu vypada dobre
Japonec na obzoru :D...
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

Auto je moc pěkný a článek taky 8)

BooM
Příspěvky: 975
Registrován: 31 kvě 2004 17:39
Bydliště: Zábřeh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BooM »

presne tak, nemam rad tenhle styl zadnich narazniku, ale celkove auto vypada mooooc dobre..golfu je hodne, tohodle celkem malo!!!
Looking for some car....

Wilda

Příspěvek od Wilda »

Diky alé nevidel bych to tak horky je to docela kratky a atd.chtel jsem jenom zkusit napsat clanek :lol:

Uživatelský avatar
Shawi
Příspěvky: 23
Registrován: 01 dub 2005 00:37
Bydliště: kocovne :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shawi »

Me to pripada jako takovy mensi golf, ale celkove docela vyvazeny...
Ale je fajn, ze se kouka po necem poradnym :)
100NX ... SR20DE 1998ccm, 86.0x86.0mm VxZ, 105(143)/6400 kW(k)/rpm, 178/4800 Nm/rpm, 1146kg, 11.3l-6.4l-7.9l/100km city-90-120, 0-100km/h 8.2, vMax 210km/h ... stock... :x

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK »

:?: no všechno neni takový jak vypadá :?:
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

no ja nevim nejak mne to nezaujalo ani clanek ani auto, ty narazniky ani to mraceni a uz vubec ne zrcatka, zbytek je peknej ale nejak se nemuzu zbavit dojmu ze je to proste tuctovy polo kterejch po cesku i po svete jezdi hafo :ja_nic:
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

Jardo, je videt ze si kamos Ritchmy, uprimnost nade vse :lol:

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Koukám že mam nový kámoše ani o tom nevim :lol:
Ale je fakt že v jednom se schodnem. Ty zrcátka sou jak pěst na oko. Fakt hrůza. Jo a ten zadní nárazník se nehodí k přednímu nemluvě o tom divnym výřezu pro výfuk. Jinak si myslim že je to dost dobrý
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
toom
Příspěvky: 3
Registrován: 20 kvě 2005 23:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toom »

No kdyz hanite ta by jste mi taky mohly ukazat vase kary me to stalo 2 roky usilovny prace,jinak pujde do sveta kolem srpna a hudba je uz komplet jinak zdravim vsechny

Uživatelský avatar
Shawi
Příspěvky: 23
Registrován: 01 dub 2005 00:37
Bydliště: kocovne :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shawi »

toom píše:No kdyz hanite ta by jste mi taky mohly ukazat vase kary me to stalo 2 roky usilovny prace,jinak pujde do sveta kolem srpna a hudba je uz komplet jinak zdravim vsechny
ber to z nahledem.. co clovek to nazor ale treba az ted jsem si vsimnul vyrezu na vyfuk.. to je nad a pod prazdny nebo tam neco je?

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

toom píše:No kdyz hanite ta by jste mi taky mohly ukazat vase kary me to stalo 2 roky usilovny prace,jinak pujde do sveta kolem srpna a hudba je uz komplet jinak zdravim vsechny
Typický. Každej si upraví auto a když někdo řekne že něco na tom neni hezkýho tak první co se ozve je - Ukaž svojí káru.
Moje je sériovka a úpravy nejsou vidět, jsou pro zlepšení jízdních vlastnotstí, takže by si toho moc nevykoukal, koukni na avatar, to ti stačí
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

Jo neni to špatný auto
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

Stribr. zrcatka a modry bubny + trmeny se mi nelibej, ale jinak to je super :wink:

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

toom píše:No kdyz hanite ta by jste mi taky mohly ukazat vase kary me to stalo 2 roky usilovny prace,jinak pujde do sveta kolem srpna a hudba je uz komplet jinak zdravim vsechny
typicky pro stylingaře :( skoda slov...
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
toom
Příspěvky: 3
Registrován: 20 kvě 2005 23:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toom »

Ano styling ale nevim jako co delat z motoru 1,6 takze to ani nema smysl to si radsi koupim neco jineho nez abych vymenoval motor,jinak chapu ze je vse vec nazoru :) :wink:

Uživatelský avatar
Shawi
Příspěvky: 23
Registrován: 01 dub 2005 00:37
Bydliště: kocovne :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shawi »

toom píše:Ano styling ale nevim jako co delat z motoru 1,6 takze to ani nema smysl to si radsi koupim neco jineho nez abych vymenoval motor,jinak chapu ze je vse vec nazoru :) :wink:
tak doufav ze si koupis poradnyho japonce :D
100NX ... SR20DE 1998ccm, 86.0x86.0mm VxZ, 105(143)/6400 kW(k)/rpm, 178/4800 Nm/rpm, 1146kg, 11.3l-6.4l-7.9l/100km city-90-120, 0-100km/h 8.2, vMax 210km/h ... stock... :x

Wilda

Příspěvek od Wilda »

jarda píše:no ja nevim nejak mne to nezaujalo ani clanek ani auto, ty narazniky ani to mraceni a uz vubec ne zrcatka, zbytek je peknej ale nejak se nemuzu zbavit dojmu ze je to proste tuctovy polo kterejch po cesku i po svete jezdi hafo :ja_nic:
nebud nasranej ze jsem na tebe nasranej ze mas blby vymluvy na sraz fora :roll: nikdo nerika ze ten clanek je bestovka :alien: ani ja si to nemylsim :alien:

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK »

Wilda píše:
jarda píše:no ja nevim nejak mne to nezaujalo ani clanek ani auto, ty narazniky ani to mraceni a uz vubec ne zrcatka, zbytek je peknej ale nejak se nemuzu zbavit dojmu ze je to proste tuctovy polo kterejch po cesku i po svete jezdi hafo :ja_nic:
nebud nasranej ze jsem na tebe nasranej ze mas blby vymluvy na sraz fora :roll: nikdo nerika ze ten clanek je bestovka :alien: ani ja si to nemylsim :alien:
:lol: ani nemůžeš :lol:
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

Wilda

Příspěvek od Wilda »

YANEK píše:
Wilda píše:
jarda píše:no ja nevim nejak mne to nezaujalo ani clanek ani auto, ty narazniky ani to mraceni a uz vubec ne zrcatka, zbytek je peknej ale nejak se nemuzu zbavit dojmu ze je to proste tuctovy polo kterejch po cesku i po svete jezdi hafo :ja_nic:
nebud nasranej ze jsem na tebe nasranej ze mas blby vymluvy na sraz fora :roll: nikdo nerika ze ten clanek je bestovka :alien: ani ja si to nemylsim :alien:
:lol: ani nemůžeš :lol:
:koupelna: :lol: s tebou nebudu v tymu az se bude hrat cutana :lol:

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

Wilda píše:
YANEK píše:
Wilda píše: nebud nasranej ze jsem na tebe nasranej ze mas blby vymluvy na sraz fora :roll: nikdo nerika ze ten clanek je bestovka :alien: ani ja si to nemylsim :alien:
:lol: ani nemůžeš :lol:
:koupelna: :lol: s tebou nebudu v tymu az se bude hrat cutana :lol:
kvua nejak mam chut tam prijet, ale zase byste me ukamenovali za muj nazor na papeze :lol: :cry:
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Auto celkem ujde, jen mému vkusu nelahodí stříbrná zrcátka, namodro natřené bubny (FUJ) a ten zadní nárazník taky není košér (a tahokov kolem výfuku).

Uživatelský avatar
OXiDE.cz
Příspěvky: 421
Registrován: 24 bře 2005 09:22
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

líbí/nelíbí

Příspěvek od OXiDE.cz »

Polo je pěkný, jediný výtky bych měl k těm zrcátkám, příde mi že černý by byly lepší. Nějak elegantnějš bych udělal tu díru v tahokovu pro vejfuk. Neni škoda se ho hned zbavovat? Je to takový pěkný auto na každodení ježdění.

BTW: co je tak úžasnýho na protažení kapoty? - je to dost hnusný. (je to muj subjektivní názor - nekamenujte mě za něj) Spousta lidí to nemá pěkně napojený - mračítka radši ani nezmiňuju.
Felda forever

Uživatelský avatar
toom
Příspěvky: 3
Registrován: 20 kvě 2005 23:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toom »

no dobre no a ted mi reknete koli kjezdi upravenejch Pol v takovem rozsahu ja jsem si asi vedom ze snad ja a David viz. Tuning Magazine takovy to flip flop jinak vim ze to auto ma nejaky svoje mouchy ale uz to neresim travil jsem nad tim 2 roky a nebudu se k tomu vracet jeste ted udelam mozna interier ale do sveta pujde urcite :)) jinak preju hezkej sraz v Milovicich ja tam pojedu az pristi tyden

Smithy
Příspěvky: 1881
Registrován: 11 kvě 2005 21:26

Příspěvek od Smithy »

Hardcore to neni
500 0,9T

Uživatelský avatar
OXiDE.cz
Příspěvky: 421
Registrován: 24 bře 2005 09:22
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OXiDE.cz »

toom píše:no dobre no a ted mi reknete koli kjezdi upravenejch Pol v takovem rozsahu ja jsem si asi vedom ze snad ja a David viz. Tuning Magazine takovy to flip flop jinak vim ze to auto ma nejaky svoje mouchy ale uz to neresim travil jsem nad tim 2 roky a nebudu se k tomu vracet jeste ted udelam mozna interier ale do sveta pujde urcite :)) jinak preju hezkej sraz v Milovicich ja tam pojedu az pristi tyden
No, jestli to chceš prodat, tak bych možná už ten interiér nedělal. Už sem uvažoval, že si nějaký auto koupim, ale často se mi stane, že daná úprava neodpovídá mýmu vkusu, tak se radši kouknu po něčem co neni upravený abych nemusel za větší peníze koupit něco, co bych předělal a za předělání dával zase prachy. Je to jen muj osobní názor.
Felda forever

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

Celkově povedený článek 8)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

jarda píše:
Wilda píše:
YANEK píše: :lol: ani nemůžeš :lol:
:koupelna: :lol: s tebou nebudu v tymu az se bude hrat cutana :lol:
kvua nejak mam chut tam prijet, ale zase byste me ukamenovali za muj nazor na papeze :lol: :cry:
pokud nebudeš nadávat :lol: tak je nám tvůj názor na papeže buřt 8)

ale stejně jsi nepřijel ;-)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

toom píše:Ano styling ale nevim jako co delat z motoru 1,6 takze to ani nema smysl to si radsi koupim neco jineho nez abych vymenoval motor,jinak chapu ze je vse vec nazoru :) :wink:
mno treba Zemi... viz odkaz v podpisu na Hondaweb
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Odpovědět

Zpět na „Showroom“