E21

Moderátor: T-O-M

Odpovědět
Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Pokračuji v česání auta,momentálně jsem se zaměřil na motorový prostor,potřebuje nutně poladit,začalo to rezatět a stejně je třeba se dostat k hadicím do a ze stříkačky a trubkám brzdového válce... Takže trošku techniky aneb nahatý M10 z levé strany... :lol: :lol: :lol: :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

radio.shift3r
Příspěvky: 9
Registrován: 25 kvě 2007 19:43
Bydliště: zr

Příspěvek od radio.shift3r »

Ty jo, tak to je mazec. Jak jsi mi na večer poslal ten link, tak až teď sem skončil se čtením. Fakt valim bulvy :shock: . Jako všechna čest! Ty jo, měl bych hodně dotazů, ale prozatím se chci zeptat, jak jsi například dělal ty nádrže? Obrousil, odrezil a co jsi na ně pak stříkl? Dával jsi pod tu barvu i nějakej základ? Taky sem je měl venku, ale ty byly po smrti(mám i fotky), ale naštěstí se v tý době zrovna naskytla nabídka, tak sem sehnal v hodně dobrym stavu a ty nepotřebovaly moc opravit. Díkys a fakt seš frajer 8)

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

radio.shift3r píše:Ty jo, tak to je mazec. Jak jsi mi na večer poslal ten link, tak až teď sem skončil se čtením. Fakt valim bulvy :shock: . Jako všechna čest! Ty jo, měl bych hodně dotazů, ale prozatím se chci zeptat, jak jsi například dělal ty nádrže? Obrousil, odrezil a co jsi na ně pak stříkl? Dával jsi pod tu barvu i nějakej základ? Taky sem je měl venku, ale ty byly po smrti(mám i fotky), ale naštěstí se v tý době zrovna naskytla nabídka, tak sem sehnal v hodně dobrym stavu a ty nepotřebovaly moc opravit. Díkys a fakt seš frajer 8)
Jejda,děkujuuuu.... 8) :lol: :) Nádrže? Noooo,sundal,rozdělal - je teda fakt že šrouby a spony kaput a pak jsem je nahrubo odrbal odstraňovačem barvy (ocelový ostrý čtvereček na rukojeti),kde to nešlo tak jsem to jemně oťukal kladívkem a doloupal dlátkem. Pak jsem to vzal ocelákem,potom mosazným kartáčem a pak jsem to komplet natřel bezoplachovým odrezovačem. Ten jsem nechal den být aby to pěkně zešedlo a zaschlo a pak to natřel štětkou - chtěl jsem dosáhnout tlusté vrstvy - 2x barvou na kamna od firmy Düfa. Je skvělá,výborně kryje a třeba na kamnech doma ji máme už dobře 8 let bez jakékoli změny. Je až neuvěřitelně odolná,jde o jakýsi epoxyd,odolává úderu,teplotě,chemii a asi i dalším elementům,škoda že není černá,ale kdo se dívá pod auto že? :lol: Myslím že přežije celé auto. 8) Volil jsem barvu na kamna i na nápravnici hlavně proto,že okolo nádrže a nápravnice jde výfuk takže je tam i vyšší teplota. Až dodrbu spodek tak půjde pod bitumen taky. Mám ji dost na celé auto. 8) Chtěl jsem ti dát link na tu barvu ale nenašel jsem ji nikde v shopech. :ja_nic:
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

radio.shift3r
Příspěvky: 9
Registrován: 25 kvě 2007 19:43
Bydliště: zr

Příspěvek od radio.shift3r »

ty jo, takže barva na kamna, jo? To sem ještě nezkoušel, ale určitě to bude kvalita. No já na to prdl dvě vrstvy základu a pak dvě vrstvy vrchní barvy ze spreje- byly tam jen orezlý flíčky, tak nevím no. Sem zvědavej, jak to bude za nějakej pátek vypadat. Ale tu barvu si zkusím taky sehnat a vzkoušet. Základovku používám od známýho z podniku :?: a ta je teda osvědčená. Jo a ještě k těm výklopnejm oknům- v kastli jsi na to teda měl jakoby přípravu, jo? Mě kdosi strašil, že je to děsná pakárna tam přidělávat ten držák toho pantu nebo jak bych to nazval.....prostě ten ancábl, kterej přijde zevnitř na zadní šikmej sloupek. Tak proto sem nad nimi dávno zanevřel, ale teď je tu určitá naděje :D

radio.shift3r
Příspěvky: 9
Registrován: 25 kvě 2007 19:43
Bydliště: zr

Příspěvek od radio.shift3r »

ješkovi voči, já teďka študoval ty tvoje fotky pořádně a uvědomil sem si, že sem se před chvilku ptal na volovinu :roll: . Už jsi to tam popisoval, tak sem si to znova pořádně přečetl, takže teď budu doufat, že to tam mám taky :pray: ...

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Bylo to pro mě nejlepší řešení,byla už doma a vyzkoušená. :lol: Ale jestli bych si mohl vybrat barvu na spodek... byla by to bílá kterou používaj silničáři na značení (přechody apod.),vem si kolik aut po tom denně přejede,kolikrát na tom brzděj a barva drží a drží. Solí se,uklízí sníh lopatama a drží... to by bylo... 8) :lol:

Okna jsou v pohodě,vysadíš původní (zevnitř šroubovákem ohýbáš gumu za plech rámu okna,stačí uvolnit spodek a u B sloupku a pak to vyhnout opatrně ven a vytáhnout),nejdřív teda dole sundat chrom lištu,stačí podebrat a zapáčit,jde sama. No a na B slouku jsou takové plechové oválky,ty odsekneš,držej jen uprostřed bodováním. Pak zevnitř na B sloupku nahmatáš v místech těch oválků pod koženkou oválné otvory,jeden je pod stropem a druhej pod pásem,nařízneš koženku - klidně i na víc místech tak,aby ses dostal do slouku s držákama pantů oken. Uvnitř sloupku jsou na to držáky,takové U. Do nich dáš držáky pantů maticí k sobě a dolů - tohle je jediná pakárna co na tom je. Pak odehneš koženku na C sloupku a najdeš na tom molitanu pod tím nařízlý obdélník. Ten oškrábeš nebo odlepíš a pod tím jsou díry. Do nich navlečeš takové ty U plíšky se závitem na šroub - někde to je na fotkách vidět. Dáš koženku zpět a prstem si na ní najdeš ty plíšky a jak mají dírku na šroub tak to tam propíchneš třeba křížákem. Nandáš na rám okna gumu (pozor,je menší) tak,aby ti kolem ní zůstal vidět trochu ten rám. Tím si dopneš i čalounění a pak stačí už jen usadit okno. Zasuneš panty do oválků v B sloupku tak,aby ti šrouby na držáčcích zalezly do U profilu pantu a utáhneš matice. Ale není nutno dotahovat,budeš potřebovat to okno seřídit. Povolíš křížový šroub na skle aby se dalo hýbat se zavíráním ve svislém směru a v jakoby otevřené poloze závory ji přišroubuješ do C sloupku. Opět nedotahovat na bejka. Opatrně zkusíš okno zavřít a otevřít,pak dotáhneš křížák na skle. Otevřené okno narazíš co nejvíc na B sloupek aby těsnilo a dotáhneš panty. Zkusíš otevřít a zavřít,pokud by někde nesedělo,povolíš panty a někde ho přizvedneš a pak dotáhneš. No a dotáhneš šrouby na C sloupku,nacvakáš krytky,do B sloupku dáš záslepky na rozříznutou koženku a hotofka. ALE - nemáš pod oknem lištu. Já taky ne. Je to pakárna,ale na tohle alespoň u mě nikdo nemyslel a tak mi lišty padaj. Údajně tam jsou na ně ale připraveny držáky taky. Mno a je to. Popis dlouhej,ale víc než hodina práce to není. 8) A hlavní je luxus kterej poskytujou,neznám nic horšího než dělat ve vedru uvnitř vzadu s pražícím sluncem přes sklo. Takhle to aspoň trochu větrá. 8) Heh. Pamatuj pak i na zkoušku těsnosti,mě okna obstála,bohužel mi tam ale teče střechou no. :twisted: :roll: Proto tam ještě nejsou koberce ani sedadla i když jsem tam skončil.
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

radio.shift3r
Příspěvky: 9
Registrován: 25 kvě 2007 19:43
Bydliště: zr

Příspěvek od radio.shift3r »

ty jo, tak dík moc! Super návod, pak si ho budu asi muset vytisknout :D . Jinak tu barvu na silnice by jsi dal na podlahu i ramena a nápravy? A pod ni, na celou podlahu dát asi ještě normálně gumoasfalt, ne? Chtělo by to ozkoušet. Jo a ještě k tý liště. Vona totiž tam ludra nejde dát, ikdyž ju sundáš z normálního okna. To okno, že prej musí ven a až když máš volný těsnění, tak že se do něj nějak zašune, či zacvikne.
A ještě něco: už jsi teda eliminoval přeně místa, kterýma se ti do auta dostává voda?

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Teklo mi tam střechou za šíbrem uprostřed - nevím teda jak je to možné ale tam docela dost. Už neteče. Pak hodně u řidiče gumou pod předním oknem pod kapotou jak tou gumou prochází kabelový svazek a lanko na otevírání kapoty. Tu jsem zaplácnul silikonem a je tam absolutní sucho. Teď mi teče u spolujezdce,bohužel nevím kudy. Voda se drží na prahu,uprostřed podlahy a v rohu pod předním oknem. Na prahu bych to viděl že teče gumou kolem rámu okna na dveřích. Ale jinudy... fakt nevím,mám mokrej strop ale šíbr je z kopce a je to nad ním. :?
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Tu barvu bych dal pod gumoasfalt,pořádně to odrezit a napatlat bílou a bylo by to svatý. 8) Lišta je u normálního okna daná na gumě (těsnění) ale tady u těch je pod oknem na kastli. Ale jak to netuším,tak je tam nemám.
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

radio.shift3r
Příspěvky: 9
Registrován: 25 kvě 2007 19:43
Bydliště: zr

Příspěvek od radio.shift3r »

No ty jo, tak s tou vodou, to je pěknej problém. Houby pěknej, dost na prd! A jak máš těsnící gumu okolo šíbru, tak nejní hotová? Jako styřelá a tak. Já teda toto neřešim, panč šíbr nemám. Co vím ale s jistotou, tak je to, že mi teče do kufru. Tobě ne? Mám tam roztrhaný těsnění, ale asi to tam jde hlavně přes zadní světla. Mám tam vyhnilý 2 malý dirky na každý straně a tak tudy. Ale tu gumu musím stejně sehnat.

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Kufr to je klasika,ten ani neřeším. :lol: Taky gumou. Ale tu neseženeš,maximálně to zkus u BMW ale bude to problém stejně jako třeba guma kolem okna nebo jakékoli hadice. :( A když jsem slyšel že druhovýroba guma kolem okna je dražší než okno tak nevím jak jiný lidi,ale já hodlám recyklovat starou. :lol: U šíbru nemá kudy téct,každopádně ta guma okolo něj je kaput,ale pod ní jsou "okapy" svedený do hadic. Prostě je to nelogický. Už jsem i uvažoval že ho nechám zavařit a bude. :roll:
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

radio.shift3r
Příspěvky: 9
Registrován: 25 kvě 2007 19:43
Bydliště: zr

Příspěvek od radio.shift3r »

no jo, už sem o dostupnosti těch těsnění a gum slyšel, myslel sem spíš sehnat nějaký zachovalý použitý. Tak kudy ti tam teče, tak to je fakt záhada. Ještě mě napadá, jestli nejsou nějaký bolesti pod gumou čelního skla. Mohla by tam bejt vyrezlá třeba dírka a od toho zbubřelý těsnění, který by už v tom místě netěsnilo. Ale kdo ví :?

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

Nazdar dědku, taky ti gratuluju k narozeninám a něco přihodim

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Jůůůůůůůůůůůůůůůů,děkuju Tome,jsou nádhernýýý! 8) :lol: Doufám že přes všechny potíže i tu svoji takhle dokončím. Normálně se proti mě spikla příroda moudrá květena... :oops: Žralok zarostlej trávou,tráva obalená klíšťaty,vedle dvě hnízda sršní pod střechou u kůlny,v kůlně vosy,vedle auta díra čmeláků.... Docela je o strach tam jen projít natož něco dělat. :cry: A tak se věnuju pětce no. :lol:
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

tom28
Příspěvky: 665
Registrován: 17 pro 2006 13:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom28 »


Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

tom28 píše:už jsi to viděl?

http://www.ukazto.com/?img=pickup-mmk1.jpg
Tak to se Baurům nedělá.... :( Ale rozhodně to vypadá zajímavě. :lol: :lol: 8)
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

chico
Příspěvky: 533
Registrován: 05 dub 2006 14:01
Bydliště: ...

Re: E21

Příspěvek od chico »

všechna čest chlape obdivuju v jakych podminkach to auto delas ja bych na to fakt nemel ani nervy ani nic jineho pan buh zaplat za garaz kterou mohu obyvati...tesim se az zas pokrocis ctu to tu jednim dechem

tom28
Příspěvky: 665
Registrován: 17 pro 2006 13:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom28 »

He He ty kola co jsou na ty zelenožlutý e21 mám taky 8)

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Chico: Děkuju moc,těší mě to. 8)

Jinak jsou práce na E21 již měsíc zastaveny z důvodu nesnesitelných podmínek (sršně,vosy,čmeláci,včely,komáři,mouchy,vedra),v současné chvíli bojuju s větrnými mlýny (vosy si udělaly pod kapotou hnízdo,nic hezkýho) :twisted: Vážně začínám uvažovat o odvozu do šrotu,ale jediné co mi brání je pohled na to auto,i když je to proti E34 vyskákaná koza,je asi tak 10x hezčí. :slina:
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Dneska jsem viděl u nás na ulici snad prvně E21,to byla událost. Jdu a říkám mladý: Ty vole trojka žralok,to se nevidí. A hned jsem ji vyfotil. Mám pocit že to je bývalá reznikova z E30.cz,mno to eště asi nebyla buchlá,no ale není to nádhernej pohled? Normálně jsem to očumoval jako bych to viděl prvně a mladá taky. Sice jsem jí říkal že by měla spíš okukovat tu moji ale to prý není ono,není už prý křivá. :lol: :lol:

Obrázek
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Tak jsem se rozhodl že trochu oživím tento topic,na autě sice nedělám - gangréna bérce po pádu E34 na nohy - ale stejně mám novinku a to smutnou. E21 bude muset jít pryč. Majitel domu a pozemku na kterém to mám mi dnes naznačil že by to chtělo do zimy nějak rozumně zlikvidovat. Tak mám teď dilema co s tím. Dělat na to nemůžu protože sotva lezu,v prosinci mi končí deponace a navíc nemám hotovo ještě ani způlky to nejnutnější abych mohl alespoň nasadit kola a hodit to někam jinam. :? :? :? Takže i když je pan majitel hodně uznalej a slušnej člověk,přijít to samozřejmě muselo a i když se zatím nic neděje,je pomalu čas začít přemýšlet co dál. Chjo co já bych dal za garáž. :roll:
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Takže s novým rokem jsem se přiměl k drobnému oživení topicu... Teda lépe řečeno mě na to přivedl Máca se svým dotazem na zdravotní stav toho mého dědečka. Musím uznat že jsem ho delší dobu zanedbával a v podstatě se loni veškeré práce omezily na přípravu na zimu. Předpokládal jsem že bude drsná,no nestálo to za řeč takže je autí v podstatě ve stejném stavu v jakém jsem ho zanechal. Trochu vody uvnitř,malinko více fleků na kastli a natřenej spodek,to je asi vše čím bych shrnul novinky. Podařilo se mi sehnat taky servisní manuál na E21 což teda myslím je hodně velká rarita a i když je v ruštině tak obrázků je tam dost a dost takže se mi již nemůže stát že bych si nevzpomněl jak co bylo když jsem to před dvěma lety sundával. Taky už mám doma toho němce co mi pořád schovává věci... :lol: Takže pár dnešních fotek,nejsou nic moc,blbne mi foťák v mobilu ale upravovat je nebudu,nechám je v původní nahotě. 8)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Příspěvek od máca »

no hura!!!!!!!!!!!!! zase se do toho pust at u mas aspon letos pojizdnou karu a pres zimu si uz jen muzes hrat s detailama 8)

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Taaak. Dnes jsem konečně pokročil a povedlo se mi tam nacpat tu brzdovou trubku,pořádně jsem prošel brzdový válce,vyměnil plovák v nádobce,vyblejskal vrtuli a řemenici na vodní pumpě a natahal provizorně elektriku ke světlům - ta teda potřebuje GO resp. výměnu. Nevím kdo to dělal,ale větší prasárnu jsem neviděl. :lol: :lol: :lol: Původně dvouokáč je přebastlen na čtyřokáče a spoje jsou tak zprasený že bych to udělal líp v pěti letech. Dále jsem se pokusil auto postavit výš na trojnožky ale na tom povrchu to prostě nejde a nepůjde. :twisted: A teď pár foteček.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

Consci, myslim, že bys měl v EU zažádat o nějaký finanční grant.....když to jde na památky unesco, tak proč ne tady

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

T-O-M píše:Consci, myslim, že bys měl v EU zažádat o nějaký finanční grant.....když to jde na památky unesco, tak proč ne tady
:lol: No žejo? Jako mít víc prašulí tak už je žraloček asi hotovej. Bych se do toho asi nepouštěl a zadal si to. Ale zase je fakt že i když to trvá dlouho... to auto dokonale poznám,každý šroubek. A sám si budu zodpovídat za to jak to bude ošetřený,co kde vyměním nebo třeba zanedbám. :) Jen mám obavy aby to chytlo až k tomu dojde a budu to poprvý po těch letech dráždit. :lol: Rozhodně to pak natočím a video plácnu sem. :lol: Práce na tom je ještě strašně moc,ale čím víc kolem toho auta chodím tím víc se mi líbí. 8) Každopádně mám závazek to do jara hodit na kola takže teď budou práce pokračovat podle počasí asi rychleji. 8)
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Dnešní práce spočívala v natahání brzdové trubky dozadu,vyčištění držáků na palivové a brzdové trubičky,výměna šroubků za nerezové a rozvedení (příprava) ke kolům. Dále jsem dopasovával LP blatník aby seděla maska,trochu jsem ve volných chvílích brousil kit na zadku,vyčistil jsem pojistkovku zevnitř a přemotal izolaci hlavního svazku vedoucího z pojistkovky do interiéru. Teď mám doma troje ledvinky a z nich složím jedny finální na auto. Mám teda trochu křáplé,ale bohužel lepší nejsou. Z jedněch vezmu kov,z jedněch rámeček okolo (od 79) a z jedněch vnitřní plast (svislé mřížky) kvůli háčkům vzadu. Zítra pokud nebudu chcíplej z práce mám v plánu dorazit kabeláž na předku,usadit chladič a natřít brzdové válce a posilovač.

Dále natahám palivové trubky a pak už to bude ráz na ráz... Zrepasovaná náprava,nádrž,diferák,tlumiče,dodělat brzdy,opravit a usadit držák palivového čerpadla a filtru a vše zapojit,nalít fuel a dráááááááždit. Ostatní práce už pak budou lehčí páč auto bude +- za měsíc pojízdné takže se bude moct dojet sem či tam... 8)

Otázka zní jestli se plán povede splnit. :lol:

A teď několik fotek z dneška,snad neurazí. 8)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Konečně se podařilo sehnat 8mm měděné trubičky,krásně tvarovatelné,na tlak 20 barů,prostě nádhera. Takže brzy již žraloček bude na kolech,teď už to půjde rychle. Vyklidí se trošku kůlna a bude možno autí dráždit. Se těším jak malej. :lol: :)
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Re: E21

Příspěvek od Conscious »

Menší oživení,zatím se autí příliš nezměnilo,jen mi přibylo doma v pokoji pár dílů z motoru které se pilně leští a čistí. Přidám nějakou fotku aby bylo vidět jak to zhruba bude. :rock:
Přílohy
20012009362AAA.jpg
20012009362AAA.jpg (185.55 KiB) Zobrazeno 6013 x
22012009365AAA.jpg
22012009365AAA.jpg (184.11 KiB) Zobrazeno 6011 x
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Smithy
Příspěvky: 1881
Registrován: 11 kvě 2005 21:26

Re: E21

Příspěvek od Smithy »

to je paráda
500 0,9T

Odpovědět

Zpět na „BMW Cars“