HOLUB 206
Moderátor: Ritchma
HOLUB 206
zdravim, tu predstavuju svou uchcanou 1,1i Peugeot 206, nedelam zadnej performance ale jen lestenku...
::D:D:D autpo mam 6let a pri koupúi melo 22000km najeto a vedenou servisku:)
- Přílohy
-
- holub %284%29.jpg (26.94 KiB) Zobrazeno 13634 x
-
- holub %283%29.jpg (18.57 KiB) Zobrazeno 13634 x
-
- takto to vse zacalo v jednom autobazaru pred 6ti lety...
- 5f1f2a622460d85700da13b.jpg (15.99 KiB) Zobrazeno 13634 x
Re: HOLUB 206
tak sel cas:)
- Přílohy
-
- kufr_814.jpg (64.99 KiB) Zobrazeno 13629 x
-
- 59283_152042871492155_100000593300851_362101_8306465_n_1__138.jpg (36.31 KiB) Zobrazeno 13629 x
-
- 46868_152042411492201_100000593300851_362099_5279799_n_1__106.jpg (24.2 KiB) Zobrazeno 13629 x
Re: HOLUB 206
....
- Přílohy
-
- maska_11_526.jpg (58.53 KiB) Zobrazeno 13626 x
-
- maska_laminace_2_169.jpg (53.82 KiB) Zobrazeno 13626 x
-
- uprava_masky_2_137.jpg (52.53 KiB) Zobrazeno 13626 x
Re: HOLUB 206
...
- Přílohy
-
- holub__47__120.jpg (50.48 KiB) Zobrazeno 13620 x
-
- holub__46__423.jpg (46.05 KiB) Zobrazeno 13620 x
-
- holub__45__753.jpg (41.27 KiB) Zobrazeno 13620 x
Re: HOLUB 206
....
- Přílohy
-
- Snímek 034.jpg (62.19 KiB) Zobrazeno 13614 x
-
- Snímek 028.jpg (45.63 KiB) Zobrazeno 13614 x
-
- Snímek 026.jpg (44.07 KiB) Zobrazeno 13614 x
Re: HOLUB 206
...
- Přílohy
-
- holub %2840%29.jpg (47.81 KiB) Zobrazeno 13602 x
-
- sn_mek_026_149.jpg (50.57 KiB) Zobrazeno 13602 x
-
- sn_mek_027_644.jpg (50.75 KiB) Zobrazeno 13602 x
Re: HOLUB 206
....
- Přílohy
-
- holub 206 (49).jpg (41.08 KiB) Zobrazeno 13599 x
-
- holub_pr._naraznik_prodluzovani_1_179.jpg (65.37 KiB) Zobrazeno 13599 x
-
- holub_pr.naraznik_prodluzovani_2__1__833.jpg (54.41 KiB) Zobrazeno 13599 x
Re: HOLUB 206
...
- Přílohy
-
- foto__93__658.jpg (51.75 KiB) Zobrazeno 13597 x
-
- Snímek 057.jpg (41.01 KiB) Zobrazeno 13597 x
-
- Snímek 076.jpg (42.92 KiB) Zobrazeno 13597 x
Re: HOLUB 206
...
- Přílohy
-
- Snímek 033.jpg (36.31 KiB) Zobrazeno 13582 x
-
- Snímek 032.jpg (48.79 KiB) Zobrazeno 13582 x
-
- Snímek 062.jpg (75.35 KiB) Zobrazeno 13582 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- sn_mek_067_359.jpg (37.18 KiB) Zobrazeno 13574 x
-
- sn_mek_043_110.jpg (50.59 KiB) Zobrazeno 13574 x
-
- Snímek 040.jpg (60.7 KiB) Zobrazeno 13574 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- sn_mek_075_111.jpg (48.21 KiB) Zobrazeno 13569 x
-
- Snímek 057 (1).jpg (46.91 KiB) Zobrazeno 13569 x
-
- sn_mek_070_176.jpg (48.12 KiB) Zobrazeno 13569 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- Snímek 063.jpg (38.09 KiB) Zobrazeno 13562 x
-
- Snímek 064 (1).jpg (48.98 KiB) Zobrazeno 13562 x
-
- zadni_plqato_1_163.jpg (34.86 KiB) Zobrazeno 13562 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- sn_mek_059_783.jpg (44.3 KiB) Zobrazeno 13558 x
-
- foto %28107%29.jpg (39.44 KiB) Zobrazeno 13558 x
-
- Snímek 074.jpg (42.28 KiB) Zobrazeno 13558 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- Snímek 035.jpg (34.61 KiB) Zobrazeno 13556 x
-
- holub %2852%29.jpg (34.77 KiB) Zobrazeno 13556 x
-
- sn_mek_002_132.jpg (53.93 KiB) Zobrazeno 13556 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- holub %2864%29.jpg (51.26 KiB) Zobrazeno 13554 x
-
- viko_ventilu_11_114.jpg (69.01 KiB) Zobrazeno 13554 x
-
- viko_ventilu_pred_lestenim_183.jpg (48.19 KiB) Zobrazeno 13554 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- mensi pomoc v garazi :**
- sn_mek_069_133.jpg (63.19 KiB) Zobrazeno 13548 x
-
- Snímek 046.jpg (49.54 KiB) Zobrazeno 13548 x
-
- Snímek 039.jpg (30.78 KiB) Zobrazeno 13548 x
Re: HOLUB 206
- Přílohy
-
- 405817_332780476733723_100000053208544_1480593_1530466533_n.jpg (57.15 KiB) Zobrazeno 13536 x
-
- 389865_332780510067053_100000053208544_1480594_7013552_n.jpg (59.74 KiB) Zobrazeno 13536 x
-
- 385990_332780546733716_100000053208544_1480595_1972061227_n.jpg (82.98 KiB) Zobrazeno 13536 x
- F.l.a.n.e.l.
- Příspěvky: 14358
- Registrován: 05 lis 2004 19:03
- Bydliště: Split, Croatia
Re: HOLUB 206
těším se... Tohle bude živé téma

Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...
Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše
Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše
Re: HOLUB 206
nu a takto vypada ted, je ve strikacim tmelu pripraven na lak

- Přílohy
-
- DSC00106.jpg (69.39 KiB) Zobrazeno 13521 x
-
- DSC00105.jpg (69.2 KiB) Zobrazeno 13521 x
-
- DSC00104.jpg (43.45 KiB) Zobrazeno 13521 x
Re: HOLUB 206
co ten predni naraznik bude lip sedet? 
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI
Re: HOLUB 206
jj on je jen tam jen polozenej:)
-
Kubajz
Re: HOLUB 206
VelmiF.l.a.n.e.l. píše:těším se... Tohle bude živé téma![]()
Re: HOLUB 206
po snizeni pujde pod asfalt 
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI
Re: HOLUB 206
no já si řikám, jsou tam tedka 15,16 a mezera jako blazen a niz to jit moc nemuze, to jsem zvedavej 
...
Re: HOLUB 206
fšak tím nárazníkem to už snížil pořádně...stanceworks jak noha 
Re: HOLUB 206
Kdyby tam dal zadni naraznik z RCcka radsi
No a to opticke snizovani
Hlavne jak tim vezme zatacku trosku rychleji, tak to lamino ohobluje hodne rychle
Jedine, ze by pouzil ten tuhostni podvozek systemem - navareni tech matek mezi pruziny 
No a to opticke snizovani
- JOE_Cik
- Příspěvky: 4742
- Registrován: 17 srp 2008 20:56
- Bydliště: Sokolov-Březová
- Kontaktovat uživatele:
Re: HOLUB 206
jj RC look by stacil... 
kazdopadne jde videl aspon nejaka odvedena prace a mozna ze i dobre odvedena, ne jak pacient89 s meganem....

kazdopadne jde videl aspon nejaka odvedena prace a mozna ze i dobre odvedena, ne jak pacient89 s meganem....
Renault Clio 1,2 rv 97-plonkovka...SOLD
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební
Re: HOLUB 206
co co co co jééé, to mám přece přece přece říct jááá.... tak to řeknííí... tádydádydááááKubajz píše:VelmiF.l.a.n.e.l. píše:těším se... Tohle bude živé téma![]()
Čekám kdo to rozjede
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan
Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan
Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ
Re: HOLUB 206
Ja bych vyckal, nez Fabos pujde spatKubajz píše:VelmiČekám kdo to rozjede
