Japonci drtí Němce

Prostě videa

Moderátor: Jardafox

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od Rudi »

X-Ray píše:rychlejší možná, ale zrovna ten dvou a půl tunovej Výron by v tom slalomu moc nezabodoval... To je spíš GT než Supersport.
:smich2: od kdy má Veyron 2 a půl tuny? :lol:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

awaj12
Příspěvky: 788
Registrován: 17 říj 2007 07:04

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od awaj12 »

AlesShi píše: kazdy vi ze nemecky auto je nejlepsi a spoustu lidi si priplati za tu kvalitu
Tak to je drsný :pyramida: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od kubi »

Tady zas bude veselo.... :lol: no tak já si taky rejpnu.... proč neudělali ještě testy brzdného účinku? :lol:
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

neuspeed
Příspěvky: 452
Registrován: 08 črc 2006 13:41
Bydliště: Ochoz u Brna

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od neuspeed »

:roll: :roll: :roll: :roll: : Lepší nekomentovat

iNter
Příspěvky: 63
Registrován: 15 srp 2007 10:48
Bydliště: ČT / MS kraj

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od iNter »

2 Kubi: :-D Měli málo řidičů (kamikadze) :lol: :lol:
ex - VW PASSAT 1.9 AFN
aktuální - FÍKUS ST 225

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od Takeshi »

Obrázek

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od Butcher »

Tyhle pasy musim mit v Hachine :pimp:
Naposledy upravil(a) Butcher dne 14 dub 2010 23:26, celkem upraveno 1 x.
KEHO rennsport

spyker
Moderátor
Příspěvky: 1125
Registrován: 24 dub 2006 16:01
Bydliště: Bílina

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od spyker »

Tak se mi vcelku povedlo co sem chtěl :lol:
No ale popvdě si myslím že M3jka roznese na kopitech ISF a kdyby místo SL63 amg což je spíš gt dal porsche turbo a pokud vím tak na ty byly na okruzích krátký všichni (v Best motoring samo) takže todle video mě docela i rozesmálo.
spyk eR a taky mame Goofy cabRio dost

Uživatelský avatar
daiman
Příspěvky: 206
Registrován: 20 čer 2007 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od daiman »

AlesShi píše: kazdy vi ze nemecky auto je nejlepsi a spoustu lidi si priplati za tu kvalitu
kvalitu jo ? :D
tak mi vysvětli jaktože je v auťaku přez pul mega dílenské zpracování tak dokonalé že při sahnutí na přístrojovku v oblasti vydechu na topeni (ne jenom tam) tam všechno zavrže takovým zpusobem že se člověk otočí protože si myslí že někdo vedle něj spadl z kola.

nevim nevim ale dát takové prachy a zanic , to radši budu chodec. hovořím samozřejmě o koncernu fauve :wink: konrétně VW, škoda a některé modely seatu

další věc. koncern fauvé potřeboval 4 značky (VW, Audi,Škoda a Seat) aby vynalezl motor TDi :D ktomu není třeba co dodávat ...

---Škoda Auto --- Siply clever --- (upravená verze)
---Škoda Auto --- Škoda peněz ---

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od SubTera »

maRkusVT píše:Vzit to nejlepsi z japonska a prumer z evropy a pak delat testy...
:smich: dobra snaha, jak prohru uhrat aspon na remizu

ovsem veta "priplatit si za kvalitu" je mozna jeste vic k pochc*ani...to muze vyplodit jen clovek, co se zatim na jiny auto nez radobysportovni vojetej Golf nezmohl 8)

Kde tu kvalitu mam hledat? Muzu zacit interierem, kterej po 150tkm vypada jak v sovetskym tanku? Peknej prijklad je Markusovo Lupo nebo Polo polocabrio moji znamy, plasty nic nevydrzej, hned se polamou nebo poskrabou. Nebo jiz mnou jednou zmineny odstavajici krytky spolujezdcova airbagu u Golfu IV a Passatu.
A co motory? Treba takovy Passaty 2.0 TDI, to je taky etalon spolehlivosti, ze jo? Vahy vzduchu a turba u starejch Octavek, bezva :lol:
Naposledy upravil(a) SubTera dne 14 dub 2010 23:54, celkem upraveno 2 x.

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od blázen »

spyker píše:Tak se mi vcelku povedlo co sem chtěl :lol:
No ale popvdě si myslím že M3jka roznese na kopitech ISF a kdyby místo SL63 amg což je spíš gt dal porsche turbo a pokud vím tak na ty byly na okruzích krátký všichni (v Best motoring samo) takže todle video mě docela i rozesmálo.
neroznese,oni jezděj dost podobně.. o kvalitách ..dal bych přednost ISF...
Ale stejně bych si vybral GTR ,protože to by mělo roznést na kopytech oboje.. :lol:
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od Butcher »

Taky si myslim ze jsou ty auta hodne vyrovnany.IS-F jsem mel tu cest...a vzadu dojezdovky :driver: Je to moc dobry auto...v nove M3 jsem ani nejel...z testu by mela mit kapanek navrch, ale Lexus je super...az na ty koncovky vyfuku :roll:

SubTera: Tohle psal ale majitel Lupice :D ...nehlede k tomu, ze Golf Gti je regulerni HotHatch...resp. jeho moderni reinkarnace.A i kdyby si Alese neznal a nevedel jak to mysli, nechces tu snad hajit Hyundaie? :lol:
KEHO rennsport

spyker
Moderátor
Příspěvky: 1125
Registrován: 24 dub 2006 16:01
Bydliště: Bílina

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od spyker »

takže tady je ještě jedno video k tomu prvnímu z okruhu na mokru a škoda že tam není GTR ale je vidět že SL63 amg má kurva výkon.Jen ty zatáčky no.
http://www.youtube.com/user/mustafaksu# ... KaE8ZQKT9M" onclick="window.open(this.href);return false;
a pak tady je jedno na suchu kde je GT2 proti GTR a GT2 porazilo GTRko sice mělo lepší čas na kolo ale před finišem se mu tam něco vykurvylo :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=tmDftWPIDtk" onclick="window.open(this.href);return false;
a tady dostalo naprdel od Gallarda takže :zadek:
http://www.youtube.com/watch?v=K4Pl-E5p ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
spyk eR a taky mame Goofy cabRio dost

venca
Příspěvky: 1539
Registrován: 21 led 2008 20:50
Bydliště: Kladno

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od venca »

Už je to tu zase.Který auto je nejlepší.Nejlepší jsou Italové a VW vo tom žádná :lol:

A do mě :kladivo: :lol:
Když se chlap vyspí s více ženami, je borec.
Když se žena vyspí s více muži, je kurva.......proč je to tak?!
Protože když klíč otevře několik zámků, je to univerzální klíč......
kdežto když zámek otevřeš vícero různými klíči, je zkurvenej zámek

Uživatelský avatar
maRkusVT
Příspěvky: 1596
Registrován: 18 říj 2006 09:36
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od maRkusVT »

Butcher píše: SubTera: Tohle psal ale majitel Lupice :D ...nehlede k tomu, ze Golf Gti je regulerni HotHatch...resp. jeho moderni reinkarnace.A i kdyby si Alese neznal a nevedel jak to mysli, nechces tu snad hajit Hyundaie? :lol:
Ja tedka nic takovyho nenapsal... o kvalite interieru mlcim...
NICK SEM PRESTAL POUZIVAT, ADMINI NEREAGOVALI NA PROZBU O ZMENU TAK MAM NOVEJ NICK MARKUS(bez toho vt), TAKZE PROSIM SZ PSAT NA NOVEJ NICK

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od Kein »

AlesShi píše:japonci se prodavaj jenom proto ze sou levny a jedou dobre
kazdy vi ze nemecky auto je nejlepsi a spoustu lidi si priplati za tu kvalitu
O jaké kvalitě je tu řeč? Co vím tak v tabulkách spolehlivostí vedou na prvních příčkách japonci, ale uznávám, že tyto průzkumy jsou napadnutelné.

Já nevím, ale co jsem měl tu čest se svézt v nějakem němci tak mě žádnou nadstandartní kvalitou nějak neohromil...až na mercedes do této značky jsem se zamiloval...aletaké si za tu kvalitu nechává kvalitně zaplatit...

Takže ještě jednou, Co si mám pod pojmem kvalita německých vozů představit? Spolehlivost? Zpracování? Pouč neznalého, který má dejme tomu 1, 500 000,- a chce si koupit káru...
Naposledy upravil(a) Kein dne 15 dub 2010 00:45, celkem upraveno 2 x.
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
X-Ray
Příspěvky: 646
Registrován: 28 úno 2009 19:14

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od X-Ray »

ta NSX-R je stejně nejlepší kára 8)

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od tholis »

Ty odstávající airbagy mě serou to uznávám..Na octě se mi taky u spolujezdce rýsuje jeho obrys..Ale k té palubce..Ve škodovce palubky vršou a skřípou, ale zase vypadají tak jak mají, materiál je na omak příjemnej a vše je tam intuitivní.. V mazdě (např.) nic neskřípe, ale všechno je plastový, tvrdý, lacině chromplastový a rozmístění je na přez hubu.. Mluvím, ale o autech tak 6let zpět a pro normální smrtelníky..Co se týká skřípavosti u nových hodně jetých škodovek si jí nechám ukázat, máme jich v práci dost a dostávají hodně na držku a furt jsou krásný a tichý (VW caddy, golf plus, polo (to je kripl v socce a je po 60ti na odděl, ale jezdí jen po městě a hodně lidí má za úkol ho oddělat), pak škodovky octavky 2)..vše ok.. serou se tu jen fordy a renaulty;)
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
AlesShi
Příspěvky: 1647
Registrován: 03 led 2006 22:36
Bydliště: praha

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od AlesShi »

japonsky pozeri jak se vztekaj s tema jejich vydechlejma sunkama plastovejma :lol:

vydrz a spolehlivost, to jo to co herky od zlutaku co furt jezdej vlakama nemaj :D
máš plnou tašku jó máš?

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od Rudi »

já to říkám furt, že ty asiati sou samý problémy :lol:
http://www.novinky.cz/ekonomika/197476- ... model.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
X-Ray
Příspěvky: 646
Registrován: 28 úno 2009 19:14

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od X-Ray »

i poruchovej Japonec je pořád spolehlivější, než nějáká předražená, pozérská, koncernová plečka :D

Uživatelský avatar
maRkusVT
Příspěvky: 1596
Registrován: 18 říj 2006 09:36
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od maRkusVT »

:smich: :smich2: :pyramida: :potlesk: :hlazeni tohle me pobavilo... hodne pobavilo, dekuju za zprijemneni dne.
NICK SEM PRESTAL POUZIVAT, ADMINI NEREAGOVALI NA PROZBU O ZMENU TAK MAM NOVEJ NICK MARKUS(bez toho vt), TAKZE PROSIM SZ PSAT NA NOVEJ NICK

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od elviiis »

aspon je prdel :lol: jinak regulerne kazdej test kde bylo nove GTR a nebyla to trat kde by bylo potreba premotorovanou sviny podrtila vsechny plechovky (technicke trate)... jiank dalsi vec GTR je taky pouze GT :lol: za treti stoji pulku toho co modena :lol:

jinak myslim ze rejt do kvality jak u jednech tak u druhejch je trosku out... jinak regulerne jako majitel skody a toyota a predtim xdalsich aut vam rikam ze vetsinou maji japonci vetsi kvalitu zpracovani interieru a pouzivaji mene lacinnych plastu... napr kamosuv sef ma SLK AMG 5.5V8 kompresor 521hp zvuk parada vykon parada ale kvalita zpracovani otresna pouzite materialy hrozne a v servise se strida s jeho druhym vozem mercedes ML a pak mu nezbyde nez zabavit chlapum pracovni 20let stre mitsu pajero :lol:

at mne nesezerete nemci nedelaji spaten auta ale hodte prede mne kufr penez a reknete at si vyberu daily a sport kchar a jako deily beru lexus a jako funny pripravoneho nastupce AE86 s motorem bubaru 8)

v yetim a scoutu todiz jezdi kazdej a ferro ma taky kazdej buznic :lol:
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od Takeshi »

spyker píše: a pak tady je jedno na suchu kde je GT2 proti GTR a GT2 porazilo GTRko sice mělo lepší čas na kolo ale před finišem se mu tam něco vykurvylo :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=tmDftWPIDtk" onclick="window.open(this.href);return false;
5.53 NO KURVA :)

Uživatelský avatar
Smayk
Příspěvky: 356
Registrován: 29 úno 2008 20:57
Bydliště: Jihlava

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od Smayk »

JDM Forever 8)
I live in SUPRA World
Celý život bychom měli žít tak, že jednou, až se za ním otočíme, si budem moci říct: Hmm nice smoke-screen...

Uživatelský avatar
AntonioGT
Příspěvky: 240
Registrován: 05 kvě 2007 20:15
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od AntonioGT »

to je boj - schválně kdo vyhraje :lol:

sice je to fórum a je to tu na psaní ale tyhle války už jsem párkrát zažil a děkuji ale už nikdy více :kladivo:

ale stejně musím :lol:


Smayk píše:JDM Forever 8)
8)

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od blázen »

elviiis píše:aspon je prdel :lol: jinak regulerne kazdej test kde bylo nove GTR a nebyla to trat kde by bylo potreba premotorovanou sviny podrtila vsechny plechovky (technicke trate)... jiank dalsi vec GTR je taky pouze GT :lol: za treti stoji pulku toho co modena :lol:

jinak myslim ze rejt do kvality jak u jednech tak u druhejch je trosku out... jinak regulerne jako majitel skody a toyota a predtim xdalsich aut vam rikam ze vetsinou maji japonci vetsi kvalitu zpracovani interieru a pouzivaji mene lacinnych plastu... napr kamosuv sef ma SLK AMG 5.5V8 kompresor 521hp zvuk parada vykon parada ale kvalita zpracovani otresna pouzite materialy hrozne a v servise se strida s jeho druhym vozem mercedes ML a pak mu nezbyde nez zabavit chlapum pracovni 20let stre mitsu pajero :lol:

at mne nesezerete nemci nedelaji spaten auta ale hodte prede mne kufr penez a reknete at si vyberu daily a sport kchar a jako deily beru lexus a jako funny pripravoneho nastupce AE86 s motorem bubaru 8)

v yetim a scoutu todiz jezdi kazdej a ferro ma taky kazdej buznic :lol:
My máme krásnou A6 z roku 2007 Tdi a ta je v servise neustále..najeto 134000km.. servis stál za rok víc,než mě stále celý RB25DET s převodovkou a ostatníma věcma.. jezdí se stím dobře,ale klepe to a nejede to .. :lol:

dokonce si troufnu říct,že v těch kilometrech se nesrala ani ta hrůzostrašná alfa 156 co byla asi největší hrůza v historii vozidel naší rodiny
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od Rudi »

blázen píše:
elviiis píše:aspon je prdel :lol: jinak regulerne kazdej test kde bylo nove GTR a nebyla to trat kde by bylo potreba premotorovanou sviny podrtila vsechny plechovky (technicke trate)... jiank dalsi vec GTR je taky pouze GT :lol: za treti stoji pulku toho co modena :lol:

jinak myslim ze rejt do kvality jak u jednech tak u druhejch je trosku out... jinak regulerne jako majitel skody a toyota a predtim xdalsich aut vam rikam ze vetsinou maji japonci vetsi kvalitu zpracovani interieru a pouzivaji mene lacinnych plastu... napr kamosuv sef ma SLK AMG 5.5V8 kompresor 521hp zvuk parada vykon parada ale kvalita zpracovani otresna pouzite materialy hrozne a v servise se strida s jeho druhym vozem mercedes ML a pak mu nezbyde nez zabavit chlapum pracovni 20let stre mitsu pajero :lol:

at mne nesezerete nemci nedelaji spaten auta ale hodte prede mne kufr penez a reknete at si vyberu daily a sport kchar a jako deily beru lexus a jako funny pripravoneho nastupce AE86 s motorem bubaru 8)

v yetim a scoutu todiz jezdi kazdej a ferro ma taky kazdej buznic :lol:
My máme krásnou A6 z roku 2007 Tdi a ta je v servise neustále..najeto 134000km.. servis stál za rok víc,než mě stále celý RB25DET s převodovkou a ostatníma věcma.. jezdí se stím dobře,ale klepe to a nejede to .. :lol:

dokonce si troufnu říct,že v těch kilometrech se nesrala ani ta hrůzostrašná alfa 156 co byla asi největší hrůza v historii vozidel naší rodiny
pak zkuste změnit přístup k autu nebo servis :D

Mám Caddy Maxi 2,0 TDI 103kW, r.v.08, momentálně najeto 127tis., od října z 97tis. najeto už 30tis. a kromě výměny rozvodů( který jsou snad až na 120tis. předepsaný), oleje a filtrů sem zatím nic neměnil, všechno drží a nic nenasvědčuje tomu, že by tomu mělo bejt jinak :D


to známej měl nissana xtrail 2,2DCI a sralo se mu to spodem i vrchem, naštěstí se to celý v 98tis. potkalo, tak stihl ještě výměnu motoru v záruce :D pak to šlo ale rychle z baráku
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od blázen »

oni to ani asi neumí pořádně opravit.. ale to je problém audi.. aspon daji náhradní vozidlo škoda octavia..,což je sice nové,ale jízda je hrůza..je to děs..

víš ,na to,že to audi stojí nové majlant, je to docela k pláči,že to je takový vergl..je to 2,7tdi tuším 184koní
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci drtí Němce

Příspěvek od Rudi »

bohužel všeobecně český autorizáky stojej za kulový, proto je nenavštěvuju. Zaplatíš 500-1000Kč/hod. a dělá ti na tom 19ti letej učeň, kterej si s tím taky pořádně neví rady, děkuji, ale nechci :D
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Odpovědět

Zpět na „Video“