HOLUB 206
Moderátor: Ritchma
HOLUB 206
zdravim, tu predstavuju svou uchcanou 1,1i Peugeot 206, nedelam zadnej performance ale jen lestenku...
::D:D:D autpo mam 6let a pri koupúi melo 22000km najeto a vedenou servisku:)
- Přílohy
-
- holub %284%29.jpg (26.94 KiB) Zobrazeno 13640 x
-
- holub %283%29.jpg (18.57 KiB) Zobrazeno 13640 x
-
- takto to vse zacalo v jednom autobazaru pred 6ti lety...
- 5f1f2a622460d85700da13b.jpg (15.99 KiB) Zobrazeno 13640 x
Re: HOLUB 206
tak sel cas:)
- Přílohy
-
- kufr_814.jpg (64.99 KiB) Zobrazeno 13635 x
-
- 59283_152042871492155_100000593300851_362101_8306465_n_1__138.jpg (36.31 KiB) Zobrazeno 13635 x
-
- 46868_152042411492201_100000593300851_362099_5279799_n_1__106.jpg (24.2 KiB) Zobrazeno 13635 x
Re: HOLUB 206
....
- Přílohy
-
- maska_11_526.jpg (58.53 KiB) Zobrazeno 13632 x
-
- maska_laminace_2_169.jpg (53.82 KiB) Zobrazeno 13632 x
-
- uprava_masky_2_137.jpg (52.53 KiB) Zobrazeno 13632 x
Re: HOLUB 206
...
- Přílohy
-
- holub__47__120.jpg (50.48 KiB) Zobrazeno 13626 x
-
- holub__46__423.jpg (46.05 KiB) Zobrazeno 13626 x
-
- holub__45__753.jpg (41.27 KiB) Zobrazeno 13626 x
Re: HOLUB 206
....
- Přílohy
-
- Snímek 034.jpg (62.19 KiB) Zobrazeno 13620 x
-
- Snímek 028.jpg (45.63 KiB) Zobrazeno 13620 x
-
- Snímek 026.jpg (44.07 KiB) Zobrazeno 13620 x
Re: HOLUB 206
...
- Přílohy
-
- holub %2840%29.jpg (47.81 KiB) Zobrazeno 13608 x
-
- sn_mek_026_149.jpg (50.57 KiB) Zobrazeno 13608 x
-
- sn_mek_027_644.jpg (50.75 KiB) Zobrazeno 13608 x
Re: HOLUB 206
....
- Přílohy
-
- holub 206 (49).jpg (41.08 KiB) Zobrazeno 13605 x
-
- holub_pr._naraznik_prodluzovani_1_179.jpg (65.37 KiB) Zobrazeno 13605 x
-
- holub_pr.naraznik_prodluzovani_2__1__833.jpg (54.41 KiB) Zobrazeno 13605 x
Re: HOLUB 206
...
- Přílohy
-
- foto__93__658.jpg (51.75 KiB) Zobrazeno 13603 x
-
- Snímek 057.jpg (41.01 KiB) Zobrazeno 13603 x
-
- Snímek 076.jpg (42.92 KiB) Zobrazeno 13603 x
Re: HOLUB 206
...
- Přílohy
-
- Snímek 033.jpg (36.31 KiB) Zobrazeno 13588 x
-
- Snímek 032.jpg (48.79 KiB) Zobrazeno 13588 x
-
- Snímek 062.jpg (75.35 KiB) Zobrazeno 13588 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- sn_mek_067_359.jpg (37.18 KiB) Zobrazeno 13580 x
-
- sn_mek_043_110.jpg (50.59 KiB) Zobrazeno 13580 x
-
- Snímek 040.jpg (60.7 KiB) Zobrazeno 13580 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- sn_mek_075_111.jpg (48.21 KiB) Zobrazeno 13575 x
-
- Snímek 057 (1).jpg (46.91 KiB) Zobrazeno 13575 x
-
- sn_mek_070_176.jpg (48.12 KiB) Zobrazeno 13575 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- Snímek 063.jpg (38.09 KiB) Zobrazeno 13568 x
-
- Snímek 064 (1).jpg (48.98 KiB) Zobrazeno 13568 x
-
- zadni_plqato_1_163.jpg (34.86 KiB) Zobrazeno 13568 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- sn_mek_059_783.jpg (44.3 KiB) Zobrazeno 13564 x
-
- foto %28107%29.jpg (39.44 KiB) Zobrazeno 13564 x
-
- Snímek 074.jpg (42.28 KiB) Zobrazeno 13564 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- Snímek 035.jpg (34.61 KiB) Zobrazeno 13562 x
-
- holub %2852%29.jpg (34.77 KiB) Zobrazeno 13562 x
-
- sn_mek_002_132.jpg (53.93 KiB) Zobrazeno 13562 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- holub %2864%29.jpg (51.26 KiB) Zobrazeno 13560 x
-
- viko_ventilu_11_114.jpg (69.01 KiB) Zobrazeno 13560 x
-
- viko_ventilu_pred_lestenim_183.jpg (48.19 KiB) Zobrazeno 13560 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- mensi pomoc v garazi :**
- sn_mek_069_133.jpg (63.19 KiB) Zobrazeno 13554 x
-
- Snímek 046.jpg (49.54 KiB) Zobrazeno 13554 x
-
- Snímek 039.jpg (30.78 KiB) Zobrazeno 13554 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- 405817_332780476733723_100000053208544_1480593_1530466533_n.jpg (57.15 KiB) Zobrazeno 13542 x
-
- 389865_332780510067053_100000053208544_1480594_7013552_n.jpg (59.74 KiB) Zobrazeno 13542 x
-
- 385990_332780546733716_100000053208544_1480595_1972061227_n.jpg (82.98 KiB) Zobrazeno 13542 x
- F.l.a.n.e.l.
- Příspěvky: 14358
- Registrován: 05 lis 2004 19:03
- Bydliště: Split, Croatia
Re: HOLUB 206
těším se... Tohle bude živé téma

Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...
Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše
Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše
Re: HOLUB 206
nu a takto vypada ted, je ve strikacim tmelu pripraven na lak

- Přílohy
-
- DSC00106.jpg (69.39 KiB) Zobrazeno 13527 x
-
- DSC00105.jpg (69.2 KiB) Zobrazeno 13527 x
-
- DSC00104.jpg (43.45 KiB) Zobrazeno 13527 x
Re: HOLUB 206
co ten predni naraznik bude lip sedet? 
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI
Re: HOLUB 206
jj on je jen tam jen polozenej:)
-
Kubajz
Re: HOLUB 206
VelmiF.l.a.n.e.l. píše:těším se... Tohle bude živé téma![]()
Re: HOLUB 206
po snizeni pujde pod asfalt 
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI
Re: HOLUB 206
no já si řikám, jsou tam tedka 15,16 a mezera jako blazen a niz to jit moc nemuze, to jsem zvedavej 
...
Re: HOLUB 206
fšak tím nárazníkem to už snížil pořádně...stanceworks jak noha 
Re: HOLUB 206
Kdyby tam dal zadni naraznik z RCcka radsi
No a to opticke snizovani
Hlavne jak tim vezme zatacku trosku rychleji, tak to lamino ohobluje hodne rychle
Jedine, ze by pouzil ten tuhostni podvozek systemem - navareni tech matek mezi pruziny 
No a to opticke snizovani
- JOE_Cik
- Příspěvky: 4742
- Registrován: 17 srp 2008 20:56
- Bydliště: Sokolov-Březová
- Kontaktovat uživatele:
Re: HOLUB 206
jj RC look by stacil... 
kazdopadne jde videl aspon nejaka odvedena prace a mozna ze i dobre odvedena, ne jak pacient89 s meganem....

kazdopadne jde videl aspon nejaka odvedena prace a mozna ze i dobre odvedena, ne jak pacient89 s meganem....
Renault Clio 1,2 rv 97-plonkovka...SOLD
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební
Re: HOLUB 206
co co co co jééé, to mám přece přece přece říct jááá.... tak to řeknííí... tádydádydááááKubajz píše:VelmiF.l.a.n.e.l. píše:těším se... Tohle bude živé téma![]()
Čekám kdo to rozjede
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan
Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan
Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ
Re: HOLUB 206
Ja bych vyckal, nez Fabos pujde spatKubajz píše:VelmiČekám kdo to rozjede
