Jak na svody 4-1 u CRX...

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

MattiK píše:no jak se to vezme tri, dalo by se rict ze je jich tam pet :o) ale zalezi na tom jak to pocitas :o)
Tohle mi rekli chlapi v dilne kde to objednavam... :idea: I kdyby jich bylo 1536848 tak je to jedno, hlavne ze to pojede... :lol:
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
MattiK
Příspěvky: 192
Registrován: 07 lis 2004 00:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MattiK »

jako da se rict ze sou tri :o))) ale oni sou tam spis tri drazky ale to je putna hlavne si objednej origo z hondy

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

MattiK píše:jako da se rict ze sou tri :o))) ale oni sou tam spis tri drazky ale to je putna hlavne si objednej origo z hondy
No pokud to pujde od NIPPARTS tak seru na celou Hondu. :wink: Davat jim za zkurveny tesneni pod hlavu 2500,- bez dane tak to si radsi koupim dve do zalohy. :?:
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
MattiK
Příspěvky: 192
Registrován: 07 lis 2004 00:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MattiK »

jak myslis

Uživatelský avatar
Krosmen
Příspěvky: 1811
Registrován: 07 srp 2004 16:23
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krosmen »

puma mi taky začoudí při zmněně časování ventilů ve 4500 a olej nežere,je to tim,že nemám katík ani jinej tlumič...Předtim mi to nedělalo myslim s vejfuckem....
krosmen motorsport .....
specializovaný servis japonsko a itálie......

Uživatelský avatar
MattiK
Příspěvky: 192
Registrován: 07 lis 2004 00:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MattiK »

jenze mu to coudne az v 7mi tisicich, aspon myslim ze tak nejak to psal

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

MattiK píše:jenze mu to coudne az v 7mi tisicich, aspon myslim ze tak nejak to psal
Dela to hlavne kdyz treba jedes na 5ku dejme tomu 160... pustis plyn a klesa to treba na 80km/h... V tu chvili kdyz slapnes na plyn tak se vyvali ten dym... A po sekunde zase nic... Podle me bud gufera ventilu bo stiraci krouzky... No vymenim radsi znovu oboje at je jistota a na smes si dovalim nakej "meric"... :(
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
MattiK
Příspěvky: 192
Registrován: 07 lis 2004 00:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MattiK »

hele proc zrovna NIPPARTS me to neprijde jako nejaka pecka, kdyz sem videl jaky delaji olejovy filtry tak me ta znacka moc nepresvedcila

Uživatelský avatar
MattiK
Příspěvky: 192
Registrován: 07 lis 2004 00:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MattiK »

???

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Dotaz: když dáš místo té vzpěry (nápravnice to není!) tu trubku, jak to chceš vyřešit s těmi tyčkami co drží spodní ramena?????

Jinak jseš docela odvážnej s tou vzpěrou!!! takhle ji vyříznout a totálně zrušit pevnost..hmmm neim no. Jinak mám tam daný taky 4-1 ale mam je dělaný podle těch co tam máš, akorát spodek je právě kvůli vzpěře posunut blíže k motoru. Jink od země je mám o něco výš ale taky žádná sláva ...ale 5 to je už dost na ty naše silnice

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dynomax »

jinak ty svody jsou od nas, a je pravda, ze origo 4-1 se moc nedelaji a navic pokud vim tak Zemi ma celkem dooost snizene auto :lol:
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

Anonymous píše:Dotaz: když dáš místo té vzpěry (nápravnice to není!) tu trubku, jak to chceš vyřešit s těmi tyčkami co drží spodní ramena?????

Jinak jseš docela odvážnej s tou vzpěrou!!! takhle ji vyříznout a totálně zrušit pevnost..hmmm neim no. Jinak mám tam daný taky 4-1 ale mam je dělaný podle těch co tam máš, akorát spodek je právě kvůli vzpěře posunut blíže k motoru. Jink od země je mám o něco výš ale taky žádná sláva ...ale 5 to je už dost na ty naše silnice
Ty tycky se daj vyresit to neni problem. :D Jinak s pevnosti se nic nezmenilo... Auto jezdi do zatacek stejne jako predtim takze tak. :D Takhle se to spravne resi, ale sezen to v CR... :roll: Mozna jsem to sem uz daval...
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

...já bych tomu moc nevěřil...taková nic moc trubka. Vem si jaký obrovský síly působí ti působí při brždění a rozjezdu! a to vše je přenášeno přes tu výztuhu! proto to je takový hovado - jinak by tam dali asi taky jen takovou trubku....tod jen muj názor.

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

Anonymous píše:...já bych tomu moc nevěřil...taková nic moc trubka. Vem si jaký obrovský síly působí ti působí při brždění a rozjezdu! a to vše je přenášeno přes tu výztuhu! proto to je takový hovado - jinak by tam dali asi taky jen takovou trubku....tod jen muj názor.
Jedina sila co na to mozna pusobi je krut. Novejsi Civicy tuhle sracku dole vubec nemaj a maji jen horni rozperu mezi tlumici... Jinak tohle neni zadnej kus zeleza, ale profilovanej plech... Vazi to snad 10kg. :D
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Zemi píše:
Anonymous píše:...já bych tomu moc nevěřil...taková nic moc trubka. Vem si jaký obrovský síly působí ti působí při brždění a rozjezdu! a to vše je přenášeno přes tu výztuhu! proto to je takový hovado - jinak by tam dali asi taky jen takovou trubku....tod jen muj názor.
Jedina sila co na to mozna pusobi je krut. Novejsi Civicy tuhle sracku dole vubec nemaj a maji jen horni rozperu mezi tlumici... Jinak tohle neni zadnej kus zeleza, ale profilovanej plech... Vazi to snad 10kg. :D
No nějaké kroucení nosníků kastle to zachytí, i když v předu je ještě další výztuha. Spíš jde o to že jsou na tu vzpěru co jsi "upravil" uchyceny ty tyče které drží směr spodních ramen nápravy a přes které je přenášena síla při brždění a rozjezdu. Vlastně ještě drží taky částečně motor :wink: Jinak ta trubka co je na fotce je možná řešení i když co se týče pevnosti /ohyb/ je oproti té orig. vzpěře úplně někde jinde.

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“