Aktuální fota vašich aut

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
rejchy
Příspěvky: 573
Registrován: 09 kvě 2006 14:24
Bydliště: V podkérkonoší

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od rejchy »

To já asi taky,čím jsem starší tím mám starší auta :lol:

Uživatelský avatar
Venca Brody
Příspěvky: 3338
Registrován: 09 črc 2006 18:04
Bydliště: jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Venca Brody »

Boči: nejsi sám, neboj :-D :lol:
EX citroen saxo 1,4vts,. EX bmw e36 316i,. EX BMW e36 328 iT,. EX Golf III 1,8i, OOOO A4b5 avant 1,9TDI, BMW e36 316i compakt
A teď jedna merdka OOOO A6C5 avant 2,8i quattro

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Jord »

Pane Mikaelo, tadyk ste na tuninkforu, to nikoho nezajímá.. :lol: :lol: nahod víc foto konečně :D
...

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

co skuhráte? :-D Jeden V12 a druhý Audi... :-D samá šlechta tady. už mě nebavilo vymetat tuningové dno se škocnou no :-D
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
Mickael
Příspěvky: 370
Registrován: 04 čer 2006 13:54
Bydliště: Praha

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Mickael »

Žordyk: My zadny nemame,jeste teda tuhle.Obrázek
Ale abych to uvedl na pravou miru,tohle je kamosovo motor,ale mame vsechny dily totozny,akorat muj neni doskladanej jeste.
R33 GTST Mspec2 '97

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Bohuš »

Dobrí dorifto. A co s13 ještě je u vás?

Uživatelský avatar
paca
Příspěvky: 471
Registrován: 22 říj 2007 14:11

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od paca »

F.l.a.n.e.l. = kolik to má najeto? u těchto motorů je nájezd vcelku důležitý aby to jelo jak má :wink: co jsem viděl v německu zachovalé kousky, tak se ceny pohybují okolo půl míče, takže si rapida a kabro musel prodat za dobrou cenu :D

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od j3ykobim »

Mickael: a nechce někdo z vás prodat ten BMC CDA? by se mi hodil :D spek


F.l.a.n.e.l. však sis e46 M3 vybral moc dobře, podle mě poslední pořádné Mko s nejlepším motorem jakej v BMW vyrobili 8)

známého skoro dvojče, jen sedačky vyměnil za funkčnější (foceno v noci, proto to vypadá na foto z kalkulačky)
Přílohy
DSCF0119.jpg
DSCF0129.jpg
Trabant, VW Golf, MX 5

setik
Příspěvky: 371
Registrován: 27 bře 2010 22:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od setik »

SomČarovný píše:Pěkný Flaneli.

Setik: hele nejzedíš Ty, nebo Tvoje auto, sem tam po Opavě? spek

ja to auto pred rokem a pul prodal do Vsetina. Vim, ze ten clovek jezdi sem tam do Ostravy, jestli do Opavy, tak to netusim. Kazdopadne to auto uz neni v tom stavu, co bejvavalo, je ho skoda...
100 lidi , 100 chuti
BMW e90 320D M-Packet /// Decent Styling

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od SomČarovný »

Setik: To teda, vypdalo o dost hůř než si ho pamatuju tady z fotek. Nicméně, babu na to sbalil hezkou :lol:
7GTD

setik
Příspěvky: 371
Registrován: 27 bře 2010 22:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od setik »

takze v tomhle smeru slouzi porad dobre :D
100 lidi , 100 chuti
BMW e90 320D M-Packet /// Decent Styling

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od wesly.TDI »

Jedna z domova bohužel už asi 10 let ne-aktual :D, som našel archiv :D, brzy comin soon video do Ztracených aut tunungové scény :D

Obrázek

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od kony5 »

Obrázek taky pěkně starý.... největší chyba v životě :kladivo: :kladivo: :lol:

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od wesly.TDI »

taky 2.5??? :lol:

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

paca píše:F.l.a.n.e.l. = kolik to má najeto? u těchto motorů je nájezd vcelku důležitý aby to jelo jak má :wink: co jsem viděl v německu zachovalé kousky, tak se ceny pohybují okolo půl míče, takže si rapida a kabro musel prodat za dobrou cenu :D
kabro šlo za 38OO euro, rapid za 6O tkč Nemám problém říct co jsem za co dostal ;-)
A M3 opravdu 15O nestála ;-) Najeto je 13O. A je mi jedno co je důležité. je to asi jako chtít EVO nebo REZU po dědovi,
co s tím jezdil jen každý druhý čtvrtek na akci do Lidlu ;-) Krom kilometrů bych řekl že je důležité i ostatní jako servis a podobně ;-)
Ale třeba se mi to za měsíc rozpadne, kdo ví :-D

j3ykobim píše:F.l.a.n.e.l. však sis e46 M3 vybral moc dobře, podle mě poslední pořádné Mko s nejlepším motorem jakej v BMW vyrobili
To byly jediné kola, které jsem nechtěl na M3 :-D Ale jinak mám stejný názor. I na bmw klubu hodně řešili porovnání E46 vs E92 a další věci. Pročítal jsem spoustu
for :-D byly to nervy. Byl to orgasmus něco koupit a už to neřešit :-D to byla úleva
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od kony5 »

wesly.TDI píše:taky 2.5??? :lol:
ale prej ta 132kw ta AKE...ty se nekazí hele.... :lol: :lol: new baterka, komplet brzdy, ramena, ložiska, třmeny repas, kola new . lak se dělal, lemy vytáhnul uplně každou kosmetiku sem udělal aby byla top.... pak umřel klimakompresor, pak alternator, pak vrtule s viskospojkou, pak se zas ramena ozvaly .. pak se to začlo zavzdušnovat, nove trubky hadice atd na naftu origo audi sem koupil jeden kousek za 3800 a pak radši udělal s PA trubke... pak odešel nějaký ventil pak zas nějaký ventil ... pak regulace světlometu pak motorky světlometu pak cele svetlomety... mezitím asi 15 defektu cca 1-2 měsíčně.. pak prasklo přední sklo :kladivo: :kladivo: pak odešel displej na přístrojovce , pak začal piskat reprak..pak nešlo stahovaní jednoho okna pak druheho pak ty plastove camprliky co ty okna drží popraskaly...pak umřela baterka jak to ten rok a pul až 2 jezdilo ...pak se mi zda že začla trochu prokluzovat převodovka při plnem ... a pak asi čerpadlo...rano nastartoval chcíp a konec...od te doby stojí před dílnou a ani ju nedám dovnitř bo si to nezaslouží.... tento vůz můžu doporučit 8) 8) nehledě na to že to můžeš celý přetěsnit jak chceš a furt z toho valí olej....

Uživatelský avatar
Venca Brody
Příspěvky: 3338
Registrován: 09 črc 2006 18:04
Bydliště: jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Venca Brody »

jj 2,5tdi :lol:
EX citroen saxo 1,4vts,. EX bmw e36 316i,. EX BMW e36 328 iT,. EX Golf III 1,8i, OOOO A4b5 avant 1,9TDI, BMW e36 316i compakt
A teď jedna merdka OOOO A6C5 avant 2,8i quattro

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Bohuš »

I na bmw klubu hodně řešili porovnání E46 vs E92 a další věci. Pročítal jsem spoustu
for :-D byly to nervy. Byl to orgasmus něco koupit a už to neřešit :-D to byla úleva
Já myslím že super volba, i když se mi nelíbí moc evropských aut tak e46 m3 je dokonalá... 8)
Mě se na ní tuze líbí kola ve stylu cls např. http://i.imgur.com/ryjkUxE.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; :oops:

Uživatelský avatar
paca
Příspěvky: 471
Registrován: 22 říj 2007 14:11

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od paca »

F.l.a.n.e.l píše:Ale třeba se mi to za měsíc rozpadne, kdo ví :-D
no doufej že ne :wink: jinak určitě je e46tka lepší na "zábavu" než e92

Uživatelský avatar
Bufik
Příspěvky: 439
Registrován: 19 srp 2013 12:53
Bydliště: Kladno

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Bufik »

Obrázek
The Ultimate Driving Machine. (OO=[][]=OO)

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Breakthru »

kony5:půlka věcí, co jsi vyjmenoval, odejde na každým autě.Prasklý sklo neberu jako závadu, to se stává a pokud máš pojistku, tak bych nad tím mávnul i rukou, ale zbytek je daň za pohodlí....
Nicméně tenhle motor bych nechtěl ani omylem snad ani od novoty...Zlatej pětivál 2.5, zvuk jak z kamionu, ale tahá na všechny kvalty, jedničku použiješ jen naloženej a jede jak bejk, ikdyž má jen 103kw....
Tyhle C5 jsou možná ještě pěkný auta, krom sedanu teda :D , ale po C4 prostě u Audi začali mrvit design a celkově to tak nějak šlo do kopru...
asi bych plakal být na tvým místě :lol:
svět dospělých je pro mne záhadou......

Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Progresss »

Když už jsme dneska dělal z šedo-žluté bílou tak to tu trochu zaspamuju :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

My dneska přidávali koně samolepkama ať ta 325ka jede víc :-D :lol: spek
Fotografie1723.jpg
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od habitat3 »

1.2 TDI 3L :lol: :lol: :lol:


Obrázek

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

SLK se dělá v 1,2tdi? :mrgreen: :lol:
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od habitat3 »

No jistě.. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Ivan »

Něco aktuálního z mojí zahrádky:
2015-02-28 11.56.19.jpg

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Bohuš »

Paráda... 8) Nějaké postřehy po delším používání?

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od kony5 »

Breakthru píše:kony5:půlka věcí, co jsi vyjmenoval, odejde na každým autě.Prasklý sklo neberu jako závadu, to se stává a pokud máš pojistku, tak bych nad tím mávnul i rukou, ale zbytek je daň za pohodlí....
Nicméně tenhle motor bych nechtěl ani omylem snad ani od novoty...Zlatej pětivál 2.5, zvuk jak z kamionu, ale tahá na všechny kvalty, jedničku použiješ jen naloženej a jede jak bejk, ikdyž má jen 103kw....
Tyhle C5 jsou možná ještě pěkný auta, krom sedanu teda :D , ale po C4 prostě u Audi začali mrvit design a celkově to tak nějak šlo do kopru...
asi bych plakal být na tvým místě :lol:
tak ono měl sem hyundai a nekazilo se zhola nic a to sem měl 3sonaty asi 10let ... mitsubishi taky bez poruch... pochopil bych brzdy a spotřebku ale alltik,světla klima atd to je prostě šmejd ... všechno dneska z číny ..... a to má audi najeto do 200 000 opravdových... uvnitř jak nová.... třeba sklo mi udělal malí dulík v rohu kamion říkam si nebudu to řešit...ráno dojdu a prasklina cca 80cm....zvažuju že to rozhážu a pořádně složím včetně motoru ale za A) nemám moc duvěru že když to udělám něco se zas nepokazí...a hlavně za B) nechce se mi otravovat věčne s diagnostikou a řešit jak spárovat čerpadlo s jednotkou a která zas jednotka nekomunikuje.... vždycky sem nadaval na vw protože se mi na tom blbě dělá a celkově je to blbý a všichni mi říkali jak můžeš nadávat na něco co nemáš...tak sem si to koupil...a teď už nadávat můžu..... hlavně je deprimující mít auto na které není absolutně spolehnutí to ať radši stojí bez hnutí.... škoda že nenechali v C5 starý 5tivál a neosadili ho lepšim managmentem.... chtěl sem i tu 4F nebo A8 ale co sem pozjištoval tak mi stačí jeden střep.....dál koukám po S6 C5.. 8) ..nebrečím je to jen auto. :pifko:

edit: vlastně nechapu jak někdo muže mít cokoliv vw...všichni co to mají mi věčně volají ať jim to napíchnu.....

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Beaver »

kony5 píše:vlastně nechapu jak někdo muže mít cokoliv vw...všichni co to mají mi věčně volají ať jim to napíchnu.....
Mě nejvíc fascinoval VW G4 co hlásil chybu tlačítka výstražných světel. Tlačítko fungovalo (tj. zapnulo a vypnulo výstražný světla), jeho podsvícení fungovalo, ale jednotka hlásila chybu. Tlačítko se muselo vyměnit, starý se rozebralo a zjistilo se, že soudruzi v NDR prostě tu kvalitu nemyslí zas tak vážně, cosi se tam vychodilo a prostě už se to nebylo schopné vracet přesně do krajní polohy a nějaké absolutně zbytečné zkurvené monitorování těch poloh potom dělá problémy. O nutnosti každou pičovinu aktivovat v jednotkce místo prostého namontování ani nemluvím (tam se Němci inspirujou vzájemně neb BMW je v tomhle stejná sračka).
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Odpovědět

Zpět na „Pokec“