Prelude 4G

Moderátor: Zemi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Prelude 4G

Příspěvek od Sensei Jirka »

Zdravím. V blízké době (cca do 2 měsíců) si chci kupovat nějaké japonské kupé, nejlépe od Hondy. Nejprve sem uvažoval o Civic coupé, jenže teď zatím vede Honda Prelude 4.generace....Rád bych poprosil zdejší majitele, jestli by mi o ní nemohli říct nějaké klady (mnoo můžou bejt i zápory, jestli nějaký má :D ). Nebo říct, na co si dát při koupi pozor. Děkuju moooc.....
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
PreludeR
Příspěvky: 269
Registrován: 26 srp 2004 12:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od PreludeR »

Nazdárek. Mám Prelude 4G a zkušenosti víc než dobré.Nebejt neznámýho pachatele, kterej mi ho nabořil, tak jsem úplně v klidu. Dost mě štve vyšší cena náhradních dílů, ale zaplať pánbůh, že se daj díly celkem v poho sehnat. Motorově jsem nikdy neměl problém, to musim zaklepat. Ale odchází spojka, podle toho kde jezdíš, tak i tlumiče. U natáčecích zadních náprav bejvaj problémy s nefunkčností a tak. Jsem s Prelude maximálně spokojenej, i když v zimě musí bejt schovaná, protože auto na zimu to NENI. Už jsem to zkoušel a fakt nic moc. Jinak věci klasický pro každý auto, jako destičky, gumy, olej, filtry se měněj normálně a opotřeovávaj se podle stylu ježdění.
Kdyby tě zajímalo něco konkrétního, tak dej vědět..
8)

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

Díky moooooc za info..Určitě kdybych si vzpomněl na nějaký konkrétní dotaz, tak se zeptam...Zatím díky...

Mimochodem jak sem psal, že sem se rozhodoval mezi Preludkou a coupátkem, tak na Preludce se mi strašně mooc líbí ten její čumáček..je úplně úžasnej...a proto jsem zatím nakloněn spíš jí než civicovi... :)
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

preludu mam uz nejakou tu dobu taky..... auto je vic nez super, ikdyz motorizace 2.0i 16V coz mam neni zrovna idealni pomer vaha/vykon.... jede velmi pekne, ale na 1220kg je vykon 133koni preci jen maly. Na zavodeni to neni, ale zase je to dobrej spolelivej motor s rozvorem SOHC.
Idealnejsi volbou je 2.3i 16V DOHC ktery ma 160kobyl... nebo jako maximum 2.2 VTEC kterej ma neco malo pod 190koni.
Co se tyce ND, tak je to celkem problem ohledne treba svetel, ktery se takrka nedaj sehat (viz muj pripad, mel sem s tim mensi kolizi a svetla sem shanel 2 mesice, ted uz je mam objednany)
Spoilery, kapotu..... blikny, poziky maj v auto kelly.
Co se tyce tlumicu tak ty odchazej.... auto celkem trpi korozi, ale to je bezny, navic japonci na tyhle auta nemely pozinkovanou karoserii, takze casto hnijou zadni lemy..... ktery se ale neprodavaj, takze dalsi pruser, pak to chce sikovnyho klempire.
Da se rict ze taky odchazej cepy, koroze vyfukoveho potrubi, rezne i u celniho okna a sibr, ale to je problem u vetsiny aut..... a da se rict ze starim se projevuje i tim ze to zere olej.
A par prkotin jako ze odchazi ABS... jinak co se tyce elektroniky tak bez problemu.
Co se tyce jizdnich vlastnosti a 4WS- nataceci zadni naprava, zatim sem neslysel ze by s ni byl problem, vetsinou to de do pytle po nejake nehode. Ale nebal bych se toho ze se to samo od sebe posere.
Jinak pohodli a mista je v tom hafo, ale tak pro dva lidi.... zadni sedacky sou spis pro nejakej batoh nebo pro dite :lol:
Vezl sem max dva lidi a spolujezdec trpi...... je to vazne tak pro dva.
Kufr taky neni moc velkej, ale s tim se musi pocitat..... nejakej ten nakup tam das, ale neni to nic moc.
Kazdopadne pokud chces slusny luxusnejsi coupe tak preludka je prava volba..... je to neco mezi CRX a accordem coupe. Skus se mrknout taky na Honda-club, preludefans a podobny stranky.... co se tyce informaci a nejakejch technicnejch udaju, tak tam najdes vsechno.

Co se tyce jezdeni s tim v zime :lol: je to nizky a na nejaky jezdeni ve snehu to opravdu neni, ale da se to, pokud s tim nebudes jezdit na hory tak nebude problem, obrovska vyhoda..... nastartuju a po pul kilometru to zacne uzasne topit...... :) jinak se muzes mrknout sem.....

http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=88
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=112
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=71
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=46
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=28
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77

aspon pro inspiraci :lol: a na zkusenosti...... a jak rikam skus se poptat na foru.... urcite ti k tomu taky reknou svoje.
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
xenon04
Příspěvky: 610
Registrován: 28 led 2005 15:28
Bydliště: Teplice, CZE
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od xenon04 »

tak já tu budu za tábor civic coupe :lol:
kopec místa i pro cestující vzadu (sedí to na spodku sedana)
předek i s předníma dveřma je v podstatě 3D a zadní lampy + nárazník sedan.. z toho plyne kopec shodnejch dílů
já mám 1.5 74kW... auto má rovnou tunu a nejede to špatně... +nízký povinný ručení

a vzhled? to je otázka vkusu :lol:

mě se ta kasle líbí až moc :lol:
Obrázek
HONDA Civic Sedan - 1.5 VTEC TURBO MT

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

jj ten je paradni..... nad tihle sem taky uvazoval..... ale prelude je prelude
Přílohy
prelude92l.jpg
prelude92l.jpg (43.19 KiB) Zobrazeno 10421 x
prelude92f.jpg
prelude92f.jpg (26.71 KiB) Zobrazeno 10422 x
prelude92a.jpg
prelude92a.jpg (42.65 KiB) Zobrazeno 10421 x
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

biker
Příspěvky: 1840
Registrován: 18 dub 2006 22:19
Bydliště: velký venkov

Příspěvek od biker »

kdyby meli zadni nahon, tak bych mozna uvazoval, auto hezky, ale predni nahon neeeeeeeeee :nono:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

biker píše:kdyby meli zadni nahon, tak bych mozna uvazoval, auto hezky, ale predni nahon neeeeeeeeee :nono:
No jo, ohledne tohodle musis k jiny znacce.... :lol: taky mi to chybi, ale kazdej nemusi driftovat a kravit. Na to si muzes koupit 200SX :lol:
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

biker
Příspěvky: 1840
Registrován: 18 dub 2006 22:19
Bydliště: velký venkov

Příspěvek od biker »

DaveS píše:
biker píše:kdyby meli zadni nahon, tak bych mozna uvazoval, auto hezky, ale predni nahon neeeeeeeeee :nono:
No jo, ohledne tohodle musis k jiny znacce.... :lol: taky mi to chybi, ale kazdej nemusi driftovat a kravit. Na to si muzes koupit 200SX :lol:
ja ma neco lepciho 8) :lol: a je to evropsky a driftovat se s tim da, jen ja to neumim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a nejde o kraveni de o to ze se s tim fajn jezdi :lol:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

biker píše:
DaveS píše:
biker píše:kdyby meli zadni nahon, tak bych mozna uvazoval, auto hezky, ale predni nahon neeeeeeeeee :nono:
No jo, ohledne tohodle musis k jiny znacce.... :lol: taky mi to chybi, ale kazdej nemusi driftovat a kravit. Na to si muzes koupit 200SX :lol:
ja ma neco lepciho 8) :lol: a je to evropsky a driftovat se s tim da, jen ja to neumim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a nejde o kraveni de o to ze se s tim fajn jezdi :lol:
Tak kdyz mas neco lepsiho tak si toho vaz.... tady ale resime prelud. 8)
To ze nema nahon na prdel? :roll: zadny auto neni dokonaly no.... :lol:
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

Chci všem co zatím napsali své hodnocení mooc poděkovat.. Na ty fóra s Preludkama určo mrknu.. Už se jí nemůžu dočkat..... Jo a s tím náhonem na zadek, je to dobrá věc, ale radši Hondu s náhonem na předek než evropana s náhonem na zadek....Je to muj názor, jsem prostě na ty Japonský auta úplně vysazenej....( i když mám teď korejce, ale to je skoro jedna rodina - jenom je to háčko trošku nakřivo :D ), takže Evropan prostě nemá šanci....

PS..A teď nemluvím jen za sebe, ale Japan cars prostě vládnou světu :) .....
330i E90 :kiss:

biker
Příspěvky: 1840
Registrován: 18 dub 2006 22:19
Bydliště: velký venkov

Příspěvek od biker »

ja jsme zaryty......... :D ale svezeni :D me se s tim jelo fajne motor presne zjistim zitra,nepatrilo me :D ,a generacion 4 se me libi cumakem :D 8)

biker
Příspěvky: 1840
Registrován: 18 dub 2006 22:19
Bydliště: velký venkov

Příspěvek od biker »

dave: CUMIM zavidim razeni :) :) :) :) :) :) :) :) :?: to by me bavilo a kurna hodne :D :D :D :D

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Idaho »

jj prelude jsme uvažoval taky ale moentálně není žádná nabídka na 2.2 nebo 2,3 do 100tis :(

ad civic couope, nevím to auto mi připadá takové nevyvážené ( designově ) a už v žádném případě mi nepřipadá jako sportovní vuz, je to proste jen hathc co si kufrem hraje na sportáčka :)
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Sensei Jirka »

Idaho píše:jj prelude jsme uvažoval taky ale moentálně není žádná nabídka na 2.2 nebo 2,3 do 100tis :(

ad civic couope, nevím to auto mi připadá takové nevyvážené ( designově ) a už v žádném případě mi nepřipadá jako sportovní vuz, je to proste jen hathc co si kufrem hraje na sportáčka :)
Právě proto zatím u mě vede Prelude......já se spokojim s 2.0.....ale netajim se tim, že 2.2VTEC by mě velice, velice potěšil..... :) :)
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Beaver »

Idaho píše:jj prelude jsme uvažoval taky ale moentálně není žádná nabídka na 2.2 nebo 2,3 do 100tis :(

ad civic couope, nevím to auto mi připadá takové nevyvážené ( designově ) a už v žádném případě mi nepřipadá jako sportovní vuz, je to proste jen hathc co si kufrem hraje na sportáčka :)
De facto jako ta "nova" 626ka u nas doma :D
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

Sensei Jirka píše:
Idaho píše:jj prelude jsme uvažoval taky ale moentálně není žádná nabídka na 2.2 nebo 2,3 do 100tis :(

ad civic couope, nevím to auto mi připadá takové nevyvážené ( designově ) a už v žádném případě mi nepřipadá jako sportovní vuz, je to proste jen hathc co si kufrem hraje na sportáčka :)
Právě proto zatím u mě vede Prelude......já se spokojim s 2.0.....ale netajim se tim, že 2.2VTEC by mě velice, velice potěšil..... :) :)
Dvoulitr jede pekne.... ale na zavodeni to neni, pocitej s tim ze na dalnici si te 30% aut i naftaku da..... ale v zatackach 8) 8) narez jak hovado.... povedlo se mi utrhnou prdel jednou a to tam mam 205/60/15 slick :lol:

Idaho: pristi rok si do nemecka zajedu jeste pro jednu :lol: ale VTEC 8)
Ta moje bude letos v kupe.... do zimy to budu mit komplet i s muzikou, zadarilo se a po prazdninach do ni pude jeste 60tis...... takze celkove do ni dam skoro 80tis :lol: a koupil sem ji za 55tis :lol: ale to auto za to stoji..... kazdej vecer ji chodim davat dobrou noc :smich:
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
xenon04
Příspěvky: 610
Registrován: 28 led 2005 15:28
Bydliště: Teplice, CZE
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od xenon04 »

nějaký obr.
http://hondaweb.cz/srazy/honday/pages/P5272820.html :D
http://www.honda-club.cz/articles/124/DSC_6005.JPG
tady vedle 6g
http://www.honda-club.cz/articles/124/DSC_6041.JPG

http://www.hondaclub.cz/default.asp?wha ... 93&s_id=13
"Od roku 1993 přibylo v nabídce i velmi elegantní kupé, které se v této modelové řadě objevilo vůbec poprvé a nutno podotknout, že zároveň bylo a je nejhezčí ze všech dosud vyrobených Civiců Coupé. Jen trošku zamrzí, že nebylo zkombinováno s motorem B16A, který by z něj jistě udělal velmi rychlé auto." :D

ad sportovní vůz.... já si pod pojmem sporťáček představuju třeba VTi targu :wink:

a tady ještě výsledky sprintíků z HONDAy....
http://www.honda-club.cz/view.php?id=128

oproti 2.0 prelude se nemáme moc za co stydět :D

Fish civic 5 D15B7 17.47s 127km/h
xenon04 civic 5 D15B7 17.72s 128km/h

Smetana prelude 4 F20A4 17.06s 138km/h

a ještě 2.3
Mihala prelude 4 H23A 16.81s 136km/h
HONDA Civic Sedan - 1.5 VTEC TURBO MT

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

xenon04: SMETANA PRELUDE to je dvoulitr ... to je narez teda :lol:
To MIHALOVA 2.3i jak on rika nacipovana .... rikal ze tam ma cca 180 koni, tak se moc nepredvedl..... cekal semm ozna cas nekde kolem 15s
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
xenon04
Příspěvky: 610
Registrován: 28 led 2005 15:28
Bydliště: Teplice, CZE
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od xenon04 »

DaveS:
Icemann S 2000 1 F20C 14.66s 152km/h

5g VTi
Hondamens civic 5 B16A2 15.72s 145 km/h

nějak spíš ber, že všichni jeli za stejnejch podmínek...
to nemůžeš srovnávat s časama od jinud....

EDIT
navíc Mihalova se valý na pořádnejch balónech :lol:
dával sprint i s tim VTi co jsem sem teď dal :D
HONDA Civic Sedan - 1.5 VTEC TURBO MT

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Sensei Jirka »

DaveS píše:
Sensei Jirka píše:
Idaho píše:jj prelude jsme uvažoval taky ale moentálně není žádná nabídka na 2.2 nebo 2,3 do 100tis :(

ad civic couope, nevím to auto mi připadá takové nevyvážené ( designově ) a už v žádném případě mi nepřipadá jako sportovní vuz, je to proste jen hathc co si kufrem hraje na sportáčka :)
Právě proto zatím u mě vede Prelude......já se spokojim s 2.0.....ale netajim se tim, že 2.2VTEC by mě velice, velice potěšil..... :) :)
Dvoulitr jede pekne.... ale na zavodeni to neni, pocitej s tim ze na dalnici si te 30% aut i naftaku da..... ale v zatackach 8) 8) narez jak hovado.... povedlo se mi utrhnou prdel jednou a to tam mam 205/60/15 slick :lol:

Idaho: pristi rok si do nemecka zajedu jeste pro jednu :lol: ale VTEC 8)
Ta moje bude letos v kupe.... do zimy to budu mit komplet i s muzikou, zadarilo se a po prazdninach do ni pude jeste 60tis...... takze celkove do ni dam skoro 80tis :lol: a koupil sem ji za 55tis :lol: ale to auto za to stoji..... kazdej vecer ji chodim davat dobrou noc :smich:
Mnooo skoro na všech stránkach o preludkách sem se dočetl, že: teď budu jednu stránku citovat "tam kde jiná auta v zatáčkách brzdí, s preludkou klidně přidejte plyn"....takže jí asi fakt málokterá zatáčka rozhodí..... :) ......no jak sem psal, 2.2 bych radši, ale nevim esli na ní budou many.....mnooo, ale kdyby jooo, tak bych se asi radostí zbláznil.....už se fakt nemůžu dočkat, už abych jí měl......

Jo, a jak píšeš u tý svý preludky, že se Ti vždycky nelíbil interiér, až dokud sis na něj nezvyknul, tak mě se právě z fotek taky mooc nelíbí, proto se s ní chci trošku seznámit osobně 8) 8) 8) ....jinak toho čumáčku je mi fakt líto.... :cry: :cry: :cry: ...ten je na nich úplně boží... 8)
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

Sensei Jirka píše:
DaveS píše:
Sensei Jirka píše: Právě proto zatím u mě vede Prelude......já se spokojim s 2.0.....ale netajim se tim, že 2.2VTEC by mě velice, velice potěšil..... :) :)
Dvoulitr jede pekne.... ale na zavodeni to neni, pocitej s tim ze na dalnici si te 30% aut i naftaku da..... ale v zatackach 8) 8) narez jak hovado.... povedlo se mi utrhnou prdel jednou a to tam mam 205/60/15 slick :lol:

Idaho: pristi rok si do nemecka zajedu jeste pro jednu :lol: ale VTEC 8)
Ta moje bude letos v kupe.... do zimy to budu mit komplet i s muzikou, zadarilo se a po prazdninach do ni pude jeste 60tis...... takze celkove do ni dam skoro 80tis :lol: a koupil sem ji za 55tis :lol: ale to auto za to stoji..... kazdej vecer ji chodim davat dobrou noc :smich:
Mnooo skoro na všech stránkach o preludkách sem se dočetl, že: teď budu jednu stránku citovat "tam kde jiná auta v zatáčkách brzdí, s preludkou klidně přidejte plyn"....takže jí asi fakt málokterá zatáčka rozhodí..... :) ......no jak sem psal, 2.2 bych radši, ale nevim esli na ní budou many.....mnooo, ale kdyby jooo, tak bych se asi radostí zbláznil.....už se fakt nemůžu dočkat, už abych jí měl......

Jo, a jak píšeš u tý svý preludky, že se Ti vždycky nelíbil interiér, až dokud sis na něj nezvyknul, tak mě se právě z fotek taky mooc nelíbí, proto se s ní chci trošku seznámit osobně 8) 8) 8) ....jinak toho čumáčku je mi fakt líto.... :cry: :cry: :cry: ...ten je na nich úplně boží... 8)
Hele ja sem chtel taky pred koupi dosetrit a koupit Vtec, ale pak sem si rekl ze si koupim 2.i nebo teda co bude..... s autem se seznamym a pak pokud ji budu mit rad pudu vys.... az k VTECU. Na aute uz sem si dost maknul.... mel sem nekolikrat rozdelany dvere, a celej interier (zadni) delali sme brzdy...... vim o ni uz celkem dost...... co se tyce ND .... kontakty na lidi co muzou mit neco, nebo vedej atd..... 8) top vsechno se celkem hodi. Ale jeste je to porad malo...... VTEC chci, ale tak za rok 8)

Xenone: je pravda ze mihala s tema 18´ :lol: kdyby ji mel na 15´na nejakej poradnejch gumach tak by se na tech 15 sec dostal...... 8)
Dokonce sem mel tu cest se v ni projet...... a po ceste na Honday sem ho doprovazel po okreskach a nakladali sme tomu jak sme mohli 8) masakr..... s ohledem na jeho podvozek, gumy, privod vzduchu, vyfukove potrubi a ten chip jak on rika 8) kazdopadne je to jedna z nejlepe udelanych preludu u nas (je teda z nemecka ale to je fuk) :lol:
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

co se tyce interieru, tak jak si na nej zvyknes uz ti divnej neprijde.... me naopadk prijde ted hrozne utulnej a bobastickej, kazdej koho vezu tak rika ze je neobvyklej a jak v letadle :lol:
Přílohy
preludka 020.jpg
preludka 020.jpg (83.76 KiB) Zobrazeno 10207 x
prelude 011.jpg
prelude 011.jpg (107.58 KiB) Zobrazeno 10207 x
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Sensei Jirka »

DaveS píše:
Sensei Jirka píše:
DaveS píše: Dvoulitr jede pekne.... ale na zavodeni to neni, pocitej s tim ze na dalnici si te 30% aut i naftaku da..... ale v zatackach 8) 8) narez jak hovado.... povedlo se mi utrhnou prdel jednou a to tam mam 205/60/15 slick :lol:

Idaho: pristi rok si do nemecka zajedu jeste pro jednu :lol: ale VTEC 8)
Ta moje bude letos v kupe.... do zimy to budu mit komplet i s muzikou, zadarilo se a po prazdninach do ni pude jeste 60tis...... takze celkove do ni dam skoro 80tis :lol: a koupil sem ji za 55tis :lol: ale to auto za to stoji..... kazdej vecer ji chodim davat dobrou noc :smich:
Mnooo skoro na všech stránkach o preludkách sem se dočetl, že: teď budu jednu stránku citovat "tam kde jiná auta v zatáčkách brzdí, s preludkou klidně přidejte plyn"....takže jí asi fakt málokterá zatáčka rozhodí..... :) ......no jak sem psal, 2.2 bych radši, ale nevim esli na ní budou many.....mnooo, ale kdyby jooo, tak bych se asi radostí zbláznil.....už se fakt nemůžu dočkat, už abych jí měl......

Jo, a jak píšeš u tý svý preludky, že se Ti vždycky nelíbil interiér, až dokud sis na něj nezvyknul, tak mě se právě z fotek taky mooc nelíbí, proto se s ní chci trošku seznámit osobně 8) 8) 8) ....jinak toho čumáčku je mi fakt líto.... :cry: :cry: :cry: ...ten je na nich úplně boží... 8)
Hele ja sem chtel taky pred koupi dosetrit a koupit Vtec, ale pak sem si rekl ze si koupim 2.i nebo teda co bude..... s autem se seznamym a pak pokud ji budu mit rad pudu vys.... az k VTECU. Na aute uz sem si dost maknul.... mel sem nekolikrat rozdelany dvere, a celej interier (zadni) delali sme brzdy...... vim o ni uz celkem dost...... co se tyce ND .... kontakty na lidi co muzou mit neco, nebo vedej atd..... 8) top vsechno se celkem hodi. Ale jeste je to porad malo...... VTEC chci, ale tak za rok 8)

Xenone: je pravda ze mihala s tema 18´ :lol: kdyby ji mel na 15´na nejakej poradnejch gumach tak by se na tech 15 sec dostal...... 8)
Dokonce sem mel tu cest se v ni projet...... a po ceste na Honday sem ho doprovazel po okreskach a nakladali sme tomu jak sme mohli 8) masakr..... s ohledem na jeho podvozek, gumy, privod vzduchu, vyfukove potrubi a ten chip jak on rika 8) kazdopadne je to jedna z nejlepe udelanych preludu u nas (je teda z nemecka ale to je fuk) :lol:

Mnoo, asi taky hned jak na ní budu mít koupím tu která zrovna bude...Akorát ty náhradní díly mě drobátko štvou, jak sem koukal na tu diskuzy o Tvých světlech, tak sem se i docela dost divil, jak jsou ceny přepálený....Ale co se dá dělat...Uf se jí nemůžu dočkat :cry: :cry:
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
xenon04
Příspěvky: 610
Registrován: 28 led 2005 15:28
Bydliště: Teplice, CZE
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od xenon04 »

tady si můžeš nahlídnou na díly 5g :wink:
http://www.vseproauto.cz/cenik.php?obj_ ... 1995-11-01
lampa 1325, blikač 270... celý x 2... lehce přes 3tis... nehledě na to, že po vrakáčích jich je....
civic má velkou výhodu v dílech

ale koukám, že už máš stejně jasno :D
HONDA Civic Sedan - 1.5 VTEC TURBO MT

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Tom_ »

DaveS píše:co se tyce interieru, tak jak si na nej zvyknes uz ti divnej neprijde.... me naopadk prijde ted hrozne utulnej a bobastickej, kazdej koho vezu tak rika ze je neobvyklej a jak v letadle :lol:
tak me se nelibi ta palubovka ale fest hodne se mi to nelibi,jinak co to mas za koberecky vole? :lol: :lol: :lol:
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
xenon04
Příspěvky: 610
Registrován: 28 led 2005 15:28
Bydliště: Teplice, CZE
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od xenon04 »

a tak ještě palubka z coupe :D
Obrázek
HONDA Civic Sedan - 1.5 VTEC TURBO MT

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

Tom_ píše:
DaveS píše:co se tyce interieru, tak jak si na nej zvyknes uz ti divnej neprijde.... me naopadk prijde ted hrozne utulnej a bobastickej, kazdej koho vezu tak rika ze je neobvyklej a jak v letadle :lol:
tak me se nelibi ta palubovka ale fest hodne se mi to nelibi,jinak co to mas za koberecky vole? :lol: :lol: :lol:
Ty sou tam jeste od predchoziho majitele...... :lol: ja ted na novy nemam, abych vyhodil prachy za vec co nutne nepotrebuju, navic se dobre mejou 8) a kdyz mi do auta vleze nekdo se spinavejma botama :twisted: a na to sem haklivej. Tak se to da dobre umyt..... 8) Casem koupim jine.... ale nehori to. :D
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

jinak ja tu palubku zeru :) 8)
Přílohy
245.jpg
245.jpg (41.75 KiB) Zobrazeno 10178 x
101.jpg
101.jpg (40.51 KiB) Zobrazeno 10178 x
jvc_stand.jpg
jvc_stand.jpg (176.42 KiB) Zobrazeno 10178 x
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

a co se tyce kufru...... :lol: a dveri.... :lol: +
Přílohy
96.jpg
96.jpg (28.16 KiB) Zobrazeno 10184 x
180.jpg
180.jpg (49.37 KiB) Zobrazeno 10186 x
209.jpg
209.jpg (34.86 KiB) Zobrazeno 10184 x
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Odpovědět

Zpět na „Honda Club & Japan Cars“