PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Tuningová scéna v Ostravě a okolí
Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

Já se tučastním to jooo, lae říkám že chci byt ten nejhorší s co nejméně body! :) :lol:
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Provocation_Tuning
Příspěvky: 14
Registrován: 18 bře 2006 11:36

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od Provocation_Tuning »

tak to pak nemusis se zucastnit tam jde o presny opak :o)

Uživatelský avatar
djchrpa
Příspěvky: 1252
Registrován: 28 bře 2006 20:47
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od djchrpa »

doprdele s bodama, je to banda kokotů, ti policajti a pitomí politici,. to se jim to dobře vymýšlí, když poj*ebaný ministr dopravy ma služební A8 a vlastního řidiče /protože je to retardovaný dement, který by to Audi neuřídil/. Jezdí si po cestách s majáčkem, a tak může buzerovat slušné lidi. To aby se člověk od 1.7. bál vyjet na cestu, no já pojedu, a pořád budu čumět, kde stojí ty k*rvy policajtský. Když člověk jede v takovém stresu, tak rychleji do někoho napálí, než kdyby jel v pohodě klidně i o 30km více, než je povoleno. To je můj názor na věc :twisted:
Nafta & benzín

Uživatelský avatar
V-Y-V-I
Příspěvky: 4274
Registrován: 10 zář 2004 14:43
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od V-Y-V-I »

můj názor na věc: jezdi podle předpisů .....
das Auto

Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 5306
Registrován: 04 říj 2004 16:24
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od Dan »

muj nazor ne vec: neprovokuj a nikdo si te vsimat nebude....a jinak jako VYVI...
Obrázek

Felda (17:08:25 31/07/2008)
ja si kupuji lpg khamo to je hudba budoucnosti

Uživatelský avatar
jaryn72
Příspěvky: 452
Registrován: 23 srp 2005 13:38
Bydliště: Big city Povolani:Velky guru Auto:mam Inteligence:Na tohle forum dostatečna

Příspěvek od jaryn72 »

djchrpa píše:doprdele s bodama, je to banda kokotů, ti policajti a pitomí politici,. to se jim to dobře vymýšlí, když poj*ebaný ministr dopravy ma služební A8 a vlastního řidiče /protože je to retardovaný dement, který by to Audi neuřídil/. Jezdí si po cestách s majáčkem, a tak může buzerovat slušné lidi. To aby se člověk od 1.7. bál vyjet na cestu, no já pojedu, a pořád budu čumět, kde stojí ty k*rvy policajtský. Když člověk jede v takovém stresu, tak rychleji do někoho napálí, než kdyby jel v pohodě klidně i o 30km více, než je povoleno. To je můj názor na věc :twisted:


Tak jezdi,jak se ma a nebudes muset ve stresu cumet na policajty. :? :roll:
:afro: JARYN
Ja takto nevypadam.Vypadam daleko huř.

Provocation_Tuning
Příspěvky: 14
Registrován: 18 bře 2006 11:36

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od Provocation_Tuning »

muj nazor: provokuj at je sranda ne :o)

Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 393
Registrován: 31 bře 2006 10:46
Bydliště: Prostějov/Petřvald u KA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Jo jo, pusť stroba a mávej jim... :lol:

provocation
Příspěvky: 2352
Registrován: 15 bře 2004 14:59
Kontaktovat uživatele:

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od provocation »

Provocation_Tuning píše:muj nazor: provokuj at je sranda ne :o)
ty woe kluku kolik ti je ze pises takovy sracky???
auto-mania.cz | SEAT-mania.cz | SEAT-klub.cz | SEAT-forum.cz | SEAT Shop

Uživatelský avatar
V-Y-V-I
Příspěvky: 4274
Registrován: 10 zář 2004 14:43
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od V-Y-V-I »

Provocation_Tuning píše:muj nazor: provokuj at je sranda ne :o)
kvůli takovým ty body jsou :twisted:
das Auto

Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 5306
Registrován: 04 říj 2004 16:24
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od Dan »

Provocation_Tuning píše:muj nazor: provokuj at je sranda ne :o)
:pray: :zapomel: jen doufam, ze dotycny to nemysli vazne... :roll:
Obrázek

Felda (17:08:25 31/07/2008)
ja si kupuji lpg khamo to je hudba budoucnosti

GeTeVe
Příspěvky: 4
Registrován: 21 bře 2006 18:18
Bydliště: cisarska - "Las Vegas" alias Mokré Lazce
Kontaktovat uživatele:

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od GeTeVe »

Provocation_Tuning píše:muj nazor: provokuj at je sranda ne :o)
:? :nono: :( :?
Hm co k tomu dodat :? :nono:

Provocation_Tuning
Příspěvky: 14
Registrován: 18 bře 2006 11:36

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od Provocation_Tuning »

blazni :o)

Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

Názory některých lidí stojí fakt za to! :lol: :roll:
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Provocation_Tuning
Příspěvky: 14
Registrován: 18 bře 2006 11:36

Příspěvek od Provocation_Tuning »

:lol: jojo prdel musi byt

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

Provocation_Tuning píše:muj nazor: provokuj at je sranda ne :o)
Kur* ať nepříjdeš o řidičák, nesnáším body :lol:


:stavka: Bodový systém :stavka:

Provocation_Tuning
Příspěvky: 14
Registrován: 18 bře 2006 11:36

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od Provocation_Tuning »

jsme se dival na ty body a jako docela hodne krute to jsem za hodinku bez ridicaku :o(

Aladin
Příspěvky: 5079
Registrován: 11 úno 2005 18:52
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od Aladin »

Provocation_Tuning píše:jsme se dival na ty body a jako docela hodne krute to jsem za hodinku bez ridicaku :o(
taq jezdi alespoň slušně a budou to 2 hodiny :D
Rapid 130 --> 110r --> Favorit --> 1000MB --> E34 525iA --> Swišť GTi MK III (125,8dB :lol:) --> Golf 1.9 GTI TDI 20 jahre
felďoška 1,3 combi ethanol - prodáno, Astra caravan 1,7 Dti - prodáno, Passat variant AFN
https://www.facebook.com/RadimRemiasFoto

Uživatelský avatar
djchrpa
Příspěvky: 1252
Registrován: 28 bře 2006 20:47
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od djchrpa »

Pánové slušnáci ala "jezdi podle předpisů" "neprovokuj" .... jasně, to víte, že ano... Skusili jste nekdy jet celou cestu /třeba jen z Havířova do Hlučína/ celou cestu PŘEDPISOVĚ ??? Tzn. v obytných zónách pocitvých 20, jinak 50 v obci... a mimo obec 90... ? Pustili jste každého chodce, který se ZJEVNĚ CHYSTAL POUŽÍT PŘECHOD ? Ani jednou jste nepřejeli plnou čáru?
Pokud ano, tak vám může i můj děda závidět :D :wink: V tom případě jste opravdovým vzorem tzv. kloboukových řidičů ... Respect 4U 8) :D
Čekám na Vaše bouřlivé reakce :?: , alespoň se zasměju 8)
Nafta & benzín

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ozzy_Vita »

djchrpa píše:Pánové slušnáci ala "jezdi podle předpisů" "neprovokuj" .... jasně, to víte, že ano... Skusili jste nekdy jet celou cestu /třeba jen z Havířova do Hlučína/ celou cestu PŘEDPISOVĚ ??? Tzn. v obytných zónách pocitvých 20, jinak 50 v obci... a mimo obec 90... ? Pustili jste každého chodce, který se ZJEVNĚ CHYSTAL POUŽÍT PŘECHOD ? Ani jednou jste nepřejeli plnou čáru?
Pokud ano, tak vám může i můj děda závidět :D :wink: V tom případě jste opravdovým vzorem tzv. kloboukových řidičů ... Respect 4U 8) :D
Čekám na Vaše bouřlivé reakce :?: , alespoň se zasměju 8)
Jojo. Já to zkusil a jde to. Zkus to taky. Neříkám, že tomu občas nedám čáru, ale řeknu ti, dělám práci se kterou se dostanu i do krymu mezi mukly (zabezpečovací technika :wink: aby si někdo nemyslel něco jiného) a tam to teprve člověk vidí, jak je to vrtkavé. Ani nevíš a jsi tam. Nemám problémy s připoutáváním se, to jsem si zvykl už dávno a teď se bez pásu cítím blbě. A i těch 50 se dá jezdit. Jediné z čeho mám strach je to, jak budou cajti konfliktní vůči úpravám na autě. nemám tam nic moc, ale třeba kola nevím nevím.....
Obrázek
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

Uživatelský avatar
djchrpa
Příspěvky: 1252
Registrován: 28 bře 2006 20:47
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od djchrpa »

Ozzy_Vita píše:
djchrpa píše:Pánové slušnáci ala "jezdi podle předpisů" "neprovokuj" .... jasně, to víte, že ano... Skusili jste nekdy jet celou cestu /třeba jen z Havířova do Hlučína/ celou cestu PŘEDPISOVĚ ??? Tzn. v obytných zónách pocitvých 20, jinak 50 v obci... a mimo obec 90... ? Pustili jste každého chodce, který se ZJEVNĚ CHYSTAL POUŽÍT PŘECHOD ? Ani jednou jste nepřejeli plnou čáru?
Pokud ano, tak vám může i můj děda závidět :D :wink: V tom případě jste opravdovým vzorem tzv. kloboukových řidičů ... Respect 4U 8) :D
Čekám na Vaše bouřlivé reakce :?: , alespoň se zasměju 8)
Jojo. Já to zkusil a jde to. Zkus to taky. Neříkám, že tomu občas nedám čáru, ale řeknu ti, dělám práci se kterou se dostanu i do krymu mezi mukly (zabezpečovací technika :wink: aby si někdo nemyslel něco jiného) a tam to teprve člověk vidí, jak je to vrtkavé. Ani nevíš a jsi tam. Nemám problémy s připoutáváním se, to jsem si zvykl už dávno a teď se bez pásu cítím blbě. A i těch 50 se dá jezdit. Jediné z čeho mám strach je to, jak budou cajti konfliktní vůči úpravám na autě. nemám tam nic moc, ale třeba kola nevím nevím.....
Obrázek
Taky jsem to zkoušel, ale je to k zbláznění... Těch 50 je neskutečně pomalá rychlost... Třeba brtu na vesnici mezi baráky je to v pohodě, ale když je někde hlavní cesta , nejlépe čtyřproud přez obec, tak těch 50 se ti zdá, jako bys stál... Myslím, že dosavadní postihy byly adekvátní. Teď tyhle blbosti přidělají řídičům akorát vrásky na čele... :cry:
Nafta & benzín

Aladin
Příspěvky: 5079
Registrován: 11 úno 2005 18:52
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od Aladin »

tak to brzy budeš vypadat jako děda :D
Rapid 130 --> 110r --> Favorit --> 1000MB --> E34 525iA --> Swišť GTi MK III (125,8dB :lol:) --> Golf 1.9 GTI TDI 20 jahre
felďoška 1,3 combi ethanol - prodáno, Astra caravan 1,7 Dti - prodáno, Passat variant AFN
https://www.facebook.com/RadimRemiasFoto

Uživatelský avatar
djchrpa
Příspěvky: 1252
Registrován: 28 bře 2006 20:47
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od djchrpa »

Aladin píše:tak to brzy budeš vypadat jako děda :D
:D :D :D to´s vystihl :wink: :lol:
Nafta & benzín

Uživatelský avatar
creams
Příspěvky: 642
Registrován: 23 čer 2006 10:34
Bydliště: Něco mezi Ostravou a Opavou
Kontaktovat uživatele:

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od creams »

No prostě ať jezdi kdo chce jak chce... má jen svých 12bodu a musí o ně bojovat! Ještě dva týdny a začne doopravdy to z čeho všichni mají strach ! Možna to bude moc kruté možná né ! Vše máme ve svých rukou ! A hold za upravu auta člověk bude trpět ! Ale vydržet jezdit podle předpisu se dá ! Prostě jen někdy čumět i na tachometr a né jen pořád před sebe a jo jedu... !!! Jen tak pro zajimavost zkoušeli jste někde brzdit doplna z 50 a nebo ze 70 trošku rozdil a pak si může i člověk uvědomit, že to není moc sranda jak to vypada zevnitř auta !
Pug 306 cleaning
HTTP://INFINITYCARS.CZ

http://opravy-autochladicu.cz/ a svařování hliníku
Profesionální péče o vozidla
www.detailing.cz
www.cleaned.cz

Aladin
Příspěvky: 5079
Registrován: 11 úno 2005 18:52
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: PROVOCATION CLUB OSTRAVA

Příspěvek od Aladin »

creams píše:No prostě ať jezdi kdo chce jak chce... má jen svých 12bodu a musí o ně bojovat! Ještě dva týdny a začne doopravdy to z čeho všichni mají strach ! Možna to bude moc kruté možná né ! Vše máme ve svých rukou ! A hold za upravu auta člověk bude trpět ! Ale vydržet jezdit podle předpisu se dá ! Prostě jen někdy čumět i na tachometr a né jen pořád před sebe a jo jedu... !!! Jen tak pro zajimavost zkoušeli jste někde brzdit doplna z 50 a nebo ze 70 trošku rozdil a pak si může i člověk uvědomit, že to není moc sranda jak to vypada zevnitř auta !
velmi dobře a pravdivě řečeno 8)
Rapid 130 --> 110r --> Favorit --> 1000MB --> E34 525iA --> Swišť GTi MK III (125,8dB :lol:) --> Golf 1.9 GTI TDI 20 jahre
felďoška 1,3 combi ethanol - prodáno, Astra caravan 1,7 Dti - prodáno, Passat variant AFN
https://www.facebook.com/RadimRemiasFoto

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

ArnieGT píše:linka na Methany?..myslím že není potřeba kdo chce si je najde a vzdávat ?... vždyť je to NEJ klub který dělá něco pro své členy a kvalitně,... 8)
vzpomínáme..... :alien:

Aladin
Příspěvky: 5079
Registrován: 11 úno 2005 18:52
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aladin »

Freeman_TKOZ píše:
ArnieGT píše:linka na Methany?..myslím že není potřeba kdo chce si je najde a vzdávat ?... vždyť je to NEJ klub který dělá něco pro své členy a kvalitně,... 8)
vzpomínáme..... :alien:
:lol: upřímné, ale pravivé
Rapid 130 --> 110r --> Favorit --> 1000MB --> E34 525iA --> Swišť GTi MK III (125,8dB :lol:) --> Golf 1.9 GTI TDI 20 jahre
felďoška 1,3 combi ethanol - prodáno, Astra caravan 1,7 Dti - prodáno, Passat variant AFN
https://www.facebook.com/RadimRemiasFoto

Odpovědět

Zpět na „Ostrava“