Prelude 4G

Moderátor: Zemi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

KEFIR píše:Presne ^^

Jinak 2.2 VTEC z roku 1995
Joo, rodinný důvody sou pro kupátka noční můra :D

Jinak můžeš mi napsat aspoň přibližnou cenu, za kterou jí pak budeš prodávat??? A kdy to asi tak bude?? 8) Klidně SZ 8) Jinak ten rok, to je předposlední rok, co byla 4G, to by bylo super 8)
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

KEFIR píše:Mno nejspis pristi rok se s mou krasavici rozloucim ... tedy jestli budes chtit muzes se na ni do druhe metropole prijet podivat
Nekecej :( kua nezbavuj se ji, pak budes litovat....... :?: na rodinej vagon ser, to je pak o nicem. :roll:
Jinak VTEC je nej asi.... to je pravda. 8) ale posledni dobou hodne slintam po 200SX ale S14 :cry: ale je porad dost drahej :cry: ale preludu nepustim, casem by se mi libil aspon motor VTEC misto toho 2.0i, bez 4WS a klimy a budu spokojenej. :D
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

DaveS píše:
KEFIR píše:Mno nejspis pristi rok se s mou krasavici rozloucim ... tedy jestli budes chtit muzes se na ni do druhe metropole prijet podivat
Nekecej :( kua nezbavuj se ji, pak budes litovat....... :?: na rodinej vagon ser, to je pak o nicem. :roll:
Jinak VTEC je nej asi.... to je pravda. 8) ale posledni dobou hodne slintam po 200SX ale S14 :cry: ale je porad dost drahej :cry: ale preludu nepustim, casem by se mi libil aspon motor VTEC misto toho 2.0i, bez 4WS a klimy a budu spokojenej. :D
noo, já taky etě pořádně nejsem rozhodnutej jestli Preludu 4G VTEC nebo Supru MKIII Turbo. Furt se mi tyhle dvě micinky v srdci :box:
Moje oblíbená věta - rozhodnutej budu, až ve chvíli, kdy jednu z nich budu mít :D :D
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

Sensei Jirka píše:
DaveS píše:
KEFIR píše:Mno nejspis pristi rok se s mou krasavici rozloucim ... tedy jestli budes chtit muzes se na ni do druhe metropole prijet podivat
Nekecej :( kua nezbavuj se ji, pak budes litovat....... :?: na rodinej vagon ser, to je pak o nicem. :roll:
Jinak VTEC je nej asi.... to je pravda. 8) ale posledni dobou hodne slintam po 200SX ale S14 :cry: ale je porad dost drahej :cry: ale preludu nepustim, casem by se mi libil aspon motor VTEC misto toho 2.0i, bez 4WS a klimy a budu spokojenej. :D
noo, já taky etě pořádně nejsem rozhodnutej jestli Preludu 4G VTEC nebo Supru MKIII Turbo. Furt se mi tyhle dvě micinky v srdci :box:
Moje oblíbená věta - rozhodnutej budu, až ve chvíli, kdy jednu z nich budu mít :D :D
Tak kup od Idaha supru a kdyz ti nebude vyhovovat tak vem preludu ne? 8) :lol: supru prodas..... u prelude chybi fakt megamoc to ze to neni zadohrab :cry: Zase supra budi vic respekt, vic pojede a moc lidi ji nema..... :D preludu uz ma dneska kazdej :twisted:
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

DaveS píše:
Sensei Jirka píše:
DaveS píše: Nekecej :( kua nezbavuj se ji, pak budes litovat....... :?: na rodinej vagon ser, to je pak o nicem. :roll:
Jinak VTEC je nej asi.... to je pravda. 8) ale posledni dobou hodne slintam po 200SX ale S14 :cry: ale je porad dost drahej :cry: ale preludu nepustim, casem by se mi libil aspon motor VTEC misto toho 2.0i, bez 4WS a klimy a budu spokojenej. :D
noo, já taky etě pořádně nejsem rozhodnutej jestli Preludu 4G VTEC nebo Supru MKIII Turbo. Furt se mi tyhle dvě micinky v srdci :box:
Moje oblíbená věta - rozhodnutej budu, až ve chvíli, kdy jednu z nich budu mít :D :D
Tak kup od Idaha supru a kdyz ti nebude vyhovovat tak vem preludu ne? 8) :lol: supru prodas..... u prelude chybi fakt megamoc to ze to neni zadohrab :cry: Zase supra budi vic respekt, vic pojede a moc lidi ji nema..... :D preludu uz ma dneska kazdej :twisted:
jj, o Honzovo supře hodně ovažuju (teda co se super týče), pač vim do čeho bych šel, vim jak se k tomu choval a stejně servisovat bych jí vozil k němu (ostatně stejně jako preludu 8) 8) )

Jinak s ostatním co si napsal ve všem souhlasim, prelud potkávam čim dál víc, chybí jí RWD...mnooo, uvidíme :) :D A o respektu se nemá cenu bavit, pač supra je prostě ikona (aspoň z mýho pohledu).

Navíc kdybych si chtěl někdy v budoucnu splnit svuj sen Supru MKIV TT, tak by bylo dobrý mít už se suprama nějaký i třeba malý zkušenosti. Ale to stejně neni asi reálný :(
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

Sensei Jirka píše:
DaveS píše:
Sensei Jirka píše: noo, já taky etě pořádně nejsem rozhodnutej jestli Preludu 4G VTEC nebo Supru MKIII Turbo. Furt se mi tyhle dvě micinky v srdci :box:
Moje oblíbená věta - rozhodnutej budu, až ve chvíli, kdy jednu z nich budu mít :D :D
Tak kup od Idaha supru a kdyz ti nebude vyhovovat tak vem preludu ne? 8) :lol: supru prodas..... u prelude chybi fakt megamoc to ze to neni zadohrab :cry: Zase supra budi vic respekt, vic pojede a moc lidi ji nema..... :D preludu uz ma dneska kazdej :twisted:
jj, o Honzovo supře hodně ovažuju (teda co se super týče), pač vim do čeho bych šel, vim jak se k tomu choval a stejně servisovat bych jí vozil k němu (ostatně stejně jako preludu 8) 8) )

Jinak s ostatním co si napsal ve všem souhlasim, prelud potkávam čim dál víc, chybí jí RWD...mnooo, uvidíme :) :D A o respektu se nemá cenu bavit, pač supra je prostě ikona (aspoň z mýho pohledu).

Navíc kdybych si chtěl někdy v budoucnu splnit svuj sen Supru MKIV TT, tak by bylo dobrý mít už se suprama nějaký i třeba malý zkušenosti. Ale to stejně neni asi reálný :(
Tak MKIV bych chtel taky..... ale to az na to nasetrime tak uz se bude jezdit na vodik a tyhle auta budou uz mozna tak v tuningovejch muzejich :lol: supra je masakr...... prelude je jen obyc coupe co trosku vypada, ale kdyz nekomu reknes mam supru tak hned vi o co go..... uz na silnici maj ostatni ridici respekt..... :?: je to proste o necem jinym.
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

DaveS píše:Tak MKIV bych chtel taky..... ale to az na to nasetrime tak uz se bude jezdit na vodik a tyhle auta budou uz mozna tak v tuningovejch muzejich :lol: supra je masakr...... prelude je jen obyc coupe co trosku vypada, ale kdyz nekomu reknes mam supru tak hned vi o co go..... uz na silnici maj ostatni ridici respekt..... :?: je to proste o necem jinym.
Toho se dožít nechci :( to aby sme začali kua šeetřit :lol:
jj, supra je masakr, ať už de o jakoukoliv generaci (mě se nejvíc líbí IV svou kulatostí) škoda noo, že hoňdaři nevychytali RWD :( ale zase by tu preludu už měj fakt každej, už takhle jich je dost. :cry:
Akorát v tom, jak řikáš, že když řekneš "mam supru" tak co mě štve je to, že si většina (dle mýho názoru většina) lidí předstaí FaF a hned hliníkový křídlo, spoilery a tak. Jinak pro ně supra nic neni :( A když pak vidí MKIII nebo starší tak řeknou: " tohle je ta supra jooo???hmmmm ". A takový lidi mě štvou.

PS: to neřikam kvůli tomu, kdybych si pořídil MKIII, tak že bych se vytahoval že mam supru a chci aby si z toho každej padnul na prdel, to nee :nono: :nono: ale prostě mi tak ten názor lidí přijde :(
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

Sensei Jirka píše:
DaveS píše:Tak MKIV bych chtel taky..... ale to az na to nasetrime tak uz se bude jezdit na vodik a tyhle auta budou uz mozna tak v tuningovejch muzejich :lol: supra je masakr...... prelude je jen obyc coupe co trosku vypada, ale kdyz nekomu reknes mam supru tak hned vi o co go..... uz na silnici maj ostatni ridici respekt..... :?: je to proste o necem jinym.
Toho se dožít nechci :( to aby sme začali kua šeetřit :lol:
jj, supra je masakr, ať už de o jakoukoliv generaci (mě se nejvíc líbí IV svou kulatostí) škoda noo, že hoňdaři nevychytali RWD :( ale zase by tu preludu už měj fakt každej, už takhle jich je dost. :cry:
Akorát v tom, jak řikáš, že když řekneš "mam supru" tak co mě štve je to, že si většina (dle mýho názoru většina) lidí předstaí FaF a hned hliníkový křídlo, spoilery a tak. Jinak pro ně supra nic neni :( A když pak vidí MKIII nebo starší tak řeknou: " tohle je ta supra jooo???hmmmm ". A takový lidi mě štvou.

PS: to neřikam kvůli tomu, kdybych si pořídil MKIII, tak že bych se vytahoval že mam supru a chci aby si z toho každej padnul na prdel, to nee :nono: :nono: ale prostě mi tak ten názor lidí přijde :(
O machrovani nepadlo ani slovo..... :nono: ja jen rikam ze kdyz nekomu reknes supra tak vi o co go, ale prelude si umi tezko predstavit kdo to nezna..... a udelana MKIII je bozska..... hodne muziky za malo penez. :D
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Firearms
Příspěvky: 490
Registrován: 18 bře 2005 17:37
Bydliště: NBK

Příspěvek od Firearms »

osobne si nemyslim ze u nas je hodne lidi co maj 2.2VTEC ... Na srazech bejva hromada preludu s 2.0 ale 2.2 je u nas podle me docela nedostatkovy zbozi... ale ja vim rozhoduje taky vzhled a ten je stejnej... Me se na preludce hrozne moc libi predek zato zadek ten je takovej nemastnej neslanej ... Idealni kombinace by byla predek prelude a zadek elicpse 2g ... :lol: 8)
DSM Team
Obrázek

Uživatelský avatar
Firearms
Příspěvky: 490
Registrován: 18 bře 2005 17:37
Bydliště: NBK

Příspěvek od Firearms »

a udelana MKIII je bozska..... hodne muziky za malo penez.
tak to kazdopadne 8)
DSM Team
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

Firearms píše:osobne si nemyslim ze u nas je hodne lidi co maj 2.2VTEC ... Na srazech bejva hromada preludu s 2.0 ale 2.2 je u nas podle me docela nedostatkovy zbozi... ale ja vim rozhoduje taky vzhled a ten je stejnej... Me se na preludce hrozne moc libi predek zato zadek ten je takovej nemastnej neslanej ... Idealni kombinace by byla predek prelude a zadek elicpse 2g ... :lol: 8)
to neee..... :nono: zadek je takovej jak ma bejt...... se podivej do nemecka, taky tam maj samy 2.0 i 2.3 a nejmin VTEC, proste vseobecne je nejvic tech nejslabsich motorizaci a to je tak vzdycky at uz u hondy nebo u mitsu.....
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

DaveS píše:
Sensei Jirka píše:
DaveS píše:Tak MKIV bych chtel taky..... ale to az na to nasetrime tak uz se bude jezdit na vodik a tyhle auta budou uz mozna tak v tuningovejch muzejich :lol: supra je masakr...... prelude je jen obyc coupe co trosku vypada, ale kdyz nekomu reknes mam supru tak hned vi o co go..... uz na silnici maj ostatni ridici respekt..... :?: je to proste o necem jinym.
Toho se dožít nechci :( to aby sme začali kua šeetřit :lol:
jj, supra je masakr, ať už de o jakoukoliv generaci (mě se nejvíc líbí IV svou kulatostí) škoda noo, že hoňdaři nevychytali RWD :( ale zase by tu preludu už měj fakt každej, už takhle jich je dost. :cry:
Akorát v tom, jak řikáš, že když řekneš "mam supru" tak co mě štve je to, že si většina (dle mýho názoru většina) lidí předstaí FaF a hned hliníkový křídlo, spoilery a tak. Jinak pro ně supra nic neni :( A když pak vidí MKIII nebo starší tak řeknou: " tohle je ta supra jooo???hmmmm ". A takový lidi mě štvou.

PS: to neřikam kvůli tomu, kdybych si pořídil MKIII, tak že bych se vytahoval že mam supru a chci aby si z toho každej padnul na prdel, to nee :nono: :nono: ale prostě mi tak ten názor lidí přijde :(
O machrovani nepadlo ani slovo..... :nono: ja jen rikam ze kdyz nekomu reknes supra tak vi o co go, ale prelude si umi tezko predstavit kdo to nezna..... a udelana MKIII je bozska..... hodne muziky za malo penez. :D
4 DaveS: jasný, jasný, vim jak si to myslel a už vůbec neřikam, žes mluvil o machrování, já sem jenom narážel na tu část "populace" co znaj supru jen díky FaF. Ale na druhou stranu musim uznat, že ten film jí udělal jméno takový, že i malý dítě ví, co je supra :lol:
naopak u preludek bych řek, že " nezasvěcený" si zase představí (když si něco představí, ale aspoň z mý zkušenosti) starou preludu s mrkačkama, ale i ty byly krásný vzhledem k roku výroby (ostatně stejně jako supra ta dokonce etě víc 8) )

4 Firearms: jj, to máš pravdu 2.2 tu tolik neni, ale obecně preludek 4G je dost. K tomu čumáčku preludy - pro mě má hodně málo aut srovnatelně krásnej předek jako prelude 4G. A ten zadek mi k tomu zase docela sedí. Upřímně si moc nedovedu představit tu " Tvou " kombinaci Prelude / Eclipse :oops: :D
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

DaveS píše:
Firearms píše:osobne si nemyslim ze u nas je hodne lidi co maj 2.2VTEC ... Na srazech bejva hromada preludu s 2.0 ale 2.2 je u nas podle me docela nedostatkovy zbozi... ale ja vim rozhoduje taky vzhled a ten je stejnej... Me se na preludce hrozne moc libi predek zato zadek ten je takovej nemastnej neslanej ... Idealni kombinace by byla predek prelude a zadek elicpse 2g ... :lol: 8)
to neee..... :nono: zadek je takovej jak ma bejt...... se podivej do nemecka, taky tam maj samy 2.0 i 2.3 a nejmin VTEC, proste vseobecne je nejvic tech nejslabsich motorizaci a to je tak vzdycky at uz u hondy nebo u mitsu.....
koukam, že sme se shodli 8) a taky koukam, že se dneska nějak moooc rozepisuju :lol: :lol:
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

Sensei Jirka píše:
DaveS píše:
Firearms píše:osobne si nemyslim ze u nas je hodne lidi co maj 2.2VTEC ... Na srazech bejva hromada preludu s 2.0 ale 2.2 je u nas podle me docela nedostatkovy zbozi... ale ja vim rozhoduje taky vzhled a ten je stejnej... Me se na preludce hrozne moc libi predek zato zadek ten je takovej nemastnej neslanej ... Idealni kombinace by byla predek prelude a zadek elicpse 2g ... :lol: 8)
to neee..... :nono: zadek je takovej jak ma bejt...... se podivej do nemecka, taky tam maj samy 2.0 i 2.3 a nejmin VTEC, proste vseobecne je nejvic tech nejslabsich motorizaci a to je tak vzdycky at uz u hondy nebo u mitsu.....
koukam, že sme se shodli 8) a taky koukam, že se dneska nějak moooc rozepisuju :lol: :lol:
jj me se ten zadek libi a moc.....

Ale jak rikam zadek supry na ten rok vyroby je taky hodne gut, ono celkove jak vypada.....
Přílohy
preludeS 5.jpg
preludeS 5.jpg (92.38 KiB) Zobrazeno 3365 x
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

DaveS píše:
Sensei Jirka píše:
DaveS píše: to neee..... :nono: zadek je takovej jak ma bejt...... se podivej do nemecka, taky tam maj samy 2.0 i 2.3 a nejmin VTEC, proste vseobecne je nejvic tech nejslabsich motorizaci a to je tak vzdycky at uz u hondy nebo u mitsu.....
koukam, že sme se shodli 8) a taky koukam, že se dneska nějak moooc rozepisuju :lol: :lol:
jj me se ten zadek libi a moc.....

Ale jak rikam zadek supry na ten rok vyroby je taky hodne gut, ono celkove jak vypada.....
přesně tak....já si ani jinej zadek na ní nedovedu představit....

nejhorší je ta nerozhodnost, teď sem byl spíš pro supru, kouknul sem do fotek z KFC a tam je teď Tvoje preluda :oops: a zase sem spíš pro preudu...kuaaaaaaaa já fakt nefim :cry: :cry: :cry:
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

Sensei Jirka píše:
DaveS píše:
Sensei Jirka píše: koukam, že sme se shodli 8) a taky koukam, že se dneska nějak moooc rozepisuju :lol: :lol:
jj me se ten zadek libi a moc.....

Ale jak rikam zadek supry na ten rok vyroby je taky hodne gut, ono celkove jak vypada.....
přesně tak....já si ani jinej zadek na ní nedovedu představit....

nejhorší je ta nerozhodnost, teď sem byl spíš pro supru, kouknul sem do fotek z KFC a tam je teď Tvoje preluda :oops: a zase sem spíš pro preudu...kuaaaaaaaa já fakt nefim :cry: :cry: :cry:
Bejt na tvym miste tak blizko u Idaha vemu supru..... mas prisun ND, sevsim pomuze.... a prodat to muzes vzdycky, navic zadohrab....... nevim no. Tahle je tady jendoho clena, doufam ze neva ze ji sem dam.... je naprosto bozska......
Přílohy
MKIII.jpg
MKIII.jpg (31.4 KiB) Zobrazeno 3359 x
MKIII 2.jpg
MKIII 2.jpg (27.51 KiB) Zobrazeno 3359 x
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

DaveS píše:
Sensei Jirka píše:nejhorší je ta nerozhodnost, teď sem byl spíš pro supru, kouknul sem do fotek z KFC a tam je teď Tvoje preluda :oops: a zase sem spíš pro preudu...kuaaaaaaaa já fakt nefim :cry: :cry: :cry:
Bejt na tvym miste tak blizko u Idaha vemu supru..... mas prisun ND, sevsim pomuze.... a prodat to muzes vzdycky, navic zadohrab....... nevim no. Tahle je tady jendoho clena, doufam ze neva ze ji sem dam.... je naprosto bozska......
nooo, sem sám zvědavej, co nakonec bude :D jinak neznat Idaha, tak o ní vůbec neuvažuju, protože bych si řikal, že na to neseženu díly a tak. Idaho mi byl seslanej asi z nebes :D :)
Jinak k tej MKIII co si dal. Ta mě až tak neoslovila. Předek by celkem šel, ale ty kola nejsou úplně to, co si představuju, ikdyž límec super 8) a ty zatmavený světla (aspoň u týhle barvy laku) mi tam taky neseděj. Ale jinak paráda.
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

No ten predek je naprostej luxus...... kola k tomu vypadaj taky dobre.... ty zadni zatmaveny svetla.... no budis, taky mi na zadku neco chybi, ale predek proste nema chybu.
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Sensei Jirka »

DaveS píše:No ten predek je naprostej luxus...... kola k tomu vypadaj taky dobre.... ty zadni zatmaveny svetla.... no budis, taky mi na zadku neco chybi, ale predek proste nema chybu.
to jo....bejt to etě focený trošku za šera a bejt rozsvícený světla :slina:
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
Firearms
Příspěvky: 490
Registrován: 18 bře 2005 17:37
Bydliště: NBK

Příspěvek od Firearms »

To je jasny aj to spis myslel tak ze kdyby mel VTEC 2.2 tak nebude jako kazdej ale naopak.. ponevadz s tim pojede skoro vsechno... jinak nevim ja nerikam ze se mi ten zadek u prelude nelibi uplne ale proste zadek micky je uplne o necem jinem... (ono taky neni se cemu divit kdyz 2g se vyrabela od 1995-99)

To Sensei Jirka: Pokud to mas K Idahovi blizko tak nevahej a koukej jit do Supry pac je to mazec auto ! Honaz bude jedine rad ze bude mit dalsiho "supristu" navic o tom aute vi megamoc veci tak bych o tom aspon zauvazoval... Ja prave myslel ze koukas jenom na IV a III se ti moc nelibi... :D
DSM Team
Obrázek

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

Firearms píše:To je jasny aj to spis myslel tak ze kdyby mel VTEC 2.2 tak nebude jako kazdej ale naopak.. ponevadz s tim pojede skoro vsechno... jinak nevim ja nerikam ze se mi ten zadek u prelude nelibi uplne ale proste zadek micky je uplne o necem jinem... (ono taky neni se cemu divit kdyz 2g se vyrabela od 1995-99)

To Sensei Jirka: Pokud to mas K Idahovi blizko tak nevahej a koukej jit do Supry pac je to mazec auto ! Honaz bude jedine rad ze bude mit dalsiho "supristu" navic o tom aute vi megamoc veci tak bych o tom aspon zauvazoval... Ja prave myslel ze koukas jenom na IV a III se ti moc nelibi... :D
Jak píšeš s těma rokama u Eclipse 95-99, nevim no, ale řek bych, že na roku až tak nezáleží. Si vem prelude 4G (92-96) a prelude 5G (97-99) a jako předek se nedá srovnat, pač u 5G je podle mě úplně zkur**enej a už to neni tak agresivní a opravdovej přimračenej japonec :)
Jinak k Idahovi to mam cca 45km, takže fakt blízko. Jj, věřim že Honza by byl rád, sám mi to řikal (co se kšeftu týče, tak o ten určo nepřijde, ať půjdu do kterýkoliv :) ) . Navíc když sem byl u něj, tak sem byl totálně hotovej z toho, že normální lidi maj zahradu pokrytou trávou, Honza suprama :D a sám může potvrdit, že sem byl úplně na sračky :lol:
Jinak MKIV se mi líbí o hodně víc (vlastně asi úplně ze všeho nejvíc), ale MKIII se mi taky líbí moooc, proto právě o ní uvažuju. Taky když sem zakládal tohle téma, rozhodoval sem se mezi civicem coupé a prelude 4G, ale už v tej době byla jasná favoritka prelude. Ale zároveň sem v tej době ještě Idaha neznal takže sem o MKIII neuvažoval a pouze si snil svuj sen o MKIV.

Kuuaaa já mam dneska nějakou psavou náladu :smich:
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Tak ja te trosku popostrcim spravnym smerem :wink:

Obrázek
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Idaho »

joj takovejhle dýzajn koleček moooc chci :D - fuck off límce :D


Sensei - přijed se podívat jak vypadá NA za 1/6 ceny preludky ( 500 Eur ) :) a myslím že bude rozhodnuto :)
Naposledy upravil(a) Idaho dne 21 pro 2006 10:09, celkem upraveno 1 x.
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

Beaver píše:Tak ja te trosku popostrcim spravnym smerem :wink:

http://beaver.acid.cz/mk3.jpg
hehe :D Ty si mrcha 8) :D

Jako celek vypadá moooc pěkně, akorát bych vyměnil to křídlo za US a nemusel bych tam mít ty nasávače na světlech 8) Jinak lak je parádní 8)
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Sensei Jirka »

Idaho píše:joj takovejhle dýzajn koleček moooc chci :D - fuck off límce :D


Sensei - přijed se podívat jak vypadá NA za 1/6 ceny preludky :) a myslím že bude rozhodnuto :)
nooo, hele to je moje noční můra v rozhodování, že bych se k Tobě přijel na " něco " podívat. Pak by asi fakt nebylo o čem rozhodovat :D
Jinak když už, tak bych chtěl turbínku. ALe četl sem v aktuálních fotkách, že máš nějakou novou NA za 500E 8) 8) Jako by si jich měl málo :D
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Idaho »

nen to není moje, dovezl si ji kamarád z rožmitálu ( budu jí dávat do kupy ) - asi už pomalinku vyrůstá z celic :D

U turbínky budeš mít furu starostí s udržením stavu, opravama a spotřebou. NA je nenáročná a az málo penez dost muziky :)
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Sensei Jirka »

Idaho píše:nen to není moje, dovezl si ji kamarád z rožmitálu ( budu jí dávat do kupy ) - asi už pomalinku vyrůstá z celic :D

U turbínky budeš mít furu starostí s udržením stavu, opravama a spotřebou. NA je nenáročná a az málo penez dost muziky :)
noo, s tím servisem - jezdila by za Tebou, teď by šlo o to, v jakej intervalech by ten servis byl nutnej. A ta spotřeba - " malej " rozdíl mi nevadí, je pravda že 70l/100km by jaksi byla čára přes rozpočet :D
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Idaho »

no ono je rozdíl jezdit po měste s NA za 10-15 nebo s turbem za 15-20:)
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Sensei Jirka »

Idaho píše:no ono je rozdíl jezdit po měste s NA za 10-15 nebo s turbem za 15-20:)
hmm, to jo no :cry:
tak doteď sem se rozhodoval mezi dvěma autam, teď se navíc musim rozhodovat kdyby supra tak jestli NA / Turbo :cry:

A jak teda s tim servisem, dejme tomu, že bych jí měl na normální "denní " ježdění, tak měsíčně najedu cca do 500km (nepočítam do toho srazy)
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Beaver »

Sensei Jirka píše:
Idaho píše:no ono je rozdíl jezdit po měste s NA za 10-15 nebo s turbem za 15-20:)
hmm, to jo no :cry:
tak doteď sem se rozhodoval mezi dvěma autam, teď se navíc musim rozhodovat kdyby supra tak jestli NA / Turbo :cry:

A jak teda s tim servisem, dejme tomu, že bych jí měl na normální "denní " ježdění, tak měsíčně najedu cca do 500km (nepočítam do toho srazy)
Na bezny jezdeni je spis lepsi NA. Hlavne kvuli tomu, ze turbo je potreba poradne ohrat (spis teda olej) a po jizde naopak dochladit, takze na jezdeni po meste na kratky trasy to je przneni auta.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Odpovědět

Zpět na „Honda Club & Japan Cars“