VT erko odmena

Tuningové úpravy na PC.
Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

VT S110R

Příspěvek od blafuzo »

sakra,ja furt co mi na erku schazi a ona spz +zrcatka a to mam stk :lol:

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ozzy_Vita »

S tím předkem nevím... Určo bych to nějak prodloužil níže. Nemusí to být zrovna takhle. Přihodil jsem zrcátka a odjebal ty blinkry na boku..
Záčíná se mi to auto líbit... :lol:

Obrázek
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: VT S110R

Příspěvek od mr.modena »

blafuzo píše::nono: nevim co je na tom originale pekneho ,?
protože proto :lol:

http://www.czechferrari.cz/zip/0P8192674.jpg

já jsem s ním a v něm strávil celý život (25 let) a mám ho dokonale pod kůží, je to člen rodiny, nikdy bych do něj nemohl říznout, bolelo by mě to


blafuzo píše: a nechapu proc mi zamykaji tema a stejne jde
já jsem ti snad nic nezamkl :wink:
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blafuzo »

8) i me se zacina libit skuz ty predni pul narazniky hodit do chromu i s tou listou na kapote na tom chromu asi neco bude . dal bych ti pusu ale si chlap!!! :) :D :D

Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: VT S110R

Příspěvek od blafuzo »

mr.modena píše:
blafuzo píše::nono: nevim co je na tom originale pekneho ,?
protože proto :lol:

http://www.czechferrari.cz/zip/0P8192674.jpg

já jsem s ním a v něm strávil celý život (25 let) a mám ho dokonale pod kůží, je to člen rodiny, nikdy bych do něj nemohl říznout, bolelo by mě to


blafuzo píše: a nechapu proc mi zamykaji tema a stejne jde
já jsem ti snad nic nezamkl :wink:
a ten malej klicek je tam naco???? jestli se teda muzu zeptat . mazu pracovat tak zas az vecer a bud v pohode chlape

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Re: VT S110R

Příspěvek od GReddy »

blafuzo píše::nono: nevim co je na tom originale pekneho ,? kdyz to porovnam tak se smeju. Tiše ale aby tu nekdo nepraskl vzteky a nechapu proc mi zamykaji tema a stejne jde
ach boze :D nechtel sem do toho zasahovat pac je to kazdyho vec ale napsat tohle.....ja nevim co je na ty tvy splacanine peknyho je to nevkusnej hnus :wink: erko je krasny..v puvodnim stavu...jeste nam rikej ze ten tvuj hnus je hezci nez legendarni Rko pro me asi jeden z poslednich cistokrevnych "sportaku" od znacky skoda..polej se ledovou vodou nez neco takovyho napises ;)

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ozzy_Vita »

Svatá pravda.. Klasika je klasika. Erko je myslím i jedíné auto z prokukce ještě totalitní Škody, kterému sluší to, jak vyjelo z fabriky.

Další, všem jistě tak známý kousek. Ten si podle mě ale tu identitu trošku zachoval.



Obrázek
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

VT S110R

Příspěvek od blafuzo »

:nono: nene ,kdo do me zacal sit prvni ? je strasne jednoduche nekoho urazet e hanit jeho praci tak nedelej co se tobe nelibi !!!!!! stacila jedna fotka originalu a uz se zas vezete dejte si sakra pokoj ,a nohy pod stul . dik za pochopeni :lol: to jake mam auto je jenom moje vec . nekdo ma to a ten zas ono vsichni dohromady mame moc.............. :D :D :D :D

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

hodil bych sem teda novější fotku, pokud vím tak má teď flip flop ne?
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

v

Příspěvek od blafuzo »

toitoi píše:hodil bych sem teda novější fotku, pokud vím tak má teď flip flop ne?
:D cus chlape perou tu do me hlava nehlava ale ja sem na takove akce pripraven s tim flip flop mas pravdu

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: v

Příspěvek od Jardafox »

blafuzo píše:
toitoi píše:hodil bych sem teda novější fotku, pokud vím tak má teď flip flop ne?
:D cus chlape perou tu do me hlava nehlava ale ja sem na takove akce pripraven s tim flip flop mas pravdu
:lol: :lol:
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

spyker
Moderátor
Příspěvky: 1125
Registrován: 24 dub 2006 16:01
Bydliště: Bílina

Re: VT S110R

Příspěvek od spyker »

mr.modena píše:
blafuzo píše::nono: nevim co je na tom originale pekneho ,?
protože proto :lol:

http://www.czechferrari.cz/zip/0P8192674.jpg

já jsem s ním a v něm strávil celý život (25 let) a mám ho dokonale pod kůží, je to člen rodiny, nikdy bych do něj nemohl říznout, bolelo by mě to
to čumím pěkný erko 8)
jinak by mě zajímala jak by jsi tam chtěl dát přední světla z micry??

Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

vt110R

Příspěvek od blafuzo »

:roll: no samo ze to musim rozrezat ale s tim uz sem smirenej tech uprav bude vic a flexy se nebojim 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
boy ms
Příspěvky: 170
Registrován: 01 črc 2004 21:15
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boy ms »

Souhlasim s tebou Jardo (pane Modeno) 8)
Hlavně žeru styl těch kol.....
Já mam zase dokonale pod kůží G1ičku.....na styling jedině chrom, snížení, pěkný retro čtrnácky.....a z auta je skvost....řekl bych že to platí i o Erku....(nebo pak jedině bodykit ze ,,stotřicítky", ale ten už je lehce ohranej...)

Styling není o tom, předělat auto na něco jiného, ale na něco ještě lepšího, než je originál, ale hlavně aby to stále bylo ono (to hlavně platí u starších aut) :wink: 8)

Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

VT S110R

Příspěvek od blafuzo »

tady mam jedno mini skusite ten naraznik z chladicovou mrizkou v kapote hodit na me ero? viz odkaz
Přílohy
mini.JPG
mini.JPG (64.62 KiB) Zobrazeno 8331 x

Wilda

Příspěvek od Wilda »

2blafuzo: Je to vec nazoru ale musim souhlasit modenou to erko je proste pekny tak jak vyjelo z linky nerikam treba pekny kola a sp.podvozek ale tvoje erko se mi nelibi, hlavne to neber to jako urazku :wink:

Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

vt

Příspěvek od blafuzo »

boy ms píše:Souhlasim s tebou Jardo (pane Modeno) 8)
Hlavně žeru styl těch kol.....
Já mam zase dokonale pod kůží G1ičku.....na styling jedině chrom, snížení, pěkný retro čtrnácky.....a z auta je skvost....řekl bych že to platí i o Erku....(nebo pak jedině bodykit ze ,,stotřicítky", ale ten už je lehce ohranej...)

Styling není o tom, předělat auto na něco jiného, ale na něco ještě lepšího, než je originál, ale hlavně aby to stále bylo ono (to hlavně platí u starších aut) :wink: 8)
clovece so to tu pises dva nazory najednou!!!! styling neni o tom.......... ale v podstate souhlasis s jardou . precti si to jeste jednou a rozmysli co se ti libi origo nebo styling? :lol: :lol: :lol: a kola jeste neresim pude tam hydraulika vyresim je pak :lol: :lol:

Uživatelský avatar
boy ms
Příspěvky: 170
Registrován: 01 črc 2004 21:15
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boy ms »

Nepíšu tu dva názory....líbí se mi Erko v sérii a nebo vkusně upravené....
Ale promiň, to tvoje se mi opravdu nelíbí :(

Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blafuzo »

toto je obzvlaste pro moderatory teto sekce :lol: zdravim vsechny VT tunery.prosim o komletni VT meho erose delam uz ho 10let a rad bych ho dodelal podle vas, tim myslim zrearizoval vas VT skuste se podilet na tomto dilku odmena fin.samozrejmosti! mam i takove male typy ktere dou zrealizovat napr.predni svetla z nisanu micra zadni z alfy prahy mam uz vyrobene ale nejsou v laku .predni naraznik vubec nevim to bych nechal radeji na vas no proste to zkuste nejak udelat ale pamatujte na to ze to bude realita tak do toho chlapy diky Blafuzo vice fotek mailem blafuzo@seznam .cz nahled na foto nize doufam ze to bude masakr ,,,,,,,,,

Alesek_X
Příspěvky: 80
Registrován: 30 lis 2005 16:32
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alesek_X »

Chvilka práce, takže prosíím schovívavost :)
Přílohy
g649.jpg
g649.jpg (121.99 KiB) Zobrazeno 8468 x
Malá 106, co má lvíčka ve znaku.

Peugeot 106 1.0 33Kw - Smutně kouká na Jejího nástupce.

Peugeot 106 XS 1,6 8V 65Kw - Utěšuje a hlídá malé lvíče.

Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blafuzo »

no vida ty svetla docala gut i kola ale ta cerna berva nevim moc mi to tam nesedi ,skusil bych i nejakej spoiler treba mini nebo subaru na tom se mi libi ty mlhovky ale jinak na tu chvilku jak pises je to super !! dikes a skus jeste neco 8) 8) 8)

Alesek_X
Příspěvky: 80
Registrován: 30 lis 2005 16:32
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alesek_X »

blafuzo píše:no vida ty svetla docala gut i kola ale ta cerna berva nevim moc mi to tam nesedi ,skusil bych i nejakej spoiler treba mini nebo subaru na tom se mi libi ty mlhovky ale jinak na tu chvilku jak pises je to super !! dikes a skus jeste neco 8) 8) 8)
Oukej, hnedka jak bude čásek, a ten si udělám, tak zase něco splodííím :)
Malá 106, co má lvíčka ve znaku.

Peugeot 106 1.0 33Kw - Smutně kouká na Jejího nástupce.

Peugeot 106 XS 1,6 8V 65Kw - Utěšuje a hlídá malé lvíče.

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Příspěvek od máca »

neumim delat VT ale dopredu bych dal jen predni spoiler co se delal na 130rs a zadnej naraznik, proste to zahladit dolhromady s prednim celem a predni lemy z toho postupne vystupovaly, aby tam nebyl takovej shod jako ted

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Příspěvek od máca »


Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blafuzo »

8) dobry nazor taky skusim neco 8) 8)

Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blafuzo »

a co todle ? :) :)
Přílohy
rampa.gif
rampa.gif (7.97 KiB) Zobrazeno 8405 x

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Příspěvek od máca »

to NE to z toho udelas takovy rellycko a to tohle auto urcite neni :( spis bych sel cestou celkovyho uhlazeni a zadnych ostrych hran jen to zakulacovat, co tam nejak napachat zadek z 1000? neco jako styl americkej 60 let a tech ploutvi? neco jako1000 coupe? predek uz tam je 8)

Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blafuzo »

máca píše:to NE to z toho udelas takovy rellycko a to tohle auto urcite neni :( spis bych sel cestou celkovyho uhlazeni a zadnych ostrych hran jen to zakulacovat, co tam nejak napachat zadek z 1000? neco jako styl americkej 60 let a tech ploutvi? neco jako1000 coupe? predek uz tam je 8)
:lol: :lol: no asi si se nedocetl 130koniku tam bude uz za par dni .. stim zadkem z litru nevim nevim ne ze bych to nezvlad ,to je pro me malickost ale spis si to nedovedu predstavit ,, musel bych to videt aspon na hrubo jinej napad tam nemas skus neco...... nebude tam ani ta hrana co je na boku 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Příspěvek od máca »

a co zkusit nejk tu prdel protahnout jeste do zadu a pokracovat v ty linii zadniho skla a skoncit tesne nad naraznikem a tam hodit jrn tu zadni svetla z alfy? neco jako ma porsche 911 snad si me pochopiljak to myslim a pak to zakoncit kridlem ala 911 turbo

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Příspěvek od máca »

neco pro predstavu jak to jde vymyslet http://www.2md-tuning-klub.com/zrazy/20 ... 76.jpg.htm a jeste ten zadek http://www.2md-tuning-klub.com/zrazy/20 ... 77.jpg.htm zkus nejak vymyslet i tan predek, trochu protahnout a mame tu cesky porsche! a na ostatni ser, at si pomlouvaj, sami urcite zvladli prd ale ty ses nebal se do takovy prace vubec ustit, za to mas muj obdiv! 8)

Odpovědět

Zpět na „Virtual Tuning - VT“