Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Tuningová scéna v Plzni a okolí
Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

posero...radši se starej o svoje auto :lol: a o svoje věci, esli se ceš dohadovat, založ si vlastní vlákno Obrázek
fuck of signature...

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

LadyImagine: Teda vy jste se s tím gizmíkem asi dlouho hledali co? Když pomlouváte ostatním všechno, tak musítě počítat, že se to bude stávat čím dál častěji i Vám a nesmíte se potom čertit jak malý fakani :vztek: :lol:

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od posero »

LadyImagine píše:posero...radši se starej o svoje auto :lol: a o svoje věci, esli se ceš dohadovat, založ si vlastní vlákno Obrázek
moje auto je cajk 8) nemam s nim nejmenší problém tak mam čas rejpat do ostatních :rock:

a nevim odky si tady adminem aby si tady někomu říkala aby si založil vlastní vlákno :lol:
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od FubuTomas »

Ono z hondy po nehode neco zbyde? :lol:
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

Tuner#2 píše:LadyImagine: Teda vy jste se s tím gizmíkem asi dlouho hledali co? Když pomlouváte ostatním všechno, tak musítě počítat, že se to bude stávat čím dál častěji i Vám a nesmíte se potom čertit jak malý fakani :vztek: :lol:
Obrázek já nepomlouvam nikomu nic, jen jsem tady hodila svůj názor na ty komunistický hranatý peudovozidla... Jinak taky jsem měla "škodovku" sice o pár desetiletí mladší než ty a spokojenost :lol: :lol: proti značce jako takovej nemam ani prd, jen proti těmhle křuskám, o kterejch si jejich majitelé(a že jich pár znam) myslí, že: nový auto hadr, sporťák hadr, jen stará worezlá škodka je the best... Slyšim to docela často a už jsem na to fakt alergická, protože když mi týpek řekne, že stará plečka je tisíckrát lepší než třeba dejme tomu zánovní Audi??? To fakt sorry Obrázek
fuck of signature...

Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Hondzik »

LadyImagine píše: já nepomlouvam nikomu nic, jen jsem tady hodila svůj názor na ty komunistický hranatý peudovozidla...
....

A co názor na šikmooký hranatý psedosportovní vozidla? Vyhovuje tahle formulace?

co je špatnýho na tom že lidi mají tyhle auta rádi? Jako já si nedám šáhnout na fáčko a na sierru. Obojí je konstrukčně už mrtvý, bezpečnostně taky, ale mám ty auta prostě rád a každej ví že když dostanu Fa do ruky tak s ním zajedu ...
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa romeo 155 V6 by Engstler
Espasitel

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

Hondzik píše:A co názor na šikmooký hranatý psedosportovní vozidla? Vyhovuje tahle formulace?
jj, vyhovuje, máš recht :lol: :wink:
fuck of signature...

Uživatelský avatar
maRkusVT
Příspěvky: 1596
Registrován: 18 říj 2006 09:36
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od maRkusVT »

sorry ze se vam sem vtiram :) ale....
Nuda byla tak se to cely precet a asi takhle... Muze mi nekdo vysvetlit proc na vsech forech krom japonskych kalkulacek sou lidi tolerantni i k ostatnim znackam, jen lidi od hond a mazda atd. sou zakomplexovany ho*ada co si mysli ze maj nejlepsi stroje na svete...

Proc na Vw klubu pochopi cloveka co si koupi bmw protoze chce, na skoda klubu pochvali frajerovi jeho novej peugeot, atd ???
Znam par lidi co maj ty vase H a co slovo to perla... CRX sem mel moznost ridit, mel sem ho asi mesic doma.. Co to auto je ?? Plastova uskakana krabicka, hlavne ze to jede, ale nebrzdi a srazka s cmelakem znamena totalku ?? bejt v tom normalni motor a ne motorkovej tak je to jako facko, nepohodlny a udrncany auto atd... Co si zacinam vsimat je ze kdyz mam maly ego a potrebuju delat masirku tak si koupim japonce a sem king... Clovek co si stavi doma skudku do top stavu to dela proc ? aby delal masirku ? uvazujte trosku...A jak tady psala jedna slecinka, jo hondy ze skaly by ste hazet mohli, hodne lidem co se pohybujou kolem aut by se ulevilo, i kdyz ty auta za to nemuzou, muzete si za to samy, za to jak se chovate k okoli....póvl

sorry za sloh
NICK SEM PRESTAL POUZIVAT, ADMINI NEREAGOVALI NA PROZBU O ZMENU TAK MAM NOVEJ NICK MARKUS(bez toho vt), TAKZE PROSIM SZ PSAT NA NOVEJ NICK

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

lol :lol:
fuck of signature...

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od posero »

maRkusVT: zdaleka neznáš všechny hondaře a odsoudíš nás jen kvůli těm co píšou sem na TF :lol: tak třeba já jezdim civicem vti=fanatickej, zaslepenej hondař protože mam DOHC vtec a nikdo neni víc a občas vyměnim auto s kamarádem co má golf 1 bez vtecu a bez střechy :)
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

osobně se teda za hondařku nepovažuju... :nono: a nemyslim si, že je to nejlepší auto na světě... ale budiž Obrázek
Naposledy upravil(a) LadyImagine dne 18 bře 2009 08:54, celkem upraveno 1 x.
fuck of signature...

Uživatelský avatar
maRkusVT
Příspěvky: 1596
Registrován: 18 říj 2006 09:36
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od maRkusVT »

posero píše:maRkusVT: zdaleka neznáš všechny hondaře a odsoudíš nás jen kvůli těm co píšou sem na TF :lol: tak třeba já jezdim civicem vti=fanatickej, zaslepenej hondař protože mam DOHC vtec a nikdo neni víc a občas vyměnim auto s kamarádem co má golf 1 bez vtecu a bez střechy :)
Na tohle jediny ma smysl reagovat, znam par lidi co maj hondy, jeden ji ma jako auto na denni jezdeni a treba druhej jako vikendovku...

Ale oba dva radsi nechodi na HC, protoze podle jejich slov je to tam samej cvok, co si mysli ze ma nejlepsi auto na svete... A stejne jako ty maj i jiny auta, protoze co rikaj tak crx neni auto na normalni jezdeni, tak maj A4ku a Octu. A opravdu nehazim vsechny hondare do jednoho pytle... ale par lidi vam dela echt ostudu
NICK SEM PRESTAL POUZIVAT, ADMINI NEREAGOVALI NA PROZBU O ZMENU TAK MAM NOVEJ NICK MARKUS(bez toho vt), TAKZE PROSIM SZ PSAT NA NOVEJ NICK

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od posero »

nj ale to neni o tom kdo s čim jezdí ale člověk od člověka, dacanovi bohužel nezakážeš koupit si crx a dělat s ní všude ostudu

jinak až se tady zas bude mluvit o spolehlivosti atd tak v mostě na okruhu sme jeli s targou vti a posvačila nás 130 :lol: a ten den tam dojeli tři hondy (jediný tři auta co umřeli) takže klid zbraním a zastrčte malý ptáky do kalhot :rock:
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

LadyImagine: Nikdy jsem nepsal to co mě podsouváš...

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od Tuner#2 »

Gizmi: Tak jsem si uložil pár fotek z rajče a tohle je to veteránské auto? Pokud jsem se ve výběru nespletl, tak teda pokud já mám schnilou Škodovku, tak Ty už to rovnou nameť na lopatku :lol:
Přílohy
DSC01857.jpg
DSC01857.jpg (84.75 KiB) Zobrazeno 6887 x

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Tuner: a proc myslis ze to auto bylo na zdvizce? Proc myslis ze jsem to asi fotil? Ty jsi fakt kus vtipneho dementa se 120acou za usima :lol: Skoda ze uz sem nechodi Marauder, jeho kozomrd hlaska by zde byla hadr :lol: Jestli si myslis ze tohle ma byt ster, tak jsi na velkem omylu..a kazdej co se na to foto podiva vidi jen povrchovku.. 8) Na to ze to je fotka cca 2-3mesice stara jsi dost hustej :lol: :lol: Nahod foto tve krasky nez jsi ji zacal bastlit..teda promin..TUNIT :lol:

maRkusVT: az na to ze ja mam jako hlavni auto GOLFA TDY pytcho..takze smolik pacholik, vid? :lol: Je to ta nejvic hustokara, protoze to je koncern a ten pobral to nejlepsi preci :lol: a jeste f nafte pytcho..to taaaaahne wodcpoda..to nepochopis proste.. :lol: :lol: LOOOOL... proste nechapacka

Jinak nejvic je, ze LAMA tuhle hadku zalozil, sam to vyvolal, pak kdyz mu dali Skudkari kapky, tak me napsal na ICQ ze mam svatou pravdu, ale ze to musi nejak utnout kuli pravidlum..akorat to odstrihnul a ted si hraje na to ze byl dusledne poucen Skudkarema (spis myslim ze ho nafetovali, protoze prohlasovat 120acu za neco nadautoveho muze jen nekdo nemocnej, nebo zdrogovanej)

To @ll: to to mam znova zkopirovat co jsem sem psal? Vsak me na HC dali malem BAN kdyz jsem pohlasoval ze CRXkari jsou z 80% nemocny a delaj z toho auta neco co neni :o) Nerikam, sam bych rekl ze patri k autum jako je Uno turbo, MR2, E30..proste cultauta necim zajimava..ale rozhodne jsem jich mel uz tolik, abych sam vedel co je to auto zac 8) Zrovna tak maRkusVT nemuze soudit, mohl jsi si koupit jednu z 80% ktere jsou v TOTAL stavu.. 8) Najit to auto v serii a v peknem stavu je dneska hooodne tezke.. 8) Jednou si koupim FORDA nebo OPELA a ne auta o kterych si lide mysli ze jsou nadauta.. :o)))) Nejvic jsem miloval lidi co me rikali ze jsem Skodovak, pak ze jsem CRXar, pak jsem mel Intregru..to byla chvilka ticha a ti co nevedeli stale mleli ze jsem jedno z tech dvou.. pak prisel golf a posloucham jak jsem hustej v baftovem koncernu..a kdyz koupim veterana, tak zase lidi pindaj.. je uplne jedno co mam, protoze stejnak vetsinu casu travim v Opelech :o)))) Ajeee..to zase ted budu poslouchat jak jsem Opelista? :lol: :lol: Je me to fuk..:o) rozhodne nereknu ani o jednom aute co jsem mel ze je to nadauto nebo neco podobneho..;) ... 8)

Uživatelský avatar
anyana2
Příspěvky: 266
Registrován: 28 led 2008 19:45
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od anyana2 »

docela koukám, jak se to tu drsně rozjelo :D ...... docela jsem nestíhala ty obraty ..... od propírání značek .. přes LCD .. po barvu vlasů u žen :idea:

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

ale furt je to hnusná usmolená komunistická škodovka... :savle:
fuck of signature...

Uživatelský avatar
miveccolt
Příspěvky: 355
Registrován: 09 bře 2009 09:18
Bydliště: Praha

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od miveccolt »

Máte jedno, co má kdo za "sračku" hlavně, že se mu v ní dobře jezdí a je s ní spokojenej 8)
Mitsubishi Colt CJ0 1.3 12V
Ronal R46 7x16 ET37
Pirelli PZeroNero 195/45 R16

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Lama: tyweee..zrovna ty? Od tebe jsem tohle necekal..Z 1 fotky soudis? Jinak 7-8??? Tyweeee, Lamo, Lamo..me auto jsi nevidel a pises ze jich lita tolik? ani nevis co je to zac ten muj kousek.. To je jako bych o MTX 120ace rekl ze jich lita tuny ...jsi fakt vtipnej kdyz jsi me auto nevidel.. 8) Jsi fakt taky moc.. :lol: Tuner sem hodil schvalne tuhle fotku kde to vypada blbe a vis ty co? Nehodlam sem hazet aktualni fotky..Proc? Je to ma radost a tesim se pohledy lidi v realu a ti co rejpou at rejpou.... :o) clovek co vychvaluje auto co ziskalo titul "nejhorsi auto v nekolika poradech"..co je brano jako komunistickej vtip.. fakt mazec.. :lol: Sam si pockam jestli v Kuryr 4 bude hlavni hrdina jezdit ve 120ace.. :lol:

miveccolt: TAK, TAK.. a ja mam plecky rovnou dve.. :o)))

Uživatelský avatar
LadyImagine
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2009 12:36
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od LadyImagine »

Hm ale já nikdy neřekla, že Honda je něco lepšího než ostatní auta. Neni, mam jí jako spotřebáka na denní ježdění a jsem spokojená. Osobně mam ráda bmw, audinky a volva jsou taky fajn, ale cenově trochu mimo. Jen říkam, že nemam ráda škodky od té doby co mi jisté existence tvrdily, že nad starou škodovku nejni. Cokoliv co neni starej střep je hadr.

Jooo, dneska jsem šáde viděla ve filmu :lol: jo vlastně omyl, ty byly TN a tam reportáž o dědkovi., co jezdí vožralej třicet let bez papírů a hádejte v čem? :lol: Ve starej keplškodovce Obrázek úžasná image pro tato auta :lol: :lol: Aspon se mohl každej podívat, kam tohle auto patří...max tak do lesa a někam na pole, záběr to byl úžasnej :lol: :lol:
fuck of signature...

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hadka z (s cim kdo jezdi...)

Příspěvek od gizmi »

Lama: nechytej za slovo, protoze 120aca a MTX stodvacet je opravdu rozdil 8) Kdyby jsi se o veterany zajimal (myslim tedy historicka vozidla), tak vis ze MTXko splnuje podminky 8)

Ukaz mi nekdy TOP stav, ju? :lol: Jinak 10let stala ve vyloze a aby takove auto vpohode vyjelo,tak sam pochop ze na origo brzdach trebas bych nejel.. a ja ji za prvni den povymenoval komplet brzdy, filtry, naplne a svicky.. Ten den stala v hromade snehu, kdyz se skladala a ty fotky jsou foceny jak je auto od blata.. Trebas vyfuk ma komplet new a na foto to je jak orezlej puvodni.. Jedine co udelam je osetrit ji zespoda az bude nejake teplejsi pocasi, ale rozhodne jak pise Tuner na lopatku to vazne neni.. :o) Auto na ktere se nemusi sahnout = nove auto, nikoliv 25let veteran..takze nechapu kde tohle beres.. 8)

U mlady se silne pletes, ona donedavna uznavala jen zanovni vozy..a z duvodu spotreby sla do C6g, jinak by si vozila prdku ve sve 1.8T20V spokojene nadale 8) Tomu take rikam slusna skodovka a kdyby ji prznil Tuner a rikal ze je to nejvic auto, tak se mu budu sice smat, ale asi neceknu ani slovo.. 8)

Co se tyce Mattessa a Tunera aut, myslim ze je jasne videt rozdil..Mattess to ma jako hobby a nikomu necpe kraviny, kdezto tuner rejpe a kope do vetsiny lidi.. 8)

Original bodykit? Ty vis co mam v garazi? AHAAAA.. :o))) Lamiku veris ze existuje snezny muz? Ja jen ze bych rad slysel nejakou pohadku zase o necem co nikdo nevidel :o))))

ANO, je moznost koupit CRX 1g v original stavu za 200t penez.. 8) A co jako? Nechapu co to ma co spolecneho s cimkoliv?

Zamčeno

Zpět na „Plzeň“