Project "Japanese MAZDA" by Freeman

Tuningová scéna v Ostravě a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

Ten stavitelný podvozek-ten už někdo viděl-myslím že nééé! :lol: :lol: :lol:
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

Pipotuning píše:Ten stavitelný podvozek-ten už někdo viděl-myslím že nééé! :lol: :lol: :lol:
To ti klidně vymažu bo jsem si objednal normální -40mm :lol:
Ale carbon tam nechám protože mi slíbili že to do týdne napraví... takže nebudu něco na týden mazat :?:

Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

Freeman_TKOZ píše:
Pipotuning píše:Ten stavitelný podvozek-ten už někdo viděl-myslím že nééé! :lol: :lol: :lol:
To ti klidně vymažu bo jsem si objednal normální -40mm :lol:
Ale carbon tam nechám protože mi slíbili že to do týdne napraví... takže nebudu něco na týden mazat :?:
Noramlní -40mm u vás píšeš opět něco jineho :lol: :lol:

Plány
Těch je hodně (modrá či bílá perleť, interiér v alcantře, hydraulický podvozek, větší kola, angel eyes,....)

a co z tohodle tam je hm?

Hudba
Rádio PIONEER DEH-P7700MP, Přední komponentní repro MAGNAT, zadní komponentní repro CLARION zapojené na zesilovač MAGNAT R.A.P.B.U.L.L. 360 , 2x subwoofer JBL GT4-12 zapojené na zesilovač GROUND ZERO GZTA 2000T

A nedělej ,že ryju jen se ptáááám! :lol: :lol: :lol:
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Midas
Příspěvky: 633
Registrován: 01 zář 2006 00:16
Bydliště: Ostrava-panelák :))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Midas »

Freeman_TKOZ píše:
Pipotuning píše: Mě se nelibi nic -jen se nestačím divit!
ak stavitelný podvozek tam máš jo? :lol: :lol: zamračená kapota v carbo stylu :lol: spoilery-tím mám rozumět jako co? :lol: mezidil světel v carbonu :lol: kompletní podsvětlenííí :lol:

Proč tam píšeš věci ktere tam vubec nejsou?!! :lol: :lol: :lol:
Co to meleš? Zamračená kapota tam je, není jen v carbonu, lepili to v pondělí, ale nevyšlo to a tak se čeká na novou folii..., ano, přední spoiler vyráběl medvěd ručně a ano, všechny spoilery, lízátka, atd... jsou v barvě vozu (mimochodem víš že spoiler se označuje i křídlo :lol: ) mezidíl světel je jak jsem víše uvedl finisher... Podvozek by měl být podle medvěda stavitelný... bohužel ručně a vypadá to že má nej. léta za sebou... musím měnit... Podsvětlení mám, normální modré neony... :x
dotáááázzzzz.....ty jsi lepil tu folii na bílou kapotu??? :? :?
JBproductions

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

Pipotuning píše: a co z tohodle tam je hm?

Hudba
Rádio PIONEER DEH-P7700MP, Přední komponentní repro MAGNAT, zadní komponentní repro CLARION zapojené na zesilovač MAGNAT R.A.P.B.U.L.L. 360 , 2x subwoofer JBL GT4-12 zapojené na zesilovač GROUND ZERO GZTA 2000T

A nedělej ,že ryju jen se ptáááám! :lol: :lol: :lol:
Pokud se jen ptáš tak v pohodě....:
Radio pioneer DEH-P7700MP:
Obrázek
2x subwoofer JBL GT4-12, zesilovač Magnat 360 a GZTA 2000T:
Obrázek
Kompa bohužel na fotkách nemám... nefotil jsem je před montáží

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

Midas píše: dotáááázzzzz.....ty jsi lepil tu folii na bílou kapotu??? :? :?
Ne, dělali to v té firmě... je to prý jedno.. ta folie funguje i proti oděrkům způsobeným kamínky.. takže bíle fleky tam nebudou 8) A kraje se musí přelakovat, aby folie neodlézala

Midas
Příspěvky: 633
Registrován: 01 zář 2006 00:16
Bydliště: Ostrava-panelák :))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Midas »

Freeman_TKOZ píše:
Midas píše: dotáááázzzzz.....ty jsi lepil tu folii na bílou kapotu??? :? :?
Ne, dělali to v té firmě... je to prý jedno.. ta folie funguje i proti oděrkům způsobeným kamínky.. takže bíle fleky tam nebudou 8) A kraje se musí přelakovat, aby folie neodlézala
a to budeš dávat na tu kapotu co není zrovna good stavu?
pokud si pamatuju...tak to zamračení z druhé strany (zespod kapoty) trochu hnije ne?
nevím ale asi bych na tvém místě...opravil kapotu po těch bouchanců co schytala....
dál bych jí stopro nechal teda přelakovat a to do černé barvy...důvod je asi jasný...
a další věc....nejlépe bych se na folii vysral :D
:D
JBproductions

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

Midas píše: a to budeš dávat na tu kapotu co není zrovna good stavu?
pokud si pamatuju...tak to zamračení z druhé strany (zespod kapoty) trochu hnije ne?
nevím ale asi bych na tvém místě...opravil kapotu po těch bouchanců co schytala....
dál bych jí stopro nechal teda přelakovat a to do černé barvy...důvod je asi jasný...
a další věc....nejlépe bych se na folii vysral :D
:D
Kapota je opravena od těch bouchanců :D A hnít to nehnije, opraveno 8)

Midas
Příspěvky: 633
Registrován: 01 zář 2006 00:16
Bydliště: Ostrava-panelák :))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Midas »

Freeman_TKOZ píše:
Midas píše: a to budeš dávat na tu kapotu co není zrovna good stavu?
pokud si pamatuju...tak to zamračení z druhé strany (zespod kapoty) trochu hnije ne?
nevím ale asi bych na tvém místě...opravil kapotu po těch bouchanců co schytala....
dál bych jí stopro nechal teda přelakovat a to do černé barvy...důvod je asi jasný...
a další věc....nejlépe bych se na folii vysral :D
:D
Kapota je opravena od těch bouchanců :D A hnít to nehnije, opraveno 8)
no řekl bych něco jiného...protože jestli si pamatuješ jak jsem byl u tebe....tak jsi otevřel tu kapotu...ukazoval jsi ten motor...a všiml jsem si toho...jak ti to tam fajně kvete...
jednou otevřeš kapotu a zamračení ti zůstane v ruce :D :D :D
JBproductions

Uživatelský avatar
svanco1915
Příspěvky: 2851
Registrován: 12 pro 2005 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svanco1915 »

ja proti tobě nic nemám , neřešim nic , jen to přikreslováni mě někdy zaraži jenže nejsi sám mnohdy......
FFF - Flip Flop Fabia
VW Highline 120 KW
VW Sportline 100 KW

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

Midas píše: no řekl bych něco jiného...protože jestli si pamatuješ jak jsem byl u tebe....tak jsi otevřel tu kapotu...ukazoval jsi ten motor...a všiml jsem si toho...jak ti to tam fajně kvete...
jednou otevřeš kapotu a zamračení ti zůstane v ruce :D :D :D
Čemu nerozumíš na slově opraveno? :twisted:

rozumik
Příspěvky: 266
Registrován: 02 led 2006 19:32
Bydliště: Long Beach

Příspěvek od rozumik »

na folii se vyser :wink:
CA18DET inside Obrázek

Uživatelský avatar
Ričrd@johan
Příspěvky: 248
Registrován: 26 zář 2006 22:06
Bydliště: Shilersdorf:) u Ostravy

Příspěvek od Ričrd@johan »

Hlavne ze prave ty Piposu vyskakujes,kdyz primo TY jsi mival v podpisu tady kdovi kolik KW atd...a o falesnych fotkach na podzim v soutezi nemluvim....VT zadek atd atd atd....Jinak,ja si delal take GO motoru a vim co to obnasi,jak financne tak praci.....a vubec se nedivim,ze to tak trva....nejdriv resit toto,at je auto OK a pak plasty...ktere ma pipo treba hezke,ale orezlych zadnich lemu,diky skrtani kol o ne,si nevsima,ci stekancu laku na kridle.............Nevim,no...jen rikam svuj nazor...ale ja bych radeji nejdriv opravil ty lemy a az pak treba resil lesteni kol.... :wink:
White Corolla E10 1,6 Si

Uživatelský avatar
Ričrd@johan
Příspěvky: 248
Registrován: 26 zář 2006 22:06
Bydliště: Shilersdorf:) u Ostravy

Příspěvek od Ričrd@johan »

Pipo,jinak,nechybi ti v podpisu jeste jeden klub?Ex...infi....???A jo...panacek se asi stydi,za to ze se bavil i s obycejnyma lidma.... :lol: 8)
White Corolla E10 1,6 Si

Midas
Příspěvky: 633
Registrován: 01 zář 2006 00:16
Bydliště: Ostrava-panelák :))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Midas »

rozumik píše:na folii se vyser :wink:
to jsem psal taky...
že je ještě jedna možnost....vysrat se na folii
JBproductions

Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

Ričrd@johan píše:Hlavne ze prave ty Piposu vyskakujes,kdyz primo TY jsi mival v podpisu tady kdovi kolik KW atd...a o falesnych fotkach na podzim v soutezi nemluvim....VT zadek atd atd atd....Jinak,ja si delal take GO motoru a vim co to obnasi,jak financne tak praci.....a vubec se nedivim,ze to tak trva....nejdriv resit toto,at je auto OK a pak plasty...ktere ma pipo treba hezke,ale orezlych zadnich lemu,diky skrtani kol o ne,si nevsima,ci stekancu laku na kridle.............Nevim,no...jen rikam svuj nazor...ale ja bych radeji nejdriv opravil ty lemy a az pak treba resil lesteni kol.... :wink:
No že se tady ozyváš zrovna ty!
Ten co už odkragroval dva motory-to si musel dobře udělat go! :lol: :lol: A tvuj new lak stoji taky za pikaču-nebo natřený interier štětcem :lol: :lol: to je uplně maso!Ale chápu ,že tobě stačí auto na to abys jezdil jen tadykolem komina a projižděl se jak trotl Hlučin a zpět co?? :lol: :lol:
A jinak lemy nebudu opravovat do zastřiku jak nějaký ňouma-mě to nevadí tak jak to je a raději si počkám na new lak do zimy než to ted hyzdit zastřikem!!
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

Ričrd@johan píše:Pipo,jinak,nechybi ti v podpisu jeste jeden klub?Ex...infi....???A jo...panacek se asi stydi,za to ze se bavil i s obycejnyma lidma.... :lol: 8)
Já se za to nestydím já se snima bavim doteď -KROM TEBE!! :lol: :lol: :lol:
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Uživatelský avatar
Ričrd@johan
Příspěvky: 248
Registrován: 26 zář 2006 22:06
Bydliště: Shilersdorf:) u Ostravy

Příspěvek od Ričrd@johan »

Az si alespon neco udelas na aute sam,piposu a ne za pomoci nekoho,tak se vytahuj....muj lak mozna stoji pro tebe za picu,protoze neni od richtra nebo tak,ale ja jsem spokojeny,protoze vim,ze jsem si to udelal sam a na to jsem pysny a deam to proto,ze me to bavi a ne abych se vytahval na TF atd a pritom me vsichni meli za blbecka.Me maji za blbecka jen takovi,jako jsi ty a to me je fuk,protoze vsichni normalni si toto mysli o tobe a tobe podobnych.Motor byl prvni ktery mel 300tisic a mel uz narok na prasknuti tesneni pod hlavou.Ve druhem odesla klika a nyni je po kopletni GO a slape jak hodinyky...ale i tak netvrdim alespon,ze ma kdovi kolik KW,jako mel nekdo v podpisu.A hlavne,ja se za sve auto nestydim a kdekoliv ho uvidis,tak bude vzdy jak je a je ma prace...a ne nejaky super VT neceho,na cem jsi krom lesteni nehnul prstem.Tot muj nazor...a myslim ze ne jen muj. :wink:
White Corolla E10 1,6 Si

Uživatelský avatar
creams
Příspěvky: 642
Registrován: 23 čer 2006 10:34
Bydliště: Něco mezi Ostravou a Opavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od creams »

:?: po dlouhé době a je to tam kde kdysi. Pipo si nedá absolutně pokoj a Richard půjde za svým názorem.

2 Pipo: kdy dostaneš rozum a začneš se otáčet kolem sebe?! A ne jen stále se otírat o někoho cizího

2 Richard: většina lidí zde ví jak je vše doopravdy či není. A doopravdy to co jsi zvládl na autě jsi zvládl sám ...

Než se někdo opře do mě .... PROSÍM vynechte mě z těchto diskuzi nestojím o popularitu na těchto stránkách. DĚKUJI
Pug 306 cleaning
HTTP://INFINITYCARS.CZ

http://opravy-autochladicu.cz/ a svařování hliníku
Profesionální péče o vozidla
www.detailing.cz
www.cleaned.cz

Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

Ričrd@johan píše:Az si alespon neco udelas na aute sam,piposu a ne za pomoci nekoho,tak se vytahuj....muj lak mozna stoji pro tebe za picu,protoze neni od richtra nebo tak,ale ja jsem spokojeny,protoze vim,ze jsem si to udelal sam a na to jsem pysny a deam to proto,ze me to bavi a ne abych se vytahval na TF atd a pritom me vsichni meli za blbecka.Me maji za blbecka jen takovi,jako jsi ty a to me je fuk,protoze vsichni normalni si toto mysli o tobe a tobe podobnych.Motor byl prvni ktery mel 300tisic a mel uz narok na prasknuti tesneni pod hlavou.Ve druhem odesla klika a nyni je po kopletni GO a slape jak hodinyky...ale i tak netvrdim alespon,ze ma kdovi kolik KW,jako mel nekdo v podpisu.A hlavne,ja se za sve auto nestydim a kdekoliv ho uvidis,tak bude vzdy jak je a je ma prace...a ne nejaky super VT neceho,na cem jsi krom lesteni nehnul prstem.Tot muj nazor...a myslim ze ne jen muj. :wink:
Booože ty jsi ubožák :lol: :lol: já si to raději necham udělat ale hlavně at to nějak vypadá než jako u tebe!Myslíš ,že auta co jezdí po TUNING CUPU ,že si je borci staví sami doma nakoleně???VZPAMATUJ SE!!!Já budu mít raději drahy lak od RICHTRA než si to dělat sám doma a pak to bude vypadat jako to tvoje!! :roll: :lol: :lol: A znova zopakuji já se tady nikde svým autem nechvalím a nezakladam kvuli němu temata!
PS:a pomlouvaní na štěrkovně za mými zády ti jde-ale davej bacha abys na to nedojel!!!!!!!!!!
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

CREAMS:ty raději pomlč bylo by to tady na dlouho-když bych se rozepsal ja o tobě!!čiste svědomi nemáš ani ty s tvorbou feliny!!!
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ozzy_Vita »

pěkně hoši pěkně :D
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

Midas
Příspěvky: 633
Registrován: 01 zář 2006 00:16
Bydliště: Ostrava-panelák :))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Midas »

:( :( :( :(
JBproductions

Uživatelský avatar
dan7211
Příspěvky: 783
Registrován: 17 črc 2006 12:01
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dan7211 »

vidím vše při starém! :lol: :lol:
BMW E46 - 330D - jede a nežere :-)
seat toledo model 2000, 1.9TDi, 81kw - winter car - prodám
YAMAHA TTR 600

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Re: Project "Japanese MAZDA" by Freeman

Příspěvek od DitrTKOZ »

hmm pěkně se nám to tady rozjíždí tak kluci....rozepište se spek
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
creams
Příspěvky: 642
Registrován: 23 čer 2006 10:34
Bydliště: Něco mezi Ostravou a Opavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od creams »

Pipotuning píše:CREAMS:ty raději pomlč bylo by to tady na dlouho-když bych se rozepsal ja o tobě!!čiste svědomi nemáš ani ty s tvorbou feliny!!!
Za včasu brzdi.
Pug 306 cleaning
HTTP://INFINITYCARS.CZ

http://opravy-autochladicu.cz/ a svařování hliníku
Profesionální péče o vozidla
www.detailing.cz
www.cleaned.cz

Uživatelský avatar
creams
Příspěvky: 642
Registrován: 23 čer 2006 10:34
Bydliště: Něco mezi Ostravou a Opavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Project "Japanese MAZDA" by Freeman

Příspěvek od creams »

A to, že COčkem vařit neumím na tom nic není, že mi pomohl Dan. A to, že jsem o lakovaní nevěděl nic a pomohl mi Ričrd za to jen velký dík ! Ja se nemám za co stydět. Sám zde píšeš, že nic neumíš tak proč se chceš otírat o mě. Já osobně se zase vyznám autohifi a co ? A věř, že stavbou feldy jsem se hodně věcem přiučil. Takže co se týká mě NEBER mě do pusy. Já taky o tobě nemluvím!!! A to, že jsem řekl, že se staráš p lidi kolem není snad pravda ? Tak nevím proč se tě to tak dotklo. Pokud ti něco na tomhle vadí prosím ICQ děkuji !
Pug 306 cleaning
HTTP://INFINITYCARS.CZ

http://opravy-autochladicu.cz/ a svařování hliníku
Profesionální péče o vozidla
www.detailing.cz
www.cleaned.cz

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Project "Japanese MAZDA" by Freeman

Příspěvek od Starlet »

Jen tak jsem to pročítal, neznám vás ale nedá mi to napsat to: Pipo, ty jsi namyšlený hovado, že máš relativně hezký auto neznamená že se musíš chovat takhle. PS: Metlu ti namíchaj od tří kil vejš, borečku 8)
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
Ričrd@johan
Příspěvky: 248
Registrován: 26 zář 2006 22:06
Bydliště: Shilersdorf:) u Ostravy

Příspěvek od Ričrd@johan »

A kdo tady neco rikal o tuning-cupu......mimochodem,o zadnem tvem poharu,nebo tak nevim.....a co se me tyce,nikdy by me ani nenapadlo se tam hlasit...ja ze sveho auta nedelam nic co neni.A co se pomluv tyce,myslim,ze ty muj nazor znas a reknu ho kdykoliv a komukoliv,stejne jako tobe,tak vsem a na tom nic neni...a mimochodem,pomluvy,si myslim,jsou obvykle zalozene na lzi,ale ja zadnou lez nerikam.Kazdy ma pravo na svuj nazor...a ne jen prikyvovat nekomu.Uz jsem se k tobe vazne nechtel vyjadrovat,ale toto uz vazne neslo vydrzet.Starej se o sve toledo,tuningcup a VT fotky do soutezi a nech lidi,ktere bavi i na aute neco delat,krom vytahovani se,laskave na pokoji.Sbohem a bud tak laskav a prestehuj se zase do"sve" sekce "Opava".
White Corolla E10 1,6 Si

Uživatelský avatar
Ričrd@johan
Příspěvky: 248
Registrován: 26 zář 2006 22:06
Bydliště: Shilersdorf:) u Ostravy

Příspěvek od Ričrd@johan »

A jinak,co se zastriku tyce,coz jsi nazval prasarnou,tusim,tak je to v praxi bezne pouzivana vec a potrdi ti to kterykoliv lakyrnik.Kdyz nevis,tak nemluv.Ja bych nazval prasarnou jine veci,jako jezdit s odpojenou vahou vzduchu,ci rozmrdane lemy od kol,ci stecenou,a to jako ze fest,barvu na kridle.A pak povidej neco o cupu.Bez si radeji pipovat do sve opavy...
White Corolla E10 1,6 Si

Odpovědět

Zpět na „Ostrava“