Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Bohuš »

Tak na Ivanův popud zde zakládám téma kde si můžete vylévat srdíčka 8) .

Ps. Butchere jsem Bohuslav :D

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od milosh »

Diskuse hlavne ke smazani prispevku clena Taboo.

Prvni vec pokud me zde na foru neco vadi by melo byt to ze kontaktuji nektereho z adminu - me nebo Ivana a popsat problem, pak to lze resit, diky.

Kubajz

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Kubajz »

Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní... A proč o tom chcete diskutovat?

Uživatelský avatar
Medved
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2012 08:05

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Medved »

a proc o tom diskutovat v dalsich 4 tematech ? :wink: clovek se prijde podivat na nejaky fotky a poslednich 6 stran ve 4 tematech nevidi nic nez jen flame :D

Kubajz

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Kubajz »

No to taky nevim :D Proč to rozebírat,promazat a nasedano ne :mavani:

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Rudi »

Tady je vidět, jaká tady vládne anarchie a jak jeden člen dokáže zahejbat fórem. Tak tady o tom budem ve 20ti tématech rádoby diskutovat, když už je stejně po problému( nebo spíš členovi, problém přetrvává) a veškerý diskusi k tomu a dáme pár dalším lidem funkci, aby se to rychle uklidnilo. Začneme napadat a buzerovat klasický návštěvníky fóra a vozit se vesele po nich, že jo Miloshi, začneme je upozorňovat, že slova jako srát jsou neskutečně hanlivý a vůbec se sem nehoděj. Pak naserem ještě pár místních lidí, kteří se tady snažej aspoň o nějakej sraz místního spolku a bude tu z toho akorát pěkný doupě. Je krásný, jak někdo fakt znalej dokáže zatlačit, zbytek se za něj postaví a haněj ostatní z toho fóra, jako by to byli největší vyvrhelové, ale nejsou schopný se na to podívat i z druhý strany, že vina nebude jenom na jedný strany. Ono budou 3 tejdny klidu a represí a pak se to stejně vrátí do starejch kolejí.
Nechápu taky význam tohodle tématu, když o pár témat níž tam je přímo přesunutý téma začínající Sovou, který má aspoň nějakou hlavu nebo patu. :zadek: Hald levá ruka neví, co dělá pravá :rock:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
Květoslávek
Příspěvky: 1601
Registrován: 16 srp 2006 11:01
Bydliště: Brno-Hlavní město Moravy

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Květoslávek »

spíš by možná pomohlo promazání pár nicků a členů plus hlídání ot 8) ps chtělo by to dát trochu hlavu a patu tomuto foru(třeba povinné info v inzerátech)
Volvo V40 2.0 T4 yellow Faketaxi :)
Go HARD or Go Home!!!

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Beaver »

Květoslávek píše:spíš by možná pomohlo promazání pár nicků a členů
OK, tak se asi nechám smazat :) Jsou tu lidi, kteří budou určitě skákat radostí :D
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od m.artty »

Ono by hlavně chtělo aby se lidi začali v rámci možností respektovat a přestali si myslel, že jejich názor je ten jediný dobrý.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Bohuš »

m.artty Máš pravdu ale s tím my nic neuděláme.Navíc tohle není jenom na fóru ale v celé republice.

Uživatelský avatar
Květoslávek
Příspěvky: 1601
Registrován: 16 srp 2006 11:01
Bydliště: Brno-Hlavní město Moravy

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Květoslávek »

Beaver píše:
Květoslávek píše:spíš by možná pomohlo promazání pár nicků a členů
OK, tak se asi nechám smazat :) Jsou tu lidi, kteří budou určitě skákat radostí :D
a dají to do tématu o aktuálních fotkách svých aut:)))
Volvo V40 2.0 T4 yellow Faketaxi :)
Go HARD or Go Home!!!

Uživatelský avatar
MartyCZe
Příspěvky: 1020
Registrován: 10 říj 2011 18:15

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od MartyCZe »

Upřimně nevim kvůli čemu se to tady semlelo, jen jsem pochotil něco se souvislosti s členem Taboo. I tak, já nevím proč jste třeba vy jsem přišli na tohle fórum, jestli jste fandove, chcete se pochlubit nebo spíš tady hledáte pár rad a občas se podivate na nějakej projekt jako já. Já bych si nedovolil někdy někomu osočovat jeho práci už jen z toho principu, že já bych neudělal ani fň. Jasny konstruktivni kritika je většinou vždy vítána, ale začít někomu něco kritizovat jen pro to "že se mi to nelíbí" mi přijde trochu přitaženy za vlasy a potom to dotahnout i na flame s nadavkama... applaus. Snad nejste třinactilety holky na facebooku, ktery řešej kolik maj těch podělanych "lajku" a podobnych dalších blbostí. Snad každy z vás sem přišel jako fanda autosportu a tuningu tak snad nemate duvod dělat zbytečny ramena nebo se na někoho osočovat. Celej ten flame a některy reakce jsou tady občas zbytečny, ale snad tu mame moderatory, ktery by to měli umět zkrotit. Řešte spíš jak dál ladit vaše "rakety" a nezakladejte kvuli tomu na popud flame. Připada mi to tu někdy jak na nějakym hernim foru kde si hráči honěj ego :pifko:

Jak tu psal někdo výše, trochu bych zpřisnil pravidla některých sekcí.
Škoda RAPID 1.2 TSI 77kw
Škoda Fabia I. - Hromada Technických Problémů :) - bejvávalo :/

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Beaver »

m.artty píše:Ono by hlavně chtělo aby se lidi začali v rámci možností respektovat a přestali si myslel, že jejich názor je ten jediný dobrý.
Z principu to ani nelze. Toto je fórum nazvané Tuning Forum. Po zjištění některých lidí, že jejich činnost nelze nazývat tuning se tu objevily i sekce zaměřené na styling a audio. Zároveň si museli nějak odůvodnit, proč oni mají auta poněkud méně odpovídající výrazu tuning a tak tu není problém vidět jejich argumentaci jak zbytečné jsou takové úpravy, protože to přece člověk vůbec v provozu nevyužije. Ti, co naopak provádí úpravy zaměřené na funkčnost auta dost dobře nemůžou souhlasit se záměrným zvyšováním váhy auta laminátovým lapačem aerodynamického odporu a nesmyslným šponováním pneumatik na zbytečně široké ráfky, nasazené na už tak rozhozeném podvozku kvůli brutálnímu snížení, které je údajně "cool". Druhá skupina zákonitě má srandu z té první a protože první skupina nemá jak jinak argumentovat tak často druhou skupinu prostě uráží. Jde to snášet omezeně dlouhou dobu, což se teď jen potvrdilo.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od m.artty »

Bohuš píše:Máš pravdu ale s tím my nic neuděláme.Navíc tohle není jenom na fóru ale v celé republice.
To je mi jasné. Kdyby se nad tím zamyslel jeden člověk, tak to měslo smysl napsat :wink:

Beaver: Druhá věc je, že si každej pod pojmem tuning představuje něco jiného. Tím pádem se jedná zas o to co jsem psal - trošku se respektovat.... at už dělám jen čistě styling nebo "performens".
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od jajiN »

Beaver: Neustále omýváš tu stálou frázi do kola a do kola. Ano, všichni víme, jaký máš k tomu názor. Ale uznej jestli je vhodné ho opravdu cpát všude. Když Tobě nebo komukoliv z Vás někdo něco napíše na auto, všichni argumentujete, že auto děláte pro sebe. To je opravdu tak těžké někdy napsat, ok je to hezké, ale nesplňuje to účel . . . Místo neustálého Tvého přirovnávání k cirkusu, šaškům, olaminátováním a pod? Jasně, myslíš si, teda myslíte, že máte pravdu. Svým způsobem možná ano, ale možná taky ne :nono:

Né každý totiž chce závodit, nebo mít auto jen na okruh či závody. Někdo prostě jede rád pomalu, s natáhnutýma pneu škrtajíc "břichem" o cestu . . .

jak jsem psal, ale bylo to smazáno :D nesnažte se pořád soutěžit o to, čí auto resp. značka je ta nejlepší . . .

Řídí se to tady příslovím jak ty na mě, tak já na Tebe . . .

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Ivan »

Beaver píše:
m.artty píše:Ono by hlavně chtělo aby se lidi začali v rámci možností respektovat a přestali si myslel, že jejich názor je ten jediný dobrý.
Z principu to ani nelze. Toto je fórum nazvané Tuning Forum. Po zjištění některých lidí, že jejich činnost nelze nazývat tuning se tu objevily i sekce zaměřené na styling a audio. Zároveň si museli nějak odůvodnit, proč oni mají auta poněkud méně odpovídající výrazu tuning a tak tu není problém vidět jejich argumentaci jak zbytečné jsou takové úpravy, protože to přece člověk vůbec v provozu nevyužije. Ti, co naopak provádí úpravy zaměřené na funkčnost auta dost dobře nemůžou souhlasit se záměrným zvyšováním váhy auta laminátovým lapačem aerodynamického odporu a nesmyslným šponováním pneumatik na zbytečně široké ráfky, nasazené na už tak rozhozeném podvozku kvůli brutálnímu snížení, které je údajně "cool". Druhá skupina zákonitě má srandu z té první a protože první skupina nemá jak jinak argumentovat tak často druhou skupinu prostě uráží. Jde to snášet omezeně dlouhou dobu, což se teď jen potvrdilo.
Proto jsem se naučil tu první skupinu zcela ignorovat - zkus to taky, bude to tak lepší ;) A když se na to podívám kol a kolem, tak jsem vlastně rád, že taková skupina existuje, alespoň se máme čemu smát :D Ať už vyznavači "tuningu", tak vyznavači "performance" se prostě musí naučit žít s tím, že nejsou všichni jako oni. A takto to je ale v životě se vším - někomu se líbí ploché brunety, někdo raději plnoštíhlé blondýny - byla by to trochu nuda, kdybychom všichni toužili po stejné babě, ne? Tak už se proberte, prosím...

Uživatelský avatar
Alfoun
Příspěvky: 1071
Registrován: 12 říj 2005 11:53
Bydliště: now Smethwick,B-ham
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Alfoun »

Nechapu proc se nepresunula cela diskuse z Taboo projektu napriklad sem. Takhle tohle tema nema smysl.
Kubajz píše:No to taky nevim :D Proč to rozebírat,promazat a nasedano ne :mavani:
Takze tim chces rict,ze si tu kazdy bude psat co se mu zlibi a jedinou veci co budou moderatori delat bude mazani nevhodnych prispevku?
Moderator je tu pro usmernovani diskuze spravnym a ucelnym smerem a to tu doufam kuci zavedou.
Poprve smazat prispevek a vystrahu,podruhe ban a vsichni si predem dvakrat rozmyslite nez neco napisete.
Takhle to funguje vsude jinde na forech a jsou to fora ktere maji jeste vice clenu nez tady a clovek se tam kdykoliv muze zeptat,pokud si s necim nevi rady a nikdo si z nikoho neutahuje. Tak nevim proc by to nemohlo fungovat i tady.
Lide by se meli respektovat. Pokud se nekomu budu vysmivat,tak musim pocitat s tim,ze se mi to vrati a tak to tady funguje uz pekne dlouho.
Sranda je krasna vec,ale posmivat se nekomu a nebo dotycneho jeste urazet se nevyplaci.
http://forum.corradoclub.cz
FB Corrado R32T
Corrado R32 turbo 509BHP/640NM
Yamaha YZF-R1 4XV 150hp

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Beaver »

m.artty píše:...Druhá věc je, že si každej pod pojmem tuning představuje něco jiného...
To je možné, ale takto to nefunguje. Pokud budeš mít vedle sebe mít barvoslepýho člověka, tak si pod pojmem červená barva budete oba představovat něco jinýho, ale to nic nemění na podstatě věci - ta červená barva bude furt červená i když ji ten druhej bude vidět jinak :wink: Tuning nikdy nebyl olepení auta laminátama nebo nástřik palubky metalízou i když to teď "někdo tak vidí".
Ivan píše:Proto jsem se naučil tu první skupinu zcela ignorovat - zkus to taky, bude to tak lepší
Snažím se :wink: Pro pobavení mi tu slouží třeba jajiN :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Kubajz

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Kubajz »

Alfoun:Blbě si to pochopil,měl jsem na mysli konkrétní tenhle problém,promazat,ne řešit to tak pokaždé.Plně souhlasím s tím co jsi napsal,to je totiž přesně problém,kvuli ktereho se to všechno semlelo..posmívání...

Uživatelský avatar
Fifi
Příspěvky: 657
Registrován: 15 lis 2006 20:20
Bydliště: Ostrava

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Fifi »

Rudi píše:
Fifi píše:To, co se zde na fóru za posledních pár dní odehrálo mě mrzí, díky taboovi a pár ostaních lidí mělo toto forum ještě nějakou úroveň a bylo hodno názvu "Tuning forum" ovšem v případě, kdy se fórum vydalo cestou komerce, kdy je tady většina uživatelů registrovaných-aktivní a navštěvujje výhradně sekce jako "pokec" atd, tak si myslím, že tohle má už s Tuningforem pramálo společné... Jedna otázka: Jak si může někdo, kdo nemá s tuningem nic společného a navštěvuje převážně doplňkové sekce TUNING fóra dovolit vyhazovat někoho kdo se o sekci Tuning významnou měrou zasloužil? Pokud jseme tedy pořád na TUNING fóru, tak si troufám říct, že TABOO je tady víc DOMA než 99% těch blbců co na něj útočí! Lidé co se zde registrují by se podle mě měli registrovat právě kvůli sekcím jako je tuning a né k vůli pokecu atd... Když tomu tady tak není, těžko udržet úroveň, když neznalá a neuvědomující-si většina útočí na znalou menšinu... Věřím, že právě taboo a jemu podobní by nejen mi byli schopni a ochotni v budoucnu ušetřit spouty času i peněz a na oplátku nic nechtít, ovšem chápu, že házet perly i mezi svině se nedá donekonečna a proto doufám, že když se budeš taboo vyskytovat na nějakém českém foru případně někde kde se bude psát česky, že se to dozvím a budu se tak moci dál učit. Nebudu psát že je škoda, že odcházíš a doufám že najdeš smysluplnější činnost než psát na tohle forum... Vážim si tě!

Mám toho celkem dost na srdci a trochu mi dělá problém to sesumírovat do kloudného postu,pardon.
A to je právě ten problém. Ty tady odsuzuješ sekci Pokec, nicméně i v ní se několikrát řešili průsery a problémy normálního života či úřednickýho. Navíc nikdo tady uživatele Taboo z TF nevyhání, on odchází sám kvůli tomu, že již nemůže vydržet narážky jinejch uživatelů na něj, ikdyž nebudem si nalhávat, i Taboo se dokázal do někoho naložit, ale tak to je klasika na každým fóru u každýho uživatele. Za sebe můžu říct, že do sekce Tuning jsem již dlouho nenahlížel, pokud tam nebyl zajímavej odkaz bo tam není, to co hledám nebo potřebuju a OT tam nemám důvod vytvářet. Pokud ovšem docházelo k bezdůvodnýmu napadání taboo za jeho téměř každým příspěvkem( nedejbóže k vyhrožování duševně "slabšími" jedinci), pak je tu něco špatně a mělo by se s tím něco dělat a pak se mu vůbec nedivim, že chce odejít.
Jeho odchod a již teď mazání některých jeho starších příspěvků je faktická škoda pro valnou část fóra.
Sekci Pokec rozhodně neodsuzuji, sám jsem ji několikrát využil k řešení věcí nekorespondencujícími s názvem fóra, ovšem o to tu nejde, jde o to, že tato sekce by na technickém fóru tohoto typu měla být spíše doplňková a měla sloužit k odreagování od technických sekcí. V případě, kdy budu mít v technické části fóra všehovšudy 5 příspěvků a v pokecu 500 a více, nevidím jedinný důvod, proč se vůbec na technické fórum registrovat, když mě technika vlastně vůbec nezajímá. Od tlachání je tady facebook (ten pro jistotu vůbec nemám). Když se někdo s poměrem 5t a 500p bude navážet do člověka který má ten poměr opačný nevidím důvod proč by měl odcházet ten co se tu registruje k vůli technické části a semtam nakoukne i do pokecu... Jak jsem již psal, nevadí mi, že Taboo odejde (když to bude pro jeho klid), ale spolu s ním odejde i ten zbytek "zasvěcených" někam, kde budou ony "perly" pod zámkem jak psal Libor(nechystá se už náhodou něco?), tohle fórum se technicky sesype, protože ti s poměrem 5t a 500p technickou část nezachrání a já budu doufat a čekat, že mi příjde ona důležitá SZ i když vím, že pro "zasvěcené" nebude mít má přítomnost nejspíš valný užitek... Jak to tak po sobě čtu, zní to celkem sobecky, ale není tomu tak! K tomu jestli ho někdo vyhazuje, přímo asi ne, ovšem ten příměr s hospodou sedí! S poslední větou se stotožňuji i když 80procent fóra asi nebude souhlasit, protože si to ani neuvědomuje, což je ovšem na technickém fóru smutné... :(
Když někomu řekneš že je blbec, chytrého to z tebe neudělá!

Uživatelský avatar
Stanley
Příspěvky: 890
Registrován: 05 bře 2010 17:58

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Stanley »

.
Naposledy upravil(a) Stanley dne 24 led 2017 19:31, celkem upraveno 1 x.

mari
Příspěvky: 48
Registrován: 25 led 2012 14:29

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od mari »

Kubajz píše:No to taky nevim :D Proč to rozebírat,promazat a nasedano ne :mavani:
kubajz pokud si to nepochopil pulka fora je nasrana na tebe a laskave si smaz ten podpis s taboo jsi jak male decko a podpis ery ze nekoho urazis atd se resili uz tak se chovej

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od tholis »

Uprimne zvazuju ze sem prestanu chodit. Minimalne uz poslednich par mesicu nemam chut ani prizpivat :roll: Pokud tu napriklad Stanley kaze o tom jak je spatne ze se nekdo posmiva jinym kuli znacce auta tak to uz je snad vrchol :roll:

Sorry Stanley, ale pokud si zacal pri vstupu na tohle forum tvrdit to co si tvrdil a zacal si urazet to co si urazel tak co si cekal? Ze ti napr. ja poplacam po zadech a reknu" mas pravdu" a skocim si koupit tiburon? :( a tak je to se vsim. :( Srat na to. Delat auto pro sebe a nic neresit :( Nez abych sem dal FRS a poslouchat jak je o vysoko, se satnym motorem to sena to radej vykaslu a obdivuju lidi co ne :roll:

Konkretne u tebe Stanley bych rad hltal co na tom aute delas, ale pokud se tu prezentujes stylem: "kdo ma koncern je budizknicemu a ten kdo ho upravuje by se mel rovnou postavit ke zdi a zastrelit" tak ty tvoje hyundaie nemuzu ani cejtit 8)
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Stanley
Příspěvky: 890
Registrován: 05 bře 2010 17:58

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Stanley »

.
Naposledy upravil(a) Stanley dne 24 led 2017 19:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od tholis »

stanley: Zive si te pamatuju jak si sem vlezl vypravel ze tve auto smazne kdejakou supru a ze kterykoliv koncern natoz v dieslu je k hovnu. A to jeste predtim nez by te stihlnikdo byt urazit.

Konkretne ja si na par nasich potycek vzpominam, takze tvrdit ze si nic nerekl je mimo misu 8) vim ze jsem kolikrat reagoval na tve reci ve smyslu ze Hyundai je shit a tima si problemy eskaloval, ale vim ze ty si uderil prvni :lol: ..a pak to tu je takove jake to tu je..

edit: Ja u z te bral ze ses zklinil, ale to co si zase vyblil ted o tech upravach koncernu :roll: :roll:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Stanley
Příspěvky: 890
Registrován: 05 bře 2010 17:58

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Stanley »

.
Naposledy upravil(a) Stanley dne 24 led 2017 19:33, celkem upraveno 1 x.

awaj12
Příspěvky: 788
Registrován: 17 říj 2007 07:04

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od awaj12 »

Hoši a co kdyby ste začli 3-2-1 teď ? Kážete, kážete ale píšete dál :lol:
SZ tu pokud vím jsou taky.

Uživatelský avatar
rallik
Příspěvky: 1594
Registrován: 14 črc 2005 15:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od rallik »

Co má e46 společnýho s koncernem VW o kterym tu je celou dobu řeč? :smich:
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od tholis »

Me se hyundai coupe libila do doby nez jsem potkal tebe, absolutne na rovinu ti to rikam 8) Kazdopadne nechapu proc te blbinci v Golfech nenechavaji chladnym? Tim ze pausalizujes urazis koolikrat lidi kteri jsou z prominutim na jine urovni jak ty (rozhodne ted nemluvim o sobe!!). chce to priste lepe specifikovat 8) co ja znam koncernisty, tak valna vetsina nikdy sve auto neprecenovala a myslim ze snad ani ja jsem nikdy z toho meho nedelal nic co by nebylo..

co se tyka coupe vs. supra verim ze ti to tu pripomenou nejaci lide. :wink: Ja se te debaty nezucastnil, ale kluci od japoncu ano a verim ze jim to bude lezet v zaludku 8)

awa12: Proc v SZ? Takhle jde krasne videt jak nekteri jen proste pausalizuji, druhe urazi a jede to do krve. Pritom potkat ja stanleyho na sraze a neved co je zac asi dobre pokecame... Takhle kdyz rekne nesnasim koncern tak jsou tu hadky... :roll:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od SubTera »

Dalsi diskuse, ktera za tyden bude historii. Dohled moderatoru funguje pouze v inzerci, kde se jebe za Pecka v nadpisu, coz je samozreje v poradku a v ramci nastavenych pravidel, ale trochu komicke vuci obsahu celeho fora, kdyz jednomu prodejci napisou dva modi "tytyty, dej si to tam, jinak ti to smazem" a o par temat nad dochazi k nesmyslnemu napadani skupiny lidi ovykle proti jednotlivci. Pro koho/K cemu TF je? Akorat pro vyznavace samolepek, pro inzerenty, pro odreagovani a cteni naprosto obycejnych temat (muj pripad) a stale jeste pro koncernisty, co se asi nikdy nenuci respketovat majitele ostatnich znacek. Ti, co maji s tuningem neco spolecneho se bud nechodi, chystaji se odejit nebo sem vubec nelezou, protoze jinde najdou co hledaji.
Moderator by mel byt na foru aktivni jak textove (aby byla videt, ze zije), tak pristupove. Moderatoru pro tuto sekci je vic jak bacharu na Mirove - ale k cemu to proboha je, kdyz jich sem jedna polovina chodi jak do housli a druha temer vubec? Ano, taky se rad pobavim a obcas rozjedu, to je jasny, protoze je tady anarchie a muzu si delat co chci a obcas to prijde vhod. Registroval jsem se proto, ze se mi obsah libil a clovek se tu pobavi, coz je dneska vzacny. Takovych nas je vetsina a vzhledem k tomu, ze forum uz je bohuzel jen komercni zalezitost, tak tuto vetsinu milosh potrebuje a Ivan zatim respektuje, byt ucel fora neodpovida zamereni. Reseni je tolik, ze se nejde jednomyslne shodnout - ciste tuning forum? Ok, zbyde 30 clenu, pristupy nula nula nic, o reklamu nebude zajem, nebudou prachy, ale ucel fora splnen. Druha variianta - prejmenovat na "Autoforum", vyhazet nektivni mody, nastolit pravidla - zustane drtiva vetsina lidi, bude reklama, budou prachy, ucel bude splnen. Treti varianta - ponechat tak, jak to je s heslem "tuning forum jde do sracek", reklama bude, prachy budou, anarchie bude a kdo chce resit tuning, ten at jde jinam. Napr. ctvrta moznost - nekde na uvodni strane udelat selekci - tuning doleva, ostatni doprava, lidi budou, reklama bude, prachy budou. A vo tom to dneska cely je. Pokud mate odlisny nazor ci vam dneska pani nedala, prosim, pustte se do me, me to neboli.
Naposledy upravil(a) SubTera dne 23 úno 2012 23:39, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“